Track and field

Liga mužů

Sezóna 2022

Závěrečná tabulka II. ligy mužů, skupina E

PořadíOddílPočet h. bodůBody
1.AC Moravská Slavia Brno48886,5
2.AC TRACK & FIELD Brno39433
3.TJ Jiskra Otrokovice37427,5
4.Atletický klub Hodonín34366
5.Atletika Jihlava34358,5
6.TJ Sokol Velké Meziříčí30301,5
7.TJ Znojmo25271
8.Atletický klub AHA Vyškov20218,5
9.Fénix Sport Blansko20207
10.AC Čejkovice13153
11.TJ Spartak Třebíč "B"7107,5
12.Atletika Holešov451

4. kolo II. ligy Hodonín 21.8.2022

Čtvrtého kola se účastnilo 14 atletů. Osobní rekord a 11 bodů za vítězství v hodu diskem získal Karel Šula výkonem 43,18 m. Ve vrhu koulí pak zvítězil výkonem 16,07 m. David Kaláb doběhl druhý v běhu na 800 m za 2:00,36. Na druhém místě po skvělém finiši doběhla také štafeta v běhu na 4 x 400 m ve složení H. Žlůva, Šulc, Bogner, Kaláb. Po čtyřech kolech soutěže se náš mladý tým doplněný zkušenými závodníky dostal do baráže o 1. ligu!

Oficiální výsledky

PořadíOddílBody
1.AC Moravská Slavia Brno185
2.TJ Jiskra Otrokovice146
3.Atletika Jihlava103,5
4.AC TRACK & FIELD Brno97
5.Atletický klub Hodonín95
6.TJ Znojmo 75
7.TJ Sokol Velké Meziříčí63
8.Atletický klub AHA Vyškov48
9.Fénix Sport Blansko43
10. AC Čejkovice39
11.TJ Spartak Třebíč "B"30,5
12.Atletika Holešov23


3. kolo II. ligy Znojmo 12.6.2022

Třetího kola se účastnilo 15 atletů klubu. Naši muži získali 103 bodů a obsadili 4. místo.
Osobní rekord a 11 bodů za vítězství získal David Kaláb v běhu na 800 m za 1:59,85. Na druhém místě v hodu diskem se umístil František Drmola za 37,23 m. Třetí místo vybojovali junioři Matyáš Šikl v hodu oštěpem za 48,04 m a Robin Gonda v běhu na 110 m přek. za 17,25 s. Dvě třetí místa získal také Tomáš Bogner v běhu na 200 m /23,09 s/ a  400 m /52,36 s/. V Novém Městě nad Metují již 22. května vyhrál Milan Rízek chůzi na 5 km časem 22:53,33.

Oficiální výsledky

PořadíOddílPočet hl. bodůBody
1.AC Moravská Slavia Brno12226
2.Atletika Jihlava11126
3.Atletický klub Hodonín10115
4.AC TRACK & FIELD Brno9103
5.TJ Jiskra Otrokovice891
6.TJ Sokol Velké Meziříčí768
7.Fénix Sport Blansko653
8.TJ Znojmo 552
9. AC Čejkovice444
10.Atletický klub AHA Vyškov341
11.TJ Spartak Třebíč "B"236
12.Atletika Holešov00

2. kolo II. ligy Otrokovice 29.5.2022

Dobrý vstup do sezóny potvrdili muži na 2. kole II. ligy v Otrokovicích, kde získali 122 bodů a umístili se na 2. místě.  Druhého kola se účastnilo 16 našich atletů.
Vrh koulí a hod diskem vyhrál Karel Šula za 17,41 m a 42,61 m. Na druhém místě se umístil Robert Gonda v běhu na 110 m přek. časem 16,97 s,  3. místo přidal ve skoku dalekém za 606 cm. V Milovicích již 7. května vyhrál Milan Rízek v chůzi na 5 km.

Oficiální výsledky

PořadíOddílPočet hl. bodůBody
1.AC Moravská Slavia Brno12238,5
2.AC TRACK & FIELD Brno11122
3.Atletický klub Hodonín1094
4.TJ Sokol Velké Meziříčí989,5
5.Atletika Jihlava879,5
6.TJ Jiskra Otrokovice 771,5
7.Fénix Sport Blansko670
8. Atletický klub AHA Vyškov564
9.TJ Znojmo448
10.AC Čejkovice336
11.Atletika Holešov220
12.TJ Spartak Třebíč "B"114

 

1. kolo II. ligy Vyškov 15.5.2022

Dobrý vstup do sezóny zaznamenali muži, když se na 1. kole II. ligy ve Vyškově umístili na 3. místě se ziskem 111 bodů. Prvního kola se účastnilo 16 našich atletů a padlo mnoho osobních rekordů.
Vrh koulí a hod diskem vyhrál Karel Šula za 16,62 m a 42,61 m. Na druhém místě se umístil David Kaláb v běhu na 800 m časem 2:02,89. Druhý doběhl také Vojtěch Brachtl na 400 m přek. za 63,05 s. Tomáš Bogner skončil na 3. místě v běhu na 400 m za 52,51 s.  Třetí místo obsadil v hodu diskem František Drmola za 36,42 m. V Olomouci již 15. dubna vyhrál Milan Rízek chůzi na 10 km časem 46:08.

Oficiální výsledky

PořadíOddílPočet hl. bodůBody
1.AC Moravská Slavia Brno12237
2.TJ Jiskra Otrokovice11119
3.AC TRACK & FIELD Brno10111
4.TJ Znojmo996
5.TJ Sokol Velké Meziříčí881
6.Atletický klub AHA Vyškov775,5
7.Atletický klub Hodonín662
8.Atletika Jihlava549,5
9.Fénix Sport Blansko441
10.AC Čejkovice334
11.TJ Spartak Třebíč "B"227
12.Atletika Holešov18

Sezóna 2021

Závěrečná tabulka II. ligy mužů, skupina E
PořadíOddílPočet h. bodůBody
1.Atletický klub Hodonín35642
2.Atletický klub AHA Vyškov31336
3.TJ Jiskra Otrokovice29359
4.TJ Znojmo27266
5.Atletika Jihlava20216
6.Atletika Holešov19208,5
7.AC TRACK & FIELD Brno18215
8.Fénix Sport Blansko16179
9.TJ Sokol Velké Meziříčí15189
10.TJ Spartak Třebíč "B"13139,5
11.AC Čejkovice8103
12.AC Moravský Krumlov29

Sezóna 2020

Závěrečná tabulka II. ligy mužů, skupina E
PořadíOddílPočet hl. bodůBody
1.TJ Jiskra Otrokovice35460
2.Atletický klub Hodonín33392
3.Atletický klub AHA Vyškov28309,5
4.TJ Znojmo26316,5
5.Atletika Holešov25302
6.AC TRACK & FIELD Brno21250
7.TJ Sokol Velké Meziříčí18240
8.Atletika Jihlava17222
9.TJ Spartak Třebíč "B"13194
10.AC Čejkovice994
11.ASK Blansko655
12.AC Moravský Krumlov210

Sezóna 2019

Závěrečná tabulka II. ligy mužů, skupina E
PořadíOddílPočet hl. bodůBody
1.TJ Jiskra Otrokovice44777
2.Atletický klub Hodonín40640
3.TJ Sokol Velké Meziříčí30399
4.Atletický klub AHA Vyškov29391
5.TJ Znojmo29280
6.Atletika Jihlava26361,5
7.TJ Spartak Třebíč 19268,5
8.Atletika Holešov18265
9.AC TRACK & FIELD Brno17261
10.AC Čejkovice454
11.AC Moravský Krumlov39

Sezóna 2018

Závěrečná tabulka II. ligy mužů, skupina E
PořadíOddílPočet hl. bodůBody
1.VSK Univerzita Brno "B"441142,5
2.Atletický klub Hodonín40601
3.TJ Jiskra Otrokovice36466
4.TJ Sokol Velké Meziříčí32353,5
5.Atletický klub AHA Vyškov22241
6.Atletika Holešov22240
7.TJ Znojmo21240
8.AC TRACK & FIELD Brno15184
9.Atletika Jihlava15163
10.AC Moravská Slavia Brno "B"12158
11.AC Čejkovice561

Sezóna 2017

Závěrečná tabulka II. ligy mužů, skupina E
PořadíOddílPočet hl. bodůBody
1.Atletický klub Hodonín34796,5
2.AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště34726
3.TJ Znojmo24421
4.AC Moravská Slavia Brno "B"23411,5
5.TJ Sokol Velké Meziříčí19375
6.AC TRACK & FIELD Brno18377
7.TJ Jiskra Otrokovice15330
8.Atletika Holešov7140
9.Atletika Jihlava331

Sezóna 2016

Závěrečná tabulka II. ligy mužů, skupina E
PořadíOddílPočet hl. bodůBody
1.Atletický klub Hodonín43765
2.SK Přerov38628,5
3.AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště38626,5
4.AC Moravská Slavia Brno "B"31418
5.TJ Znojmo24289
6.Atletický klub AHA Vyškov24273
7.TJ Jiskra Otrokovice21239,5
8.AC Prostějov16193,5
9.AC TRACK & FIELD Brno14172
10.TJ Sokol Brno – Žabovřesky10135
11.AC Čejkovice036

Sezóna 2015

Závěrečná tabulka II. ligy mužů, skupina E
PořadíOddílPočet hl. bodůBody
1.AC Moravská Slavia Brno "B"40933
2.SK Přerov36710,5
3.AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště31496
4.TJ Jiskra Otrokovice22240,5
5.Atletický klub AHA Vyškov21274
6.AC TRACK & FIELD Brno21241,5
7.AC Prostějov21232
8.TJ Znojmo12167
9.TJ Sokol Brno – Žabovřesky12164,5
10.AC Čejkovice041
Loading...