logo
BRNĚNSKÝ ATLETICKÝ KLUB

SEZONA 2019

 

Závěrečná tabulka II. ligy mužů, skupina E:

1. TJ Jiskra Otrokovice 777 pom. b. 44 hl. b. 
2. Atletický klub Hodonín, z. s. 640 40
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 399 30
4. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 391 29
5. TJ Znojmo, z. s. 280 29
6. Atletika Jihlava z. s. 361, 5 26
7.  TJ Spartak Třebíč, spolek 268, 5 19
8. Atletika Holešov, z. s. 265 18
9. Track & Field Brno  261 17
10. AC Čejkovice 54 4
11. AC Moravský Krumlov 9 3

 

Závěrečná tabulka II. ligy žen, skupina E:

1. AK AHA Vyškov 541 pom. b. 53 hl. b.
2. Atletika Jihlava 479 51
3. AK Hodonín 428 49
4. TJ Jiskra Otrokovice 407 47
5. TJ Spartak Třebíč 312, 5 35
6. Orel Vyškov 297, 5 31
7. ASK Blansko 276, 5 31
8.  AK Olymp Brno C 245, 5 28
9. TJ Znojmo 225 26
10. Speed Brno 205 23
11. TJ Velké Meziříčí 179 19
12. Atletika Holešov 128 12
13. AC Čejkovice 101 10
14. Track & Field Brno  54 4

 

Přehled jednotlivých kol soutěže družstev mužů a žen

  1. kolo 18.5. Vyškov (muži 3000 m; ženy 5000 m; muži i ženy 4x100 m)
  2. kolo  9.6.  Znojmo (muži 10000 m; ženy 3000 m; muži i ženy 4x400 m)
  3. kolo 22.6. Jihlava (muži 5000 m; ženy 5000 m; muži i ženy 4x100 m)
  4. kolo 25.8. Hodonín (muži i ženy 3 km př.; 4x400m)

 

4. kolo ligy

Tabulka muži, Hodonín 25. 8.

V závěrečném kole sezony se našim mužům dařilo, skončili v bodování 4. kola na pěkném 7. místě. Největšího úspěchu dosáhla čtvrtkařská štafeta ve složení Tomáš Bogner, Matěj Šulc, Ondřej Habr a Vincenc Skoumal, která porazila všechny soupeře a zaslouženě tak brala plný počet bodů (11).

1. TJ Jiskra Otrokovice 177 b.  11 hl. b.
2. Atletický klub Hodonín 165 10
3. AHA Vyškov, 124 9
4. TJ Znojmo 94 8
5. Atletika Holešov 93 7
6.  TJ Spartak Třebíč 83 6
7. Track &Field Brno 63
5
8. Atletika Jihlava 62 4
9. TJ Sokol Velké Meziříčí 60 3
10. AC Čejkovice 22 2
11. AC Moravský Krumlov 2 1
 
Tabulka ženy, Hodonín 25. 8.
1. Atletický klub AHA Vyškov 196 b.  14 hl. b.
2. Atletika Jihlava 111 13
3. TJ Jiskra Otrokovice 104 12
4. Atletický klub Hodonín 102 11
5. Orel Vyškov 92 10
6.  ASK Blansko 80 9
7. TJ Spartak Třebíč 56 8
8. AK Olymp Brno 42 7
9. SK Speed Brno 42 6
10. Atletika Holešov 37 5
11. TJ Sokol Velké Meziříčí 34 4
12. TJ Znojmo 31 3
13. AC Čejkovice 16 2
14. Track & Field Brno 
8
1

Celkové výsledky 4.kola

 


3. kolo ligy

Tabulka muži, Jihlava 22.6.

1. TJ Jiskra Otrokovice 189 b. 11hl.b.
2. Atletický klub Hodonín 142 10
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 121,5 9
4. Atletika Jihlava 109 8
5. TJ Znojmo 109 7
6. AHA Vyškov 87 6
7. TJ Spartak Třebíč 76,5 5
8. Track & Field Brno 62
4
9. Atletika Holešov 51 3
10. AC Čejkovice 9 2
11. AC Moravský Krumlov 0 0

 

Tabulka ženy, Jihlava 22.6.

1. Atletika Jihlava 155 b. 14hl.b.
2. AHA Vyškov 99 13
3. TJ Jiskra Otrokovice 96 12
4. Atletický klub Hodonín 92 11
5. AK Olymp Brno C 85,5 10
6. TJ Spartak Třebíč 83 9
7. ASK Blansko 73 8
8. Orel Vyškov 68
7
9. SK Speed Brno 67 6
10. TJ Sokol Velké Meziříčí 46 5
11. TJ Znojmo, 44 4
12. AC Čejkovice 31,5 3
13. Atletika Holešov 20 2
14. Track & Field Brno 14 1


Celkové výsledky
Body atletů klubu

 

2. kolo ligy

Tabulka muži, Znojmo 9.6.

1. TJ Jiskra Otrokovice 188 b. 11hl.b.
2. Atletický klub Hodonín 156 10
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 100,5 9
4. TJ Znojmo 95 8
5. AHA Vyškov 95 7
6. Atletika Jihlava 86,5 6
7. TJ Spartak Třebíč 82 5
8. Atletika Holešov 75
4
9. Track & Field Brno
66 3
10. AC Čejkovice 12 0
- AC Moravský Krumlov - -

 

Tabulka ženy, Znojmo 9.6.

1. AHA Vyškov 128,5 b. 14hl.b.
2. Atletický klub Hodonín 108 13
3. TJ Jiskra Otrokovice 106 12
4. Atletika Jihlava 88 11
5. TJ Znojmo, 74 10
6. TJ Spartak Třebíč 74 9
7. AK Olymp Brno C 73 8
8. ASK Blansko 72
7
9. Orel Vyškov 66 6
10. TJ Sokol Velké Meziříčí 51,5 5
11. SK Speed Brno 48 4
12. Atletika Holešov 45 3
13. AC Čejkovice 25 2
14. Track & Field Brno 8 1


Celkové výsledky
Body atletů klubu

 

1. kolo ligy

Tabulka muži, Vyškov 18.5.:

1. TJ Jiskra Otrokovice 223b. 11hl.b.
2. Atletický klub Hodonín 177 10
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 117 9
4. Atletika Jihlava 104 8
5. AHA Vyškov 85 7
6. TJ Znojmo 82 6
7. Track & Field Brno 70 5
8. Atletika Holešov 46
4
9. TJ Spartak Třebíč 27 3
10. AC Moravský Krumlov 7 2
11. AC Čejkovice 11 0

 

Tabulka ženy, Vyškov 18.5.:

1. Atletický klub Hodonín 126 b. 14hl.b.
2. Atletika Jihlava 125 13
3. AHA Vyškov 117,5 12
4. TJ Jiskra Otrokovice 101 11
5. TJ Spartak Třebíč 99,5 9
6. TJ Znojmo 76 9
7. Orel Vyškov 71,5 8
8. ASK Blansko 51,5
7
9. SK Speed Brno 48 6
10. TJ Sokol Velké Meziříčí 47,5 5
11. AK Olymp Brno C 45 4
12. AC Čejkovice 28,5 3
13. Atletika Holešov 26 2
14. Track & Field Brno 18 1


Celkové výsledky
Body atletů klubu


SEZONA 2018
 Závěrečná tabulka II. ligy mužů, skupina E:

  1. VSK Universita Brno „B“             44 hl.b.                1142,5 pom.b.
  2. AK Hodonín                                  40                           601
  3. Jiskra Otrokovice                        36                           466
  4. Sokol Velké Meziříčí                   32                           353,5
  5. AHA Vyškov                                 22                           241
  6. Atletika Holešov                          22                           240
  7. TJ Znojmo                                    21                           240 
  8. Track & Field Brno                      15                           184
  9. Atletika Jihlava                            15                           163
  10. AC Moravská Slavia Brno „B“    12                           158 
  11. AC Čejkovice                                  5                             61     

 Závěrečná tabulka II. ligy žen, skupina E:

  1. AK Olymp Brno B                            56 hl.b.                881 pom.b.
  2. AK Hodonín                                     52                         505,5
  3. TJ Jiskra Otrokovice                      48                         426
  4. Atletika Jihlava                               41                         320
  5. AC Mor. Slavia Brno                       35                         268
  6. AC Čejkovice                                   30                         177
  7. AK Olymp Brno C                            29                         187,5
  8. SK Speed Brno                                28                         171
  9. AK AHA Vyškov                              25                         197
  10. ASK Blansko                                    22                         129
  11. AK Kyjov                                           20                         125
  12. TJ Znojmo                                       10                          125
  13. Track & Field Brno                          9                            58
  14. Atletika Holešov                              0                              7


SEZONA 2017
 Závěrečná tabulka II. ligy mužů, skupina E:

  1. Atletický klub Hodonín                        34 h.b.          796,5 p.b.   
  2. AC Slov. Slavia Uherské Hradiště       34                 726
  3. TJ Znojmo                                          24                 421 
  4. AC Mor. Slavia Brno „B“                     23                 411,5
  5. TJ Sokol Velké Meziříčí                      19                 375     
  6. Track & Field Brno                          18                 377    
  7. TJ Jiskra Otrokovice                          15                 330
  8. Atletika Holešov                                   7                 140   
  9. AC Čejkovice                                       3                   31    

           

SEZONA 2016
 Závěrečná tabulka II. ligy mužů, skupina E:

  1. AK Hodonín                                         43 hl.b.    765 pom.b.
  2. SK Přerov                                             38            628,5
  3. AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště      38            626,5
  4. AC Moravská Slavia Brno „B“           31            418
  5. TJ Znojmo                                           24            289
  6. AK AHA Vyškov                                  24            273
  7. TJ Jiskra Otrokovice                          21            239,5
  8. AC Prostějov                                      16             193,5
  9. Track & Field Brno                            14            172
  10. TJ Sokol Brno – Žabovřesky            10            135
  11. AC Čejkovice                                        0               36


SEZONA 2015
Závěrečná tabulka II. ligy mužů, skupina E:

  1. AC Moravská Slavia Brno  "B"              40 hl.b.          933   pom.b.
  2. SK Přerov                                                36                   710,5
  3. AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště          31                  496
  4. TJ Jiskra Otrokovice                             22                   240,5
  5. AK AHA Vyškov                                     21                   274
  6. Track & Field Brno                                21                   241,5
  7. AC Prostějov                                          21                   232
  8. TJ Znojmo                                              12                   167
  9. TJ Sokol Brno – Žabovřesky               12                   164,5
  10. AC Čejkovice                                           0                     41

NOVINKY Z KLUBU

Archiv

PARTNEŘI

Brno
MŠMT
Kříž
 Český atletický svaz
Jihomoravský kraj
Sulov
logo

AC TRACK & FIELD BRNO 2015 ©



TOPlist