logo
BRNĚNSKÝ ATLETICKÝ KLUB

Atletika Brno
žactvo 12 - 15 let

Termín:

úterý      16:00-17:00h                       
čtvrtek   17:00-18:00h     

ZAČÍNÁME  8.12.2020         

Místo, sraz:

sportovní hala VUT GYM, Údolní 53, Brno-střed, 60200

 Trenér: Martina Špalková; mobil: 723 554 864

 

Atletika Brno
přípravka 7 - 11 let

Termín:

úterý    16:00-17:30h                      
čtvrtek 16:00-17:30h                       

ZAČÍNÁME  8.12.2020   
   

Místo, sraz:

SPŠ chemická, Pionýrská 254/23, 602 00, Ponava, Brno-Královo Pole         

 Trenér: Radek Schneider; mobil: 728 720 515

 

Atletika Brno-Líšeň
přípravka 7 - 11 let

Místo:     

ZŠ Novolíšeňská, hřiště, tělocvična

Termín:

úterý  16:00 - 17:00h
pátek  15:15 - 16:45h       

ZAČÍNÁME  11.12.2020 

Sraz:

před školou, ZŠ Novolíšeňská, Novolíšeňská 10, 62800 Brno

Trenér:

Mgr. Mirka Malíková; mobil: 605 739 294
Miroslav Šlapota; mobil: 603 437 330

 

Atletika Brno-Bosonohy  
přípravka 7 -11 let

Místo:     

ZŠ Bosonohy , hřiště, tělocvična

Termín:

úterý  16:30 - 17:30h     mladší
úterý 17:30 - 18:30h      starší

ZAČÍNÁME  15.12.2020                     

Sraz:

vestibul školy, ZŠ a MŠ Bosonohy

Trenér:

Tomáš Vaněk; mobil: 732 671 092
Hana Vaňková; mobil 731 495 658

 

Atletika Ostopovice   
přípravka 7 -11 let

Místo:           

ZŠ Ostopovice, Školní 2, sokolovna

Termín:

čtvrtek  14:00-15:00h  mladší    
čtvrtek  15:00-16:00h  starší               

ZAČÍNÁME 10.12.2020

Sraz:

vestibul školy

Trenér:

Mgr. Petr Juráček; mobil: 731 485 909; 

 

 

 

Krajský přebor přípravek 2020

Tabulka finále - Slavkov 19.9.

  Oddíl Body
1. Atletika Slavkov u Brna 93
2. Elite Sport Boskovice 84
3. ASK Blansko 70
4. SK Speed Brno 55
5 AC Moravská Slavia Brno 46
6 AK Kyjov 37
7 AK Kuřim 31
8 AHA Vyškov 29
9 TJ Sokol Přísnotice 21
10 TRACK & FIELD BRNO 15
11 AK Tišnov 12
12 SK Trops Brno 11
13. TJ Oslavany 0

 

Závěrečná tabulka po dvou kolech

1. Mor. Slavia Brno "A" 18 326,6
2. Speed Brno 16 263,8
3. Trops Brno 14 158,5
4. TRACK & FIELD BRNO 12 123,5
5 Mor. Slavia Brno "B" 10 54,5
6 Panter Brno A 8 46,0
7 ATK Šlapanice A 6  17,0
8 ATK Šlapanice "B" 2  3
  Running Zone   0  0
  Panter Brno B 0 0
  Speed Brno B 0 0



Tabulka 1. kola

Tabulka 1. kola - Brno 11.6.

1. Mor. Slavia Brno A 9 164,2
2. Speed Brno 8 135,8
3. Trops Brno 7 70,0
4. TRACK & FIELD BRNO 6 66,0
5 Mor. Slavia Brno B 5 22,5
6  Panter Brno 18,5
7 ATK Šlapanice A  3  11,0
8 Running Zone Brno  0  0
  Panter Brno B  0  0
  Speed Brno B 0 0
  ATK Šlapanice B 0 0



Tabulka 2. kola

Tabulka 2. kola - Brno 17.6.

1. Mor. Slavia Brno A 9 162,5
2. Speed Brno 8 128,0
3. Trops Brno 7 88,5
4. TRACK & FIELD BRNO 6 57,5
5 Mor. Slavia Brno B 5 32,0
6 Panter Brno  4  27,5
7 ATK Šlapanice A  3  6,0
8 ATK Šlapanice B  2  3,0
  Running Zone Brno 0 0
  Speed Brno B 0 0
  Panter Brno B 0 0

NOVINKY Z KLUBU

Archiv

PARTNEŘI

Brno
MŠMT
 Český atletický svaz
Jihomoravský kraj
Kříž
Kam za sportem v Brně
Sulov
logo

AC TRACK & FIELD BRNO 2015 ©



TOPlist