Track and field

Tréninky mládež

Atletika brno

Přípravka, mladší žactvo 7 – 12 let

 

}

Termín

úterý     15:30 – 16:30h   (ročník narození 2012 – 2014)
úterý     16:00 – 17:30h   (ročník narození 2009 – 2011)

čtvrtek  15:30 – 16:45h
čtvrtek  16:45 – 18:00h

Místo, sraz

atletický stadion za Lužánkami, hřiště Ponava, ulice Drobného

Atletika Brno – Líšeň

Přípravka 7 – 12 let

 

Místo

ZŠ Novolíšeňská, tělocvična, hřiště

}

Termín

úterý  15:15 – 16:45h
pátek  15:15 – 16:45h

Sraz

před školou, ZŠ Novolíšeňská, Novolíšeňská 10

Trenér

Mgr. Mirka Malíková; mobil: 605 739 294
Miroslav Šlapota; mobil: 603 437 330

Atletika Brno – Bosonohy

Přípravka 7 – 11 let

 

Místo

ZŠ Bosonohy , tělocvična

}

Termín

úterý  16:30 – 17:30h     mladší
úterý 17:30 – 18:30h      starší       

Sraz

vestibul školy, ZŠ a MŠ Bosonohy

Trenér

Tomáš Vaněk; mobil: 732 671 092

Atletika Ostopovice

Přípravka 7 – 11 let

 

Místo

ZŠ Ostopovice, Školní 2, sokolovna

}

Termín

čtvrtek  14:00 – 16:00h  mladší + starší     

Sraz

vestibul školy

Trenér

Mgr. Petr Juráček; mobil: 731 485 909; 

Krajský přebor mladšího žactva 2022

1. kolo 19.5.2022, Břeclav, skupina B

Oficiální výsledky 

Mladší žákyně

PořadíOddílPočet hl. bodůBody
1.Atletika Slavkov u Brna9112,25
2.TJ Lokomotiva Břeclav895
3.Atletický klub AHA Vyškov787,25
4.Atletický klub Hodonín663,5
5.AC TRACK & FIELD Brno554
6.Atletický klub Kyjov437
7.Orel Vyškov326
8.AC Čejkovice215
9.SK TROPS Brno114

Mladší žáci
PořadíOddílPočet hl. bodůBody
1.TJ Lokomotiva Břeclav 8172
2.Atletika Slavkov u Brna7138
3.Atletický klub AHA Vyškov691
4.Atletický klub Hodonín541
5.Orel Vyškov433
6.Atletický klub Kyjov316
7.AC TRACK & FIELD Brno25
8.SK TROPS Brno15

KRAJSKÝ PŘEBOR ATLETICKÝCH PŘÍPRAVEK 2022

1. kolo Moravská Slavia Brno 7.6.2022

Oficiální výsledky

PořadíOddílBody
1.AC Moravská Slavia Brno "A"141
2.SK Speed Brno "A"122
3.AC TRACK & FIELD Brno68
4.Šlapanice64
5.AC Moravská Slavia Brno "B"48
6.SK Trops Brno31
7.Bač line sport21
8.SK Speed Brno "B"9

 

 

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍHO ŽACTVA 2021

Závěrečná tabulka žáků po dvou kolech

PořadíOddílPočet hl. bodůBody
1.Atletický klub Hodonín21223
2.TJ Lokomotiva Břeclav20184,5
3. BYAC Brno19184
4.Atletika Slavkov u Brna16160,5
5.Atletický klub AHA Vyškov14143
6.VSK Univerzita Brno12137
7.AC Moravská Slavia Brno992
8.Orel Vyškov977
9.AC TRACK & FIELD Brno566
10.Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko336
11.TJ Znojmo030

KRAJSKÁ LIGA ATLETICKÝCH PŘÍPRAVEK 2021

Závěrečná tabulka "skupiny A" po dvou kolech

PořadíOddílPočet hl. bodůBody
1.SK Speed Brno "A"16327
2.AC Moravská Slavia Brno "A"14248
3.SK TROPS Brno11129
4.AC TRACK & FIELD Brno1089
5.AC Moravská Slavia Brno "B"9129
6.Running zone Brno417
7.SK Speed Brno "B"415
8.ATK Šlapanice336

KRAJSKÁ LIGA ATLETICKÝCH PŘÍPRAVEK 2020

Závěrečná tabulka "skupiny A" po dvou kolech

PořadíOddílPočet hl. bodůBody
1.AC Moravská Slavia Brno "A"18326,6
2.SK Speed Brno "A"16263,8
3.SK TROPS Brno14158,5
4.AC TRACK & FIELD Brno12123,5
5.AC Moravská Slavia Brno "B"1054,5
6.Atletický klub Panter Brno "A"846
7.ATK Šlapanice "A"617
8.ATK Šlapanice "B"23
Running zone Brno00
Atletický klub Panter Brno "B"00
SK Speed Brno "B"00

Tabulka finále – Slavkov 19. 9.

PořadíOddílBody
1.Atletika Slavkov u Brna93
2.Elite Sport Boskovice84
3.ASK Blansko70
4.SK Speed Brno "A"55
5.AC Moravská Slavia Brno "A"46
6.Atletický klub Kyjov37
7.Atletický klub Kuřim31
8.Atletický klub AHA Vyškov29
9.TJ Sokol Přísnotice21
10.AC TRACK & FIELD Brno15
11.Atletický klub AK Tišnov12
12.SK TROPS Brno11
13.TJ Oslavany0

Loading...