logo
BRNĚNSKÝ ATLETICKÝ KLUB

Atletika Brno
žactvo, dorost 12 - 15 let

ZAČÍNÁME 2.9.2021

Termín:

úterý      16:30 - 17:45h                       
čtvrtek   16:30 - 18:00h     

Místo, sraz:

Hřiště Ponava - Tréninkový atletický stadion za Lužánkami , Drobného, Brno 60200

 Trenér: Martina Špalková; mobil: 723 554 864

 

Atletika Brno
přípravka, mladší žactvo 7 - 12 let

ZAČÍNÁME 2.9.2021

 

Termín:

úterý     15:30 - 16:45h   (ročník narození 2010 - 2014)
úterý  
   16:45 - 18:00h
   (ročník narození 2008 - 2010)                   

čtvrtek  15:30 - 16:45h   (ročník narození 2010 - 2014)
čtvrtek  16:45 - 18:00h 
 (ročník narození 2008 - 2010)                  
 

Místo, sraz:

Hřiště Ponava - Tréninkový atletický stadion za Lužánkami , Drobného, Brno 60200

 Trenér: Radek Schneider; mobil: 728 720 515

 

Atletika Brno-Líšeň
přípravka 7 - 12 let

ZAČÍNÁME 7.9.2021

Místo:     

ZŠ Novolíšeňská, atletický stadion, hřiště

Termín:

úterý  15:15 - 16:45h
pátek  15:15 - 16:45h       

Sraz:

před školou, ZŠ Novolíšeňská, Novolíšeňská 10, 62800 Brno

Trenér:

Mgr. Mirka Malíková; mobil: 605 739 294
Miroslav Šlapota; mobil: 603 437 330

 

Atletika Brno-Bosonohy  
přípravka 7 -11 let

ZAČÍNÁME 5.10.2021

Místo:     

ZŠ Bosonohy , hřiště, tělocvična

Termín:

úterý  16:30 - 17:30h     mladší
úterý 17:30 - 18:30h      starší
            

Sraz:

vestibul školy, ZŠ a MŠ Bosonohy

Trenér:

Tomáš Vaněk; mobil: 732 671 092
Hana Vaňková; mobil 731 495 658

 

Atletika Ostopovice   
přípravka 7 -11 let

ZAČÍNÁME 7.10.2021

 

Místo:           

ZŠ Ostopovice, Školní 2, sokolovna

Termín:

čtvrtek  14:00 - 16:00h  mladší + starší               

Sraz:

vestibul školy

Trenér:

Mgr. Petr Juráček; mobil: 731 485 909; 





KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍHO ŽACTVA 2021

Krajský přebor staršího žactva 2021

Závěrečná tabulka žáků po dvou kolech

1. AK Hodonín 21 223
2. TJ Lokomotiva Břeclav 20 184,5
3. BYAC Brno 19 184
4. Atletika Slavkov u Brna 16 160,5
5. AHA Vyškov 14 143
6. VSK Univerzita Brno 12 137
7. AC Moravská Slavia Brno 9 92
8. Orel Vyškov 9 77
9. AC TRACK & FIELD Brno 5 66
10. AK Ludvíka Daňka Blansko 3 36
11. TJ Znojmo 0 30

 

1. kolo KPD žactvo – Břeclav

Tabulka 1. kola KPD staršího žactva JmKAS – 16. 6. 2021 Břeclav

1. AK Hodonín 11 126
2. BYAC Brno 10 88
3. TJ Lokomotiva Břeclav 9 87
4. Atletika Slavkov u Brna 8 84
5. AHA Vyškov 7 80
6. VSK Univerzita Brno 6 79
7. AC Moravská Slavia Brno 5 57
8. Orel Vyškov 4 40
9. AC TRACK & FIELD Brno 3 36
10. AK Ludvíka Daňka Blansko 2 32
11. TJ Znojmo 0 0


Celkové výsledky

2. kolo KPD žactvo – Hodonín

Tabulka 2. kola KPD staršího žactva JmKAS – 23. 6. 2021 Hodonín

1. TJ Lokomotiva Břeclav 11 97,5
2. AK Hodonín 10 97
3. BYAC Brno 9 96
4. Atletika Slavkov u Brna 8 76,5
5. AHA Vyškov 7 63
6. VSK Univerzita Brno 6 58
7. Orel Vyškov 5 37
8. AC Moravská Slavia Brno 4 35
9. TJ Znojmo 0 30
10. AC TRACK & FIELD Brno 2 27
11. AK Ludvíka Daňka Blansko 1 4


Celkové výsledky 

KRAJSKÁ LIGA ATLETICKÝCH PŘÍPRAVEK 2021

Krajská liga atletických přípravek 2021

Závěrečná tabulka "skupiny A" po dvou kolech

1. SK Speed Brno "A" 16 327
2. AC Moravská Slavia Brno "A" 14 248
3. SK Trops Brno 11 129
4. AC TRACK & FIELD Brno 10 89
5. AC Moravská Slavia Brno "B" 9 129
6. Running Zone Brno 4 17
7. SK Speed Brno "B" 4 15
8. ATK Šlapanice 3 36

 

1. kolo Krajské ligy přípravek – Nový Lískovec

Tabulka 1. kola Krajské ligy atletických přípravek, skupina A – 17. 6. 2021 Brno-Nový Lískovec

1. SK Speed Brno "A" 8 175
2. AC Moravská Slavia Brno "A" 7 153
3. SK Trops Brno 6 65
4. AC Moravská Slavia Brno "B" 5 64
5. AC TRACK & FIELD Brno 4 14
6. Running Zone Brno 3 14
7. SK Speed Brno "B" 2 4
8. ATK Šlapanice 0 0

 

2. kolo Krajské ligy přípravek – Morenda

Tabulka 2. kola Krajské ligy atletických přípravek, skupina A – 29. 6. 2021 Brno (Morenda)

1. SK Speed Brno "A" 8 154
2. AC Moravská Slavia Brno "A" 7 96
3. AC TRACK & FIELD Brno 6 70
4. SK Trops Brno 5 65
5. AC Moravská Slavia Brno "B" 4 65
6. ATK Šlapanice 3 36
7. SK Speed Brno "B" 2 12
8. Running Zone Brno 1 3

 

KRAJSKÁ LIGA ATLETICKÝCH PŘÍPRAVEK 2020

 

 

Krajská liga atletických přípravek 2020

Závěrečná tabulka "skupiny A" po dvou kolech

1. Mor. Slavia Brno "A" 18 326,6
2. Speed Brno 16 263,8
3. Trops Brno 14 158,5
4. TRACK & FIELD BRNO 12 123,5
5 Mor. Slavia Brno "B" 10 54,5
6 Panter Brno A 8 46,0
7 ATK Šlapanice A 6  17,0
8 ATK Šlapanice "B" 2  3
  Running Zone   0  0
  Panter Brno B 0 0
  Speed Brno B 0 0

 

Tabulka finále – Slavkov 19. 9.

  Oddíl Body
1. Atletika Slavkov u Brna 93
2. Elite Sport Boskovice 84
3. ASK Blansko 70
4. SK Speed Brno 55
5 AC Moravská Slavia Brno 46
6 AK Kyjov 37
7 AK Kuřim 31
8 AHA Vyškov 29
9 TJ Sokol Přísnotice 21
10 TRACK & FIELD BRNO 15
11 AK Tišnov 12
12 SK Trops Brno 11
13. TJ Oslavany 0

 

NOVINKY Z KLUBU

Archiv

PARTNEŘI

Brno
MŠMT
 Český atletický svaz
Jihomoravský kraj
ZON
Kříž
Kam za sportem v Brně
Sulov


TOPlist