logo
BRNĚNSKÝ ATLETICKÝ KLUB
Registrovaní atleti  
   
MUŽI  
Lukáš Bělák sprinty
Marek Bělák sprinty
Ondřej Blaha běhy mimo dráhu
Tomáš Bui sprinty
Adam Dvořáček střední tratě a běhy
Ondřej Habr sprint, běhy, skoky
Václav Hanuška vrhy, hody
Richard Herzog vrhy, hody
Patrik Hřebíček sprinty
Matěj Ingršt běhy mimo dráhu
Petr Juráček běhy mimo dráhu
Martin Klvaňa střední tratě
Vojtěch Kocáb sprinty a skoky
Michal Kříž běhy mimo dráhu
Petr Kučínský běhy mimo dráhu
Radek Kunovský běhy mimo dráhu
Jan Leuchter běhy mimo dráhu
Rudolf Matulka běhy mimo dráhu
Richard Mazúr sprinty
Daniel Mejzlík sprinty, skoky
Karel Míček běhy mimo dráhu
Tomáš Michálek vrhy, hody
Václav Mikauš vrhy, hody
Michal Müller vrhy, hody
Martin Pohanka běhy mimo dráhu
Michael Pozdenkov střední tratě, běhy
Libor Štourač střední tratě a běhy
Jakub Vacovský střední tratě
Karel Walter vrhy, hody, skoky
   
ŽENY  
Zuzana Drábková sprinty a skoky
Saša Havránková sprinty a skoky
Stella Hermannová sprinty a skoky
Tereza Ježková sprinty a skoky
Gréta Klimková sprinty, běhy
Eliška Kleiberová sprinty, běhy
Lucie Mádrová běhy mimo dráhu
Karolína Mejzlíková sprinty a skoky
Daniela Müllerová střední tratě
Kateřina Müllerová střední tratě
Monika Navrátilová střední tratě
Alena Pavlasová sprinty a skoky
Antonie Račanská sprinty a skoky
Klára Ročková sprinty a skoky
Karolína Schrieblová sprinty a skoky
Natálie Šlesingerová sprinty a skoky
Kateřina Vespalcová sprinty a skoky
Karolína Vrbová sprinty a skoky
Jméno Funkce Kontakt

Ing. Karel Walter

předseda

karel.walter@seznam.cz         +420775720138

     

Ing. Vojtěch Kocáb

člen výboru

vojta.kocab@seznam.cz         +420724734750

     

Mgr. Miroslava Malíková

člen výboru

mirka.malikova@seznam.cz   +420605739294

     
Trenér Zaměření Kontakt

Karel Walter

trenér 1. třídy

karel.walter@seznam.cz

Libor Štourač

trenér 3. třídy

stoury@email.cz

Vojtěch Kocáb

trenér žactva

vojta.kocab@gmail.com

Monika Wikarská

trenérka žactva

monikawikarska@gmail.com

Michael Pozdenkov

trenér žactva

mpozdenkov@gmail.com

Petr Juráček

trenér přípravky

olca@centrum.cz

Pavel Kříž

trenér žactva

pakriz@email.cz

Vít Procházka

trenér žactva

vprochin@seznam.cz

Antonín Zderčík

kondiční trenér

a.zdercik@seznam.cz

     
Rozhodčí    

Miroslava Malíková

ústřední rozhodčí

mirka.malikova@seznam.cz

Eva Gajdošíková

rozhodčí 1. třídy

 

Juraj Malík

rozhodčí 1. třídy - specializace chůze

 

Zbyněk Benda

rozhodčí 1. třídy - specializace startér

zbynek_benda@volny.cz

Petr Juráček

rozhodčí 3. třídy

olca@centrum.cz

NOVINKY Z KLUBU

Archiv

PARTNEŘI

Brno
oms
Hřiště Ponava
Kříž
Sulov


TOPlist