12. AC Moravský Krumlov 2

... další informace
22. srpna 2021

MUŽI NA TŘETÍM KOLE DEVÁTÍ

Na závěrečném 3. ligovém kole 22. srpna v Břeclavi získali naši muži 51 bodů a umístili se na devátém místě. Nejvíce bodovali Robert Gonda (dálka, výška, trojskok), Matěj Šulc (200 m, 400 m) a Vojtěch Brachtl (110 m přek. a 400 m přek.).

7. srpna 2021

MUŽI ŠESTÍ V BŘECLAVI

Na 2. kole Ligy v Břeclavi se muži umístili ziskem 80 bodů na 6. místě. Nejvíce bodů získal Karel Šula, který za týden odlétá na Mistrovství světa juniorů do Nairobi. V kouli zvítězil za 16,24 m, v disku hodil 39,58 m.
Z ostatních výkonů: Tomáš Bogner v běhu na 400 m zaběhl letošní nejlepší výkon 51,36 s – o jednu setinu sekundy před Matějem Šulcem 51,37 s (OR).

1. července 2021

Z MISTROVSTVÍ MORAVY VEZEME BRONZ

Štafeta starších žáků v běhu na 4 x 300 m ve složení Michal Kotek, Vojtěch Žlůva, Matouš Novák a Hynek Žlůva časem 3:00,22 obsadila na Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva třetí místo a veze z vítkovické arény zasloužený bronz.

23. června 2021

KOULAŘ ŠULA SPLNIL LIMIT NA JUNIORSKÉ MS V NAIROBI

Na Vrhačské středě v Brně Žabovřesky předvedl parádní výkon koulař Karel Šula jr., který vrhnul 18,45 m a splnil limit (18,30 m) na juniorské MS v keňském Nairobi. V evropských juniorských tabulkách mu patří 12. místo.

14. června 2021

6. MÍSTO NA 1. KOLE LIGY

Na úvodním ligovém kole ve Znojmě předvedli naši muži velmi dobré výkony, překonali tři klubové rekordy a se ziskem 84 bodů se umístili na 6. místě pouhých pět bodů za třetí příčkou. Nejvíce z našeho týmu bodoval Karel Šula ml., který s přehledem ovládl vrh koulí i hod diskem.

2. června 2021

ÚVODNÍ KOLO LIGY 13.6. VE ZNOJMĚ

Jsou známy termíny 2. ligy mužů, skupina E.

1. kolo 13. 6. 2021 - Znojmo
2. kolo 3. 7. 2021 - Hodonín
3. kolo 22. 8. 2021 - Břeclav

29. května 2021

KOULAŘ ŠULA SPLNIL LIMIT NA JUNIORSKÉ ME V TALLINĚ

Na Mistrovství v Trnavě předvedl parádní výkon koulař Karel Šula ml., který vrhnul 18,21 m a splnil limit (17,75 m) na juniorské ME v estonském Tallině. K limitu na juniorské MS v Nairobi mu chybělo jen 9 cm. V evropských juniorských tabulkách mu patří 17. místo.

18. dubna 2021

BĚH LUŽÁNKAMI VIRTUÁLNĚ

Virtuálního závodu se účastnilo 152 běžců, mužský závod vyhrál David Kaláb za 15:23, ženský závod ovládla Patricia Puklová za 18:10. Nejlepší běžkyní klubu se stala Lucka Mádrová /8. místo/, nejlepším běžcem klubu je Robert Pařenica /10. místo/. Startovalo 15 členů klubu.

12. dubna 2021

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ VE VZTAHU KE SPORTU

Od 12. dubna mohou probíhat tréninky ve 12 lidech po šesti dvojicích z desetimetrovými rozestupy. Od 26. dubna se předepsané rozestupy sníží na šest metrů.

27. února 2021

OPATŘENÍ K NOUZOVÉMU STAVU

Platí 5. stupeň protiepidemického systému. Vnitřní sportoviště jsou zavřena, sportovat je možné na venkovních sportovištích maximálně do počtu 2 osob.

10. října 2020

MČR DO 22 LET S DVOJNÁSOBNOU ÚČASTÍ BOGNERA, VYNIKAJÍCÍ ŠULA

Závěr sezony výsledkově nabitý:

6. října 2020

ODDÍLOVÉ PŘEBORY NA PONAVĚ

V úterý 6.října 2020 proběhly Oddílové přebory na Ponavě za rekordní účasti 38 atletů našeho klubu.

22. září 2020

ŽLŮVA VICEMISTR JIŽNÍ MORAVY

Na přeboru Jihomoravského kraje mladšího žactva ve Vyškově 22.9. obsadil Hynek Žlůva 2. místo v běhu na 800m výkonem 2:27,19 a zároveň vytvořil kvalitní osobák na 150m výkonem 20,69s. Martin Hanulics se umístil na 7. místě ve vrhu koulí výkonem 7,75m.

15. září 2020

CELKOVÉ ŠESTÉ MÍSTO VE DRUHÉ LIZE MUŽŮ

Po třech kolech zkrácené ligy obsadili naši muži celkové šesté místo ziskem 21 hlavních bodů a 250 pomocných bodů.

VELKÁ GRATULACE všem účastníkům a členům realizačního týmu, kteří bojovali za náš klub!!!

Zde je krátké shrnutí uplynulé ligové sezony.

14. září 2020

NÁBOR CHLAPCŮ A DĚVČAT DO KLUBU

Od 15.9.2020 vždy v úterý a čtvrtek v 16:00 hod můžete přijít na nábor začátečníků ve věku 7-15 let do našeho klubu.  Atletické tréninky probíhají 2x týdně na hřišti Ponava na Drobného ulici. Pokud se chcete se svým dítětem zúčastnit náboru, pošlete mailem info na info@trackandfield.cz

23. srpna 2020

MUŽI NA TŘETÍM KOLE LIGY ŠESTÍ

Na 3. kole II. ligy obsadili naši muži po napínavém boji 6. místo ziskem 84 bodů. Velmi dobře se předvedli pěknými výkony mladí závodníci Tomáš Bogner, Karel Šula, Matěj Šulc a Robert Gonda.

12. srpna 2020

SPRINTERSKÝ TROJBOJ

Za tropického vedra se konal sprinterský trojboj 60-100-200m v Břeclavi. Tomáš Bogner vytvořil 2 osobní rekordy a zvítězil v celkovém pořadí ziskem 2216 bodů. Další osobáky si vytvořili Matěj Šulc /3x/, Hynek Žlůva /3x/ i Sofie Hiadlovská /2x/.

KAREL ŠULA MÁ NABITO

Karel Šula ml. absolvoval v uplynulém týdnu 4 vrhačské závody v průběhu dvou dnů. Nejprve v úterý 11.8. v Čejkovicích koule za 18,49m a disk 50,99m, aby pak ve středu v Břeclavi potvrdil formu v kouli za 18,65m a v hodu diskem za 49,42m. Bravo!