logo
BRNĚNSKÝ ATLETICKÝ KLUB
1500 m – mladší žáci
1. Hynek Žlůva 07 4:59,57 PB

 

Vrh koulí 7,26 kg – muži
4. (MS) Miroslav Šlapota 54 9,77

 

9,6 km – muži
2. v kat. (9. celk.) Martin Pohanka 73 0:37:30
       
5 km – ženy
6. v kat. (65. celk.) Adéla Kelblová 01 0:35:55

 

10,5 km – muži
4. v kat. (13. celk.) Martin Pohanka 73 0:40:00

 

60 m – junioři
3. ve 3. běhu (10. celk.) Tomáš Bogner 01 7,62 PB
         
60 m – junioři – finále C
1. Tomáš Bogner 01 7,54 PB
         
60 m – ženy
3. v 5. běhu (17. celk.) Adéla Kelblová 01 9,31 SB
4. v 5. běhu (19. celk.) Oleksandra Prytulyak 02 10,41 PB
         
Vrh koulí 7,26 kg – muži
5. Miroslav Šlapota 54 9,94  
         
Vrh koulí 4 kg – juniorky
6. Adéla Kelblová 01 8,64  
7. Oleksandra Prytulyak 02 8,00 PB

 

60 m – atletická přípravka – dívky
1. ve 4. běhu (11. celk.) Kateřina Schneiderová 11 11,40
       
400 m – atletická přípravka – dívky
12. Kateřina Schneiderová 11 98,90
       
Skok daleký – atletická přípravka – dívky
11. Kateřina Schneiderová 11 265

 

60 m – mladší žáci
2. ve 4. rozběhu (7. celk.) Hynek Žlůva 07 8,96 PB
         
60 m – mladší žáci – finále
7. Hynek Žlůva 07 8,92 PB
         
60 m – starší žákyně
6. v 3. rozběhu (50. celk.) Barbora Dvořáková 06 9,45 PB
         
60 m – mladší žákyně
8. v 6. rozběhu (59. celk.) Zoe Rozwalka 09 9,93 PB
7. v 7. rozběhu (66. celk.) Tereza Weignerová 07 10,10 PB
         
150 m – mladší žákyně
4. v 7. běhu (47. celk.) Tereza Weignerová 07 25,22 PB
6. v 10. běhu (49. celk.) Zoe Rozwalka 09 25,29 PB
         
1500 m – mladší žáci
1. Hynek Žlůva 07 5:05,28  
         
Skok daleký – starší žákyně
6. Barbora Dvořáková 06 385 PB
         
Skok daleký – mladší žákyně
17. Zoe Rozwalka 09 330 PB
19. Tereza Weignerová 07 324 PB
         
Vrh koulí 3 kg – starší žákyně
18. Barbora Dvořáková 06 5,89 PB

 

60 m – muži
3. ve 4. běhu (23. celk.) Ondřej Habr 99 7,69 SB
         
60 m – junioři
4. ve 3. běhu (20. celk.) Tomáš Bogner 01 7,65 PB
         
200 m – junioři
4. ve 4. běhu (12. celk.) Tomáš Bogner 01 24,07 PB
         
Skok daleký – muži
3. Ondřej Habr 99 551 SB

 

60 m – atletická přípravka – dívky
1. ve 3. běhu (5. celk.) Sofie Hiadlovská 09 9,40 PB
         
Skok daleký – atletická přípravka – dívky
8. Sofie Hiadlovská 09 377 PB

 

8,8 km – muži
3. v kat. (10. celk.) Martin Pohanka 73 0:36:33
       
4,8 km – ženy
5. v kat. (93. celk.) Adéla Kelblová 01 0:34:56

 

60 m – muži
1. v 5. běhu (5. celk.) Tomáš Bogner 01 7,67 PB
2. v 1. běhu (8. celk.) Ondřej Habr 99 7,78 SB
1. v 7. běhu (10. celk.) Matěj Šulc 02 7,97 SB
         
Skok daleký – muži
3. Ondřej Habr 99 541 SB
4. Matěj Šulc 02 529 SB
6. Tomáš Bogner 01 505 PB

 

1500 m – žáci
13. Hynek Žlůva 07 5:01,90

 

60 m – muži
3. v 5. rozběhu (26. celk.) Ondřej Habr 99 7,66 SB
7. v 4. rozběhu (29. celk.) Vojtěch Brachtl 94 7,76 SB
         
60 m – juniorky
5. v 3. rozběhu (14. celk.) Adéla Kelblová 01 9,20 SB
         
Skok daleký – muži
6. Ondřej Habr 99 581 PB
         
Vrh koulí 4 kg – juniorky
6. Adéla Kelblová 01 8,75  
7. Oleksandra Prytulyak 02 7,06  

 

5 km – ženy
10. v kat. (90. celk.) Adéla Kelblová 01 0:28:56
11. v kat. (91. celk.) Oleksandra Prytulyak 02 0:28:57

 

Vrh koulí 5 kg – veteráni
3. Miroslav Šlapota 54 12,35

 

100 m – muži
3. Ondřej Habr 99 12,34 SB
         
100 m – junioři
3. v 1. rozběhu (5. celk.) Tomáš Bogner 01 11,80 PB
         
200 m – muži
3. Ondřej Habr 99 25,77 SB
         
200 m – junioři
1. v 1. běhu (2. celk.) Tomáš Bogner 01 23,36 PB
2. v 1. běhu (3. celk.) Matěj Šulc 02 23,90 PB
         
400 m – junioři
2. Tomáš Bogner 01 51,73 PB
  Matěj Šulc 02 DQ  
         
800 m – ženy
2. Marcela Musílková 86 3:02,91 PB
         
5000 m – muži
3. Robert Pařenica 91 17:59,78 PB
         
4 x 400 m – muži
1. Bogner, Šulc, Habr, Pařenica 3:46,76  
         
Skok daleký – muži
3. Ondřej Habr 99 544  
         
Hod oštěpem 800 g – muži
3. Ondřej Habr 99 35,11 PB
         
Hod diskem 1 kg – juniorky
3. Adéla Kelblová 01 24,19 PB
4. Oleksandra Prytulyak 02 19,48 PB
         
Vrh koulí 4 kg – juniorky
5. Adéla Kelblová 01 9,20 PB
6. Oleksandra Prytulyak 02 7,27 PB

 

60 m – mladší žáci
MS Hynek Žlůva 07 DNS  
         
150 m – mladší žáci
1. v 3. běhu (MS) Hynek Žlůva 07 21,54 PB
         
800 m – mladší žáci
1. (MS) Hynek Žlůva 07 2:32,35 PB

 

Hod oštěpem 800 g – muži
1. Karel Walter 75 36,73 SB
2. Ondřej Habr 99 30,64  

 

150 m – dorostenci
1. Adam Schneider 04 24,6
       
150 m – mladší žáci
1. Hynek Žlůva 07 21,2
2. Jan Špalek 07 24,4
3. Marek Tomášek 07 26,6
4. Martin Hanulics 07 27,9
5. David Schneider 07 30,5
       
150 m – starší žákyně
1. Barbora Špalková 05 23,4
2. Barbora Dvořáková 06 24,3
3. Kamila Mikulová 06 24,4
4. Veronika Ščudlová 06 28,9
       
150 m – mladší žákyně
1. Tereza Weignerová 07 25,5
2. Natálie Kreuzigerová 08 30,5
3. Eliška Kalašová 08 33,6
       
150 m – atletická přípravka – hoši
1. Jan Malý 10 25,1
2. David Šimko 09 25,3
3. Matyáš Kreuziger 10 27,4
4. Jiří Tichák 10 31,0
  Adam Trtílek 09 DNS
       
150 m – atletická přípravka – dívky
1. Sofie Hiadlovská 09 23,1
2. Anežka Buchtová 09 24,4
  Zoe Rozwalka 09 24,4
4. Barbora Šťastná 10 26,8
5. Aurélie Špačková 10 29,0
       
150 m – atletická minipřípravka – dívky
1. Zuzana Buchtová 11 28,8
2. Kateřina Schneiderová 11 30,0
3. Johana Vávrová 12 34,2
4. Amélie Chaveau 11 35,2
5. Gabriela Chaveau 13 35,5
       
Skok daleký – dorostenci
1. Adam Schneider 04 300
       
Skok daleký – mladší žáci
1. Hynek Žlůva 07 416
2. Jan Špalek 07 359
3. Marek Tomášek 07 343
4. Martin Hanulics 07 271
5. David Schneider 07 264
       
Skok daleký – starší žákyně
1. Barbora Dvořáková 06 374
2. Kamila Mikulová 06 350
3. Barbora Špalková 05 346
4. Veronika Ščudlová 06 213
       
Skok daleký – mladší žákyně
1. Tereza Weignerová 07 343
2. Natálie Kreuzigerová 08 252
3. Eliška Kalašová 08 237
       
Skok daleký – atletická přípravka – hoši
1. Jan Malý 10 387
2. David Šimko 09 330
3. Matyáš Kreuziger 10 310
4. Jiří Tichák 10 214
  Adam Trtílek 10 DNS
       
Skok daleký – atletická přípravka – dívky
1. Anežka Buchtová 09 384
2. Zoe Rozwalka 09 378
3. Sofie Hiadlovská 09 324
4. Barbora Šťastná 10 315
5. Aurélie Špačková 10 288
       
Skok daleký – atletická minipřípravka – dívky
1. Zuzana Buchtová 11 293
2. Kateřina Schneiderová 11 278
3. Johana Vávrová 12 241
4. Gabriela Chaveau 13 180
5. Amélie Chaveau 11 171

 

60 m – atletická přípravka – dívky
3. v 1. běhu (3. celk.) Sofie Hiadlovská 09 8,92 PB
         
400 m – atletická přípravka – dívky
4. v 1. běhu (4. celk.) Sofie Hiadlovská 09 71,28  
         
Skok daleký – atletická přípravka – dívky
4. Sofie Hiadlovská 09 412  
         
Vrh koulí 2 kg – atletická přípravka – dívky
11. Sofie Hiadlovská 09 5,59  

 

60 m – atletická přípravka – hoši
1. v 5. běhu (9. celk.) Jan Malý 10 9,80
3. v 9. běhu (10. celk.) David Šimko 09 9,82
2. v 5. běhu (24. celk.) Radek Ducháček 10 10,20
5. v 5. běhu (32. celk.) Matyáš Kreuziger 10 10,71
3. v 2. běhu (39. celk.) Jiří Tichák 10 11,14
4. v 2. běhu (42. celk.) Jakub Pospíchal 12 11,69
4. v 4. běhu (44. celk.) Daniel Tvrdík 12 11,93
5. v 2. běhu (MS) Patrik Eliáš 12 12,38
6. v 2. běhu (49. celk.) Tomáš Libosvár 12 12,43
       
60 m – atletická přípravka – dívky
1. v 9. běhu (1. celk.) Sofie Hiadlovská 09 9,06
1. v 11. běhu (7. celk.) Zoe Rozwalka 09 9,81
3. v 10. běhu (29. celk.) Barbora Šťastná 10 10,37
4. v 10. běhu (46. celk.) Tereza Tušlová 10 11,05
5. ve 3. běhu (52. celk.) Kateřina Schneiderová 11 11,27
6. ve 4. běhu (56. celk.) Anna Kubánková 13 11,58
5. v 8. běhu (58. celk.) Veronika Kubánková 11 11,60
6. v 5. běhu (62. celk.) Elen Stará 11 13,00
       
300 m – atletická přípravka – hoši
4. v 9. běhu (11. celk.) David Šimko 09 56,74
1. v 11. běhu (15. celk.) Jan Malý 10 58,19
1. v 10. běhu (21. celk.) Radek Ducháček 10 59,75
3. v 10. běhu (31. celk.) Matyáš Kreuziger 10 63,27
4. v 10. běhu (36. celk.) Jiří Tichák 10 67,17
2. v 8. běhu (37. celk.) Jakub Pospíchal 12 67,60
3. v 11. běhu (39. celk.) Daniel Tvrdík 12 70,91
3. v 8. běhu (41. celk.) Tomáš Libosvár 12 72,72
       
300 m – atletická přípravka – dívky
1. ve 12. běhu (1. celk.) Sofie Hiadlovská 09 50,50
1. ve 3. běhu (22. celk.) Zoe Rozwalka 09 58,60
4. v 11. běhu (25. celk.) Tereza Tušlová 10 60,24
2. ve 3. běhu (27. celk.) Barbora Šťastná 10 60,27
1. v 13. běhu (38. celk.) Kateřina Schneiderová 11 65,66
4. v 10. běhu (43. celk.) Veronika Kubánková 11 67,33
2. v 13. běhu (47. celk.) Anna Kubánková 13 80,70
       
Skok daleký – atletická přípravka – hoši
7. Daniel Tvrdík 12 364
8. Jan Malý 10 358
14. David Šimko 09 341
17. Radek Ducháček 10 334
26. Matyáš Kreuziger 10 306
35. Jiří Tichák 10 280
39. Jakub Pospíchal 12 268
41. (MS) Patrik Eliáš 12 251
44. Tomáš Libosvár 12 218
       
Skok daleký – atletická přípravka – dívky
1. Sofie Hiadlovská 09 397
11. Zoe Rozwalka 09 363
33. Barbora Šťastná 10 305
37. Kateřina Schneiderová 11 293
43. Tereza Tušlová 10 278
45. Veronika Kubánková 11 263
51. Elen Stará 11 240
52. Anna Kubánková 13 229
       
Hod kriketovým míčkem – atletická přípravka – hoši
12. Radek Ducháček 10 28,00
13. Jan Malý 10 27,83
18. David Šimko 09 26,55
32. Jiří Tichák 10 17,31
35. Daniel Tvrdík 12 14,50
37. Tomáš Libosvár 12 13,72
39. Matyáš Kreuziger 10 13,40
43. (MS) Patrik Eliáš 12 11,93
       
Hod kriketovým míčkem – atletická přípravka – dívky
10. Zoe Rozwalka 09 22,14
20. Kateřina Schneiderová 11 18,63
21. Sofie Hiadlovská 09 17,80
26. Tereza Tušlová 10 16,48
43. Barbora Šťastná 10 11,71
49. Veronika Kubánková 11 9,54
51. Anna Kubánková 13 9,08
       
4 x 60 m – mix
3. v 1. běhu (3. celk.) Hiadlovská, Rozwalka, Šimko, Malý 37,83
4. v 2. běhu (10. celk.) Šťastná, Tušlová, Kreuziger, Ducháček 41,24

 

Vrh koulí 5 kg – dorostenci + muži (M65)
1. v kat. (1. celk.) Karel Šula 03 19,57 PB
1. v kat. (3. celk.) Miroslav Šlapota 54 11,75  
         
Hod diskem 1,5 kg – dorostenci
1. Karel Šula 03 52,84 PB

 

Skok z místa – atletická minipřípravka – hoši
1. Antonín Juráček 11 150
2. Daniel Čoupek 11 145
3. Martin Černý 11 143
4. Ondřej Jelínek 13 137
       
Skok z místa – atletická přípravka – hoši
1. Jiří Báca 09 167
2. Lukáš Kvarda 09 136
       
Skok z místa – atletická minipřípravka – dívky
1. Nikol Balog 12 155
2. Pavlína Mikšová 11 142
3. Kamila Němcová 13 119
4. Josefína Brůžová 13 106
       
Skok z místa – atletická přípravka – dívky
1. Eliška Mikšová 09 190
2. Natálie Křivínková 10 153
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická minipřípravka – hoši
1. Martin Černý 11 4,96
2. Antonín Juráček 11 4,55
3. Ondřej Jelínek 13 4,45
4. Daniel Čoupek 11 4,05
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická přípravka – hoši
1. Jiří Báca 09 6,32
2. Lukáš Kvarda 09 5,82
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická minipřípravka – dívky
1. Nikol Balog 12 5,56
2. Pavlína Mikšová 11 4,33
3. Kamila Němcová 13 3,35
4. Josefína Brůžová 13 3,30
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická přípravka – dívky
1. Eliška Mikšová 09 8,11
2. Natálie Křivínková 10 5,22

 

Skok daleký – atletická minipřípravka – hoši
1. Daniel Tvrdík 12 261
2. Patrik Eliáš 12 242
3. Jakub Pospíchal 12 236
4. Tomáš Libosvár 12 224
       
Skok daleký – atletická přípravka – hoši
1. Radek Ducháček 10 272
       
Skok daleký – atletická minipřípravka – dívky
1. Veronika Kubánková 11 265
2. Anna Kubánková 13 219
3. Elen Stará 11 208
4. Leona Zímová 11 205
5. Adéla Ducháčková 12 203
       
Hod kriketovým míčkem – atletická minipřípravka – hoši
1. Tomáš Libosvár 12 12,42
2. Daniel Tvrdík 12 12,06
3. Patrik Eliáš 12 11,40
4. Jakub Pospíchal 12 9,95
       
Hod kriketovým míčkem – atletická přípravka – hoši
1. Radek Ducháček 10 27,30
       
Hod kriketovým míčkem – atletická minipřípravka – dívky
1. Leona Zímová 11 12,47
2. Adéla Ducháčková 12 10,76
3. Anna Kubánková 13 9,45
4. Veronika Kubánková 11 8,67
5. Elen Stará 11 7,18

 

60 m – atletická přípravka – hoši
8. Jan Malý 10 9,6
21. David Šimko 09 10,1
25. Radek Ducháček 10 10,2
32. Matyáš Kreuziger 10 10,6
  Jiří Tichák 10 10,6
47. Jakub Pospíchal 12 11,4
49. Daniel Tvrdík 12 11,8
51. Patrik Eliáš 12 12,4
       
60 m – atletická přípravka – dívky
1. Sofie Hiadlovská 09 9,1
9. Anežka Buchtová 09 9,5
12. Zoe Rozwalka 09 9,7
37. Natálie Křivínková 10 10,4
41. Zuzana Buchtová 11 10,7
50. Tereza Tušlová 10 11,0
  Veronika Kubánková 11 11,0
59. Kateřina Schneiderová 11 11,5
       
300 m – atletická přípravka – hoši
13. Radek Ducháček 10 58,3
14. David Šimko 09 58,6
16. Jan Malý 10 59,2
29. Jiří Tichák 10 63,7
37. Jakub Pospíchal 12 68,6
41. Daniel Tvrdík 12 71,6
44. Patrik Eliáš 12 93,5
       
300 m – atletická přípravka – dívky
1. Sofie Hiadlovská 09 52,7
7. Anežka Buchtová 09 55,2
15. Zoe Rozwalka 09 56,7
19. Tereza Tušlová 10 60,7
34. Zuzana Buchtová 11 64,9
36. Natálie Křivínková 10 65,8
37. Veronika Kubánková 11 65,9
42. Kateřina Schneiderová 11 67,1
       
Skok daleký – atletická přípravka – hoši
8. Jan Malý 10 365
12. David Šimko 09 341
       
Skok daleký – atletická přípravka – dívky
2. Sofie Hiadlovská 09 407
8. Zoe Rozwalka 09 381
       
Vrh koulí 2 kg – atletická přípravka – hoši
5. Radek Ducháček 10 6,66
16. David Šimko 09 5,44
22. Jan Malý 10 5,16
27. Matyáš Kreuziger 10 4,75
29. Patrik Eliáš 12 4,67
33. Daniel Tvrdík 12 4,18
37. Jakub Pospíchal 12 2,92
       
Vrh koulí 2 kg – atletická přípravka – dívky
7. Sofie Hiadlovská 09 5,84
9. Anežka Buchtová 09 5,57
16. Zoe Rozwalka 09 4,90
25. Kateřina Schneiderová 11 4,10
32. Veronika Kubánková 11 3,59
       
Štafeta – mix
4. Malý, Šimko, Hiadlovská, Rozwalka 1:58,5
8. Buchtová, Křivínková, Ducháček, Kreuziger 2:08,1

 

Hod oštěpem 800 g – muži
1. Ondřej Habr 99 30,87 SB

 

60 m – dorostenci
1. Adam Schneider 04 10,3
2. Martin Hanulics 07 10,3
       
60 m – mladší žáci
1. Hynek Žlůva 07 8,8
2. Jan Špalek 07 10,2
3. Marek Tomášek 07 10,4
4. David Schneider 07 12,2
       
60 m – starší žákyně
1. Barbora Dvořáková 06 9,6
2. Barbora Špalková 05 9,9
  Kamila Mikulová 06 9,9
4. Veronika Ščudlová 06 12,1
       
60 m – mladší žákyně
1. Tereza Weignerová 07 10,1
2. Natálie Kreuzigerová 08 12,3
       
60 m – atletická přípravka – hoši
1. Jan Malý 10 9,9
2. David Šimko 09 10,1
3. Adam Trtílek 09 10,7
4. Matyáš Kreuziger 10 11,2
5. Jiří Tichák 10 11,5
       
60 m – atletická přípravka – dívky
1. Sofie Hiadlovská 09 9,1
2. Zoe Rozwalka 09 10,0
3. Anežka Buchtová 09 10,2
4. Barbora Šťastná 10 10,4
5. Zuzana Buchtová 11 11,3
6. Tereza Tušlová 10 11,7
7. Kateřina Schneiderová 11 12,2
8. Johana Vávrová 12 13,0
       
Skok daleký – atletická přípravka – hoši
1. Jan Malý 10 365
2. David Šimko 09 347
3. Adam Trtílek 09 320
4. Matyáš Kreuziger 10 307
5. Jiří Tichák 10 270
       
Skok daleký – atletická přípravka – dívky
1. Sofie Hiadlovská 09 410
2. Zoe Rozwalka 09 400
3. Anežka Buchtová 09 363
4. Barbora Šťastná 10 310
5. Kateřina Schneiderová 11 296
6. Zuzana Buchtová 11 291
7. Johana Vávrová 12 264
8. Tereza Tušlová 10 244
       
Hod kriketovým míčkem – žáci
1. Hynek Žlůva 07 35,81
2. Adam Schneider 04 33,30
3. Jan Špalek 07 31,71
4. David Schneider 07 24,58
5. Martin Hanulics 07 22,19
6. Marek Tomášek 07 15,80
       
Hod kriketovým míčkem – žákyně
1. Barbora Dvořáková 06 31,96
2. Barbora Špalková 05 27,97
3. Kamila Mikulová 06 24,14
4. Tereza Weignerová 07 21,28
5. Veronika Ščudlová 06 18,61
6. Natálie Kreuzigerová 08 13,25

 

60 m – atletická přípravka – hoši
1. Jakub Pospíchal 12 12,1
2. Patrik Eliáš 12 12,7
3. Tomáš Libosvár 12 12,8
  Daniel Tvrdík 12 12,8
       
60 m – atletická přípravka – dívky
1. Veronika Kubánková 11 12,2
2. Elen Stará 11 13,2
3. Anna Kubánková 13 14,2
       
300 m – atletická přípravka – hoši
1. Jakub Pospíchal 12 74,6
2. Daniel Tvrdík 12 76,7
3. Tomáš Libosvár 12 77,8
4. Patrik Eliáš 12 92,7
       
300 m – atletická přípravka – dívky
1. Veronika Kubánková 11 78,6
2. Elen Stará 11 81,7
3. Anna Kubánková 13 90,1

 

300 m – muži
4. v 2. běhu (12. celk.) Matěj Šulc 02 37,60 PB
         
Skok daleký – muži
6. Ondřej Habr 99 568 SB

 

Hod diskem 1,5 kg – dorostenci
1. Karel Šula 03 51,97 PB
         
Vrh koulí 5 kg – dorostenci + muži (M65)
1. v kat. (1. celk.) Karel Šula 03 18,19 PB
1. v kat. (2. celk.) Miroslav Šlapota 54 12,26 SB

 

300 m – atletická přípravka – hoši
1. Jan Malý 10 59,4
2. David Šimko 09 60,4
3. Adam Trtílek 09 62,2
4. Matyáš Kreuziger 10 64,9
       
300 m – atletická přípravka – dívky
1. Sofie Hiadlovská 09 52,9
2. Zoe Rozwalka 09 56,7
3. Anežka Buchtová 09 57,3
4. Barbora Šťastná 10 61,4
5. Tereza Tušlová 10 63,0
6. Kateřina Schneiderová 11 65,3
  Zuzana Buchtová 11 65,3
8. Johana Vávrová 12 99,9
       
60 m – žáci
1. Hynek Žlůva 07 1:55,9
2. Adam Schneider 04 2:02,9
3. Jan Špalek 07 2:17,7
4. Martin Hanulics 07 2:25,9
5. David Schneider 07 2:29,7
       
60 m – žákyně
1. Barbora Dvořáková 06 2:00,2
2. Barbora Špalková 05 2:11,4
3. Tereza Weignerová 07 2:16,0
4. Kamila Mikulová 06 2:17,9
5. Natálie Kreuzigerová 08 2:46,7
6. Eliška Kalašová 08 3:51,2
       
Vrh koulí 2 kg – mladší žákyně
1. Natálie Kreuzigerová 08 5,48
2. Tereza Weignerová 07 5,36
3. Eliška Kalašová 08 3,14
       
Vrh koulí 3 kg – mladší žáci
1. Martin Hanulics 07 7,34
2. Jan Špalek 07 5,68
3. Hynek Žlůva 07 5,66
4. David Schneider 07 4,97
       
Vrh koulí 3 kg – starší žákyně
1. Barbora Špalková 05 7,20
2. Barbora Dvořáková 06 6,99
3. Kamila Mikulová 06 6,49
       
Vrh koulí 4 kg – žáci
1. (MS) Adam Schneider 04 5,16
       
Hod kriketovým míčkem – atletická přípravka – hoši
1. Jan Malý 10 29,20
2. David Šimko 09 26,79
3. Adam Trtílek 09 25,80
4. Matyáš Kreuziger 10 12,56
       
Hod kriketovým míčkem – atletická přípravka – dívky
1. Zoe Rozwalka 09 21,79
2. Sofie Hiadlovská 09 19,61
3. Johana Vávrová 12 19,16
4. Anežka Buchtová 09 17,77
5. Kateřina Schneiderová 11 17,46
6. Tereza Tušlová 10 14,81
7. Zuzana Buchtová 11 13,56
8. Barbora Šťastná 10 10,77

 

100 m – muži
5. v 2. běhu (9. celk.) Ondřej Habr 99 12,56 SB

 

200 m – muži
2. v 1. běhu (2. celk.) Tomáš Bogner 01 24,13 SB
4. v 1. běhu (4. celk.) Matěj Šulc 02 24,61 SB

 

Hod oštěpem 800 g – muži
2. Ondřej Habr 99 36,24 PB

 

7 km – ženy
6. v kat. (17. celk.) Lucie Mádrová 75 0:40:54
100 m – muži
2. ve 4. běhu (11. celk.) Matěj Šulc 02 12,10 PB
4. ve 4. běhu (14. celk.) Ondřej Habr 99 12,50  
6. v 6. běhu (24. celk.) Hynek Žlůva 07 13,93 PB
         
100 m – ženy
2. v 7. běhu (30. celk.) Sofie Hiadlovská 09 14,87 PB
         
400 m – muži
  Hynek Žlůva 07 DNS  
         
2000 m – muži
7. Hynek Žlůva 07 7:13,45 PB
         
Skok daleký – muži
1. Matěj Šulc 02 595 PB
11. Hynek Žlůva 07 464  
12. Ondřej Habr 99 435  
         
Skok daleký – ženy
29. Sofie Hiadlovská 09 394  

 

200 m – muži
2. v 1. běhu (2. celk.) Tomáš Bogner 01 23,43
  Matěj Šulc 02 DQ

 

Vrh koulí 4 kg – juniorky + ženy
3. v kat. (3. celk.) Adéla Kelblová 01 9,40 PB
         
Vrh koulí 5 kg – dorostenci + muži (M65)
1. v kat. (1. celk.) Karel Šula 03 18,19  
1. v kat. (2. celk.) Miroslav Šlapota 54 11,89 SB
         
Hod diskem 1 kg – dorostenky + juniorky + ženy
3. v kat. (5. celk.) Adéla Kelblová 01 25,43 PB
         
Hod diskem 1,5 kg – dorostenci
1. Karel Šula 03 52,67  

 

150 m – muži
3. ve 4. běhu (17. celk.) Hynek Žlůva 07 21,35 PB
         
150 m – ženy
1. v 7. běhu (21. celk.) Sofie Hiadlovská 09 23,25 PB
         
300 m – muži
3. v 5. běhu (17. celk.) Hynek Žlůva 07 46,02 PB
         
300 m – ženy
4. v 5. běhu (21. celk.) Sofie Hiadlovská 09 53,58  
         
Skok vysoký – muži
1. Ondřej Habr 99 145 SB
         
Hod oštěpem 800 g – muži
2. Ondřej Habr 99 30,43  

 

100 m – muži
2. v 2. rozběhu (7. celk.) Tomáš Bogner 01 11,79  
         
100 m – muži – finále A
5. Tomáš Bogner 01 11,76  
         
200 m – muži
6. v 1. běhu (7. celk.) Tomáš Bogner 01 23,53  
4. v 2. běhu (10. celk.) Matěj Šulc 02 23,93  
  Vincenc Skoumal 03 DNS  
         
400 m – muži
3. v 1. běhu (3. celk.) Tomáš Bogner 01 51,66  
5. v 1. běhu (7. celk.) Matěj Šulc 02 52,95  
         
400 m př. – muži
5. v 2. běhu (10. celk.) Ondřej Habr 99 71,36 PB
         
3000 m př. – muži
  Robert Pařenica 91 DNS  
         
4 x 400 m – muži
4. v 1. běhu (5. celk.) Bogner, Šulc, Habr, Gonda 3:41,65  
         
Skok daleký – muži
6. Robert Gonda 03 594  
8. Matěj Šulc 02 588 SB
13. Ondřej Habr 99 536  
         
Skok vysoký – muži
  Robert Gonda 03 NM  
         
Skok o tyči – muži
  Karel Walter 75 DNS  
         
Hod oštěpem 800 g – muži
13. Ondřej Habr 99 31,15  
         
Hod diskem 2 kg – muži
1. Karel Šula 03 42,24 PB
17. Libor Novotný 63 24,80 SB
         
Hod kladivem 7,26 kg – muži
6. Libor Novotný 63 37,30 SB
9. David Vlasák 68 32,66 SB
         
Vrh koulí 7,26 kg – muži
1. Karel Šula 03 14,64  
14. Miroslav Šlapota 54 10,07 SB
         
5 km chůze – muži
1. Ján Záhončík 65 29:56,00  
Pozn.: Závod se šel 11. 7. 2020 v Novém Městě nad Metují.

 

8,8 km – ženy
3. v kat. (11. celk.) Lucie Mádrová 75 0:40:30

 

60 m – muži
4. v 1. běhu (5. celk.) Ondřej Habr 99 7,96 SB
2. v 2. běhu (14. celk.) Hynek Žlůva 07 9,00 PB
         
60 m – ženy
3. v 7. běhu (20. celk.) Sofie Hiadlovská 09 9,08  
         
500 m – muži
  Hynek Žlůva 07 DNS  
         
Skok daleký – muži
6. Ondřej Habr 99 530  
11. Hynek Žlůva 07 457 PB
         
Skok daleký – atletická přípravka – dívky
1. Sofie Hiadlovská 09 408 PB

 

100 m – muži
2. v 1. rozběhu (8. celk.) Tomáš Bogner 01 11,76 PB
  Lukáš Bělák 99 DNS  
         
100 m – muži – finále B
1. Tomáš Bogner 01 11,65 PB
         
200 m – muži
4. v 1. běhu (4. celk.) Tomáš Bogner 01 23,18 PB
3. v 2. běhu (8. celk.) Matěj Šulc 02 23,73 PB
  Lukáš Bělák 99 DNS  
         
400 m – muži
3. v 1. běhu (3. celk.) Tomáš Bogner 01 51,07 PB
1. v 2. běhu (7. celk.) Matěj Šulc 02 52,82 PB
         
1500 m – muži
7. Robert Pařenica 91 4:32,01 PB
         
5000 m – muži
5. Robert Pařenica 91 17:41,07 PB
         
400 m př. – muži
5. v 2. běhu (9. celk.) Ondřej Habr 99 73,16 PB
  Vincenc Skoumal 03 DNS  
         
4 x 100 m – muži
5. v 1. běhu (5. celk.) Bogner, Šulc, Habr, Krauer 46,27  
         
Skok vysoký – muži
8. Robert Gonda 03 162  
         
Skok o tyči – muži
15. Robert Gonda 03 222 PB
16. Václav Krauer 03 207 SB
  Karel Walter 75 DNS  
  Vincenc Skoumal 03 DNS  
         
Skok daleký – muži
4. Robert Gonda 03 612  
11. Václav Krauer 03 560  
17. Ondřej Habr 99 520  
         
Hod oštěpem 800 g – muži
16. Ondřej Habr 99 31,84  
         
Hod diskem 2 kg – muži
1. Karel Šula 03 40,14 PB
  David Vlasák 68 DNS  
         
Hod kladivem 7,26 kg – muži
8. David Vlasák 68 31,80 SB
         
Vrh koulí 7,26 kg – muži
1. Karel Šula 03 15,11 PB
12. Miroslav Šlapota 54 9,39 SB
         
5 km chůze – muži
2. Ján Záhončík 65 30:54,00  
Pozn.: Závod se šel 20. 6. 2020 v Milovicích.

 

5 km – ženy
2. v kat. (11. celk.) Lucie Mádrová 75 0:22:39

 

400 m – junioři
1. (MS) Matěj Šulc 02 52,88

 

Vrh koulí 5 kg – muži
4. Miroslav Šlapota 54 11,97

 

10 km – ženy
3. v kat. (10. celk.) Lucie Mádrová 75 0:48:59

 

60 m – atletická přípravka – dívky
3. v 1. běhu (3. celk.) Sofie Hiadlovská 09 8,93
       
Skok daleký – atletická přípravka – dívky
7. Sofie Hiadlovská 09 401

 

60 m – mladší žáci
4. v 1. běhu (5. celk.) Hynek Žlůva 07 8,76 PB
         
300 m – mladší žáci
3. v 1. běhu (3. celk.) Hynek Žlůva 07 45,14 PB
         
Skok daleký – mladší žáci
6. Hynek Žlůva 07 449  
         
Vrh koulí 3 kg – mladší žáci
3. Martin Hanulics 07 8,14 PB

 

100 m – muži
3. v 1. rozběhu (6. celk.) Tomáš Bogner 01 11,55 PB
4. v 1. rozběhu (8. celk.) Václav Krauer 03 11,99  
6. v 2. rozběhu (16. celk.) Ondřej Habr 99 12,38  
         
100 m – muži – finále B
1. Tomáš Bogner 01 11,53  
4. Václav Krauer 03 12,00  
         
200 m – muži
3. v 1. běhu (3. celk.) Tomáš Bogner 01 22,93 PB
2. v 2. běhu (7. celk.) Matěj Šulc 02 23,76 PB
         
400 m – muži
1. v 1. běhu (1. celk.) Tomáš Bogner 01 52,01  
2. v 1. běhu (2. celk.) Matěj Šulc 02 52,35 PB
         
400 m př. – muži
4. v 2. běhu (9. celk.) Ondřej Habr 99 70,76 PB
         
4 x 100 m – muži
  Bonger, Habr, Šulc, Krauer DQ  
         
Skok vysoký – muži
9. Robert Gonda 03 165  
         
Skok o tyči – muži
  Karel Walter 75 DNS  
         
Skok daleký – muži
4. Robert Gonda 03 617  
11. Václav Krauer 03 555  
  Ondřej Habr 99 NM  
         
Trojskok – muži
8. Robert Gonda 03 12,42 PB
         
Vrh koulí 7,26 kg – muži
1. Karel Šula 03 15,07  
9. Miroslav Šlapota 54 10,09 SB
         
Hod diskem 2 kg – muži
1. Karel Šula 03 40,16  
         
Hod kladivem 7,26 kg – muži
6. Libor Novotný 63 34,49  
9. David Vlasák 68 30,45  

 

Tabulka soutěže po třech kolech [PDF 76.65 kB]

 

Vrh koulí 5 kg – veteráni
1. Miroslav Šlapota 54 12,20

 

60 m – muži
1. v 2. běhu (3. celk.) Tomáš Bogner 01 7,45 PB
2. v 2. běhu (6. celk.) Matěj Šulc 02 7,61 PB
4. v 3. běhu (15. celk.) Hynek Žlůva 07 8,79 PB
         
60 m – ženy
6. ve 4. běhu (27. celk.) Sofie Hiadlovská 09 9,06  
         
100 m – muži
2. v 1. běhu (2. celk.) Tomáš Bogner 01 11,67  
5. v 1. běhu (7. celk.) Matěj Šulc 02 11,97 PB
3. v 3. běhu (15. celk.) Hynek Žlůva 07 13,86 PB
         
100 m – ženy
4. ve 4. běhu (26. celk.) Sofie Hiadlovská 09 15,30  
         
200 m – muži
2. v 1. běhu (2. celk.) Tomáš Bogner 01 23,16 PB
2. v 2. běhu (6. celk.) Matěj Šulc 02 23,82  
4. v 3. běhu (16. celk.) Hynek Žlůva 07 29,54 PB
         
200 m – ženy
4. v 5. běhu (24. celk.) Sofie Hiadlovská 09 32,42 PB
         
Vrh koulí 5 kg – dorostenci
1. Karel Šula 03 18,65  
         
Hod diskem 1,5 kg – dorostenci
1. Karel Šula 03 49,42  
         
Sprinterský trojboj – muži
1. Tomáš Bogner 01 2216 PB
5. Matěj Šulc 02 2044 PB
17. Hynek Žlůva 07 962 PB
         
Sprinterský trojboj – ženy
23. Sofie Hiadlovská 09 1293 PB

 

Vrh koulí 5 kg – dorostenci
1. Karel Šula 03 18,49
       
Hod diskem 1,5 kg – dorostenci
1. Karel Šula 03 50,99

 

Hod kriketovým míčkem – muži
1. Tomáš Bogner 01 70,52 PB
4. Ondřej Habr 99 64,02 PB

 

400 m – junioři
4. v 1. běhu (4. celk.) Tomáš Bogner 01 51,51  
3. v 2. běhu (8. celk.) Matěj Šulc 02 53,44  
         
Skok daleký – muži
7. Ondřej Habr 99 523  
         
Vrh koulí 4 kg – juniorky
8. Adéla Kelblová 01 9,05  
9. Oleskandra Prytulyak 02 7,49 PB
         
Hod diskem 1 kg – juniorky
7. Adéla Kelblová 01 21,55  
8. Oleskandra Prytulyak 02 19,71 PB

 

1500 m – mladší žáci
6. Hynek Žlůva 07 5:07,07 PB
         
Vrh koulí 3 kg – mladší žáci
16. Martin Hanulics 07 7,83  

 

800 m – žáci
1. Vojtěch Žlůva 07 2:43,1
2. Tomáš Chlup 04 2:43,3
3. Marek Tomášek 07 3:09,0
4. Jan Špalek 07 3:26,6
5. David Schneider 07 3:41,1
       
800 m – žákyně
1. Barbora Špalková 05 3:05,5
2. Kamila Mikulová 06 3:18,0
3. Veronika Ščudlová 06 3:42,3
       
800 m – atletická přípravka – hoši
1. Jan Malý 10 3:14,1
2. Filip Dovrtěl 09 3:15,4
3. David Šimko 09 3:15,9
4. Marek Jahoda 11 3:26,1
5. Matyáš Kreuziger 10 3:35,6
6. Jiří Tichák 10 3:51,7
7. Eduard Víšek 14 3:57,5
8. Vojtěch Seidl 09 4:16,7
9. Filip Schaffer 10 4:20,2
       
800 m – atletická přípravka – dívky
1. Kateřina Schneiderová 11 3:25,1
2. Dominika Kopalová 11 3:42,7
3. Adéla Surá 11 3:44,0
4. Julie Seidlová 12 4:25,5
  Zoe Rozwalka 09 DNS
       
Skok daleký – žáci
1. Tomáš Chlup 04 478
2. Vojtěch Žlůva 07 394
3. Marek Tomášek 07 392
4. Jan Špalek 07 350
5. David Schneider 07 305
       
Skok daleký – žákyně
1. Barbora Špalková 05 365
2. Kamila Mikulová 06 329
3. Veronika Ščudlová 06 278
       
Skok daleký – atletická přípravka – hoši
1. Jan Malý 10 385
2. David Šimko 09 375
3. Matyáš Kreuziger 10 356
4. Filip Dovrtěl 09 343
5. Marek Jahoda 11 318
6. Jiří Tichák 10 308
7. Filip Schaffer 10 300
8. Vojtěch Seidl 09 278
9. Eduard Víšek 14 240
       
Skok daleký – atletická přípravka – dívky
1. Zoe Rozwalka 09 386
2. Adéla Surá 11 337
3. Kateřina Schneiderová 11 325
4. Dominika Kopalová 11 295
5. Julie Seidlová 12 247

 

Vrh koulí 5 kg – dorostenci
1. Karel Šula 03 18,93

 

150 m – mladší žáci
4. v 1. běhu (MS) Hynek Žlůva 07 20,69 PB
         
800 m – mladší žáci
2. v 1. běhu (MS) Hynek Žlůva 07 2:27,19 PB
         
Vrh koulí 3 kg – mladší žáci
7. (MS) Martin Hanulics 07 7,75  

 

60 m – atletická přípravka – hoši
1. v 2. běhu (13. celk.) Jan Malý 10 9,34
6. v 3. běhu (37. celk.) Tomáš Kreuziger 10 10,34
6. v 1. běhu (41. celk.) Jiří Tichák 10 10,87
6. v 2. běhu (42. celk.) Jakub Pospíchal 12 11,14
       
60 m – atletická přípravka – dívky
1. v 7. běhu (3. celk.) Sofie Hiadlovská 09 8,91
6. v 7. běhu (25. celk.) Zoe Rozwalka 09 9,73
1. v 1. běhu (33. celk.) Barbora Šťastná 10 10,10
4. v 1. běhu (48. celk.) Tereza Tušlová 10 11,25
       
300 m – atletická přípravka – hoši
5. v 1. běhu (38. celk.) Adam Trtílek 09 60,21
9. v 1. běhu (42. celk.) Jiří Tichák 10 62,76
11. v 1. běhu (44. celk.) Jakub Pospíchal 12 64,03
       
300 m – atletická přípravka – dívky
4. v 5. běhu (4. celk.) Sofie Hiadlovská 09 49,52
7. v 2. běhu (40. celk.) Barbora Šťastná 10 58,67
8. v 2. běhu (42. celk.) Tereza Tušlová 10 59,33
9. v 1. běhu (48. celk.) Leona Zímová 11 67,80
       
4 x 60 m – mix
5. v 1. běhu (15. celk.) Šťastná, Schneiderová, Kreuziger, Trtílek 41,60
       
Skok daleký – atletická přípravka – hoši
15. Jan Malý 10 373
37. Tomáš Kreuziger 10 317
43. Daniel Tvrdík 12 276
       
Skok daleký – atletická přípravka – dívky
11. Sofie Hiadlovská 09 377
12. Zoe Rozwalka 09 375
43. Kateřina Schneiderová 11 280
46. Leona Zímová 11 248
       
Hod kriketovým míčkem – atletická přípravka – hoši
16. Jan Malý 10 31,72
17. Adam Trtílek 09 30,97
39. Daniel Tvrdík 12 15,26
41. Jiří Tichák 10 10,67
       
Hod kriketovým míčkem – atletická přípravka – dívky
26. Zoe Rozwalka 09 21,88
33. Tereza Tušlová 10 18,80
39. Kateřina Schneiderová 11 15,40

 

200 m – muži 20-22 let
6. v 1. rozběhu (13. celk.) Tomáš Bogner 01 23,33
       
400 m – muži 20-22 let
6. v 1. rozběhu (17. celk.) Tomáš Bogner 01 51,28

 

Vrh koulí 4 kg – ženy + juniorky  
2. Adéla Kelblová 01 8,82  
3. Oleksandra Prytulyak 02 7,29  
         
Vrh koulí 5 kg – dorostenci + muži (M65)  
1. Karel Šula 03 19,00  
2. Miroslav Šlapota 54 12,16  
         
Hod diskem 1 kg – ženy + juniorky
5. Adéla Kelblová 01 22,45  
6. Oleksandra Prytulyak 02 21,69 PB
         
Hod diskem 1,5 kg – dorostenci  
1. Karel Šula 03 49,43  

 

60 m – atletická přípravka – hoši
1. Tobiáš Kříž 11 11,4
2. Jakub Pospíchal 12 11,5
3. Daniel Tvrdík 12 11,8
4. Jan Holoubek 11 12,9
5. Patrik Eliáš 12 13,0
6. Luboš Tvrdík 14 14,7
       
60 m – atletická přípravka – dívky
1. Julie Špatná 10 11,6
2. Leona Zímová 11 12,2
3. Adéla Ducháčková 12 12,4
4. Julie Machálková 11 13,4
  Julie Kolesová 11 13,4
6. Elen Stará 11 13,7
7. Nella Kirchnerová 11 14,0
8. Karin Kociánová 13 14,3
9. Aneta Zímová 15 14,5
10. Anežka Vybralová 14 16,5
       
Skok daleký – atletická přípravka – hoši
1. Tobiáš Kříž 11 294
2. Daniel Tvrdík 12 263
3. Jakub Pospíchal 12 248
4. Patrik Eliáš 12 243
5. Jan Holoubek 11 222
6. Luboš Tvrdík 14 187
       
Skok daleký – atletická přípravka – dívky
1. Adéla Ducháčková 12 272
2. Leona Zímová 11 254
3. Julie Špatná 10 241
4. Elen Stará 11 234
5. Julie Machálková 11 234
6. Nella Kirchnerová 11 230
7. Julie Kolesová 11 226
8. Anežka Vybralová 14 225
9. Aneta Zímová 15 217
10. Karin Kociánová 13 187

 

60 m – muži
1. Tomáš Bogner 01 7,43 PB
2. Matěj Šulc 02 7,49 PB
         
100 m – muži
1. Matěj Šulc 02 11,76 PB
7. Tomáš Bogner 01 14,06  
         
200 m – muži
1. Tomáš Bogner 01 23,29  
3. Matěj Šulc 02 23,62 PB
         
Sprinterský trojboj – muži
1. Matěj Šulc 02 2143 PB
4. Tomáš Bogner 01 1798  

 

60 m – dorostenci
1. Matouš Novák 06 9,2
2. Jan Špalek 07 9,7
3. Adam Schneider 04 10,3
4. David Schneider 07 12,1
       
60 m – žákyně
1. Barbora Špalková 05 9,5
2. Barbora Dvořáková 06 9,6
3. Kamila Mikulová 06 10,1
4. Veronika Ščudlová 06 10,9
5. Natálie Kreuzigerová 08 11,5
       
60 m – atletická přípravka – hoši
1. Jan Malý 10 9,7
2. Matyáš Kreuziger 10 10,5
3. Filip Dovrtěl 09 11,0
  Richard Weigner 09 11,0
5. Jiří Tichák 10 11,7
6. Eduard Víšek 14 15,1
       
60 m – atletická přípravka – dívky
1. Zoe Rozwalka 09 9,9
2. Barbora Šťastná 10 10,6
3. Kateřina Schneiderová 11 11,0
  Tereza Tušlová 10 11,0
  Aurélie Špačková 10 11,0
6. Dominika Kopalová 11 11,1
7. Julie Seidlová 12 14,1
       
Hod kriketovým míčkem – dorostenci
1. Jan Špalek 07 37,03
2. Matouš Novák 06 34,67
3. Adam Schneider 04 29,98
4. David Schneider 07 23,45
       
Hod kriketovým míčkem – žákyně
1. Barbora Dvořáková 06 30,23
2. Barbora Špalková 05 29,93
3. Kamila Mikulová 06 24,69
4. Veronika Ščudlová 06 22,14
5. Natálie Kreuzigerová 08 14,21
       
Hod kriketovým míčkem – atletická přípravka – hoši
1. Jan Malý 10 32,18
2. Richard Weigner 09 23,41
3. Filip Dovrtěl 09 19,40
4. Eduard Víšek 14 14,33
5. Matyáš Kreuziger 10 12,49
6. Jiří Tichák 10 11,40
       
Hod kriketovým míčkem – atletická přípravka – dívky
1. Zoe Rozwalka 09 22,20
2. Kateřina Schneiderová 11 18,46
3. Tereza Tušlová 10 17,28
4. Barbora Šťastná 10 15,56
5. Aurélie Špačková 10 14,37
6. Julie Seidlová 12 12,63
7. Dominika Kopalová 11 12,03

 

400 m – junioři
6. v 1. rozběhu (19. celk.) Tomáš Bogner 01 51,72

 

Vrh koulí 5 kg – dorostenci
1. Karel Šula 03 19,17

 

Vrh koulí 5 kg – dorostenci
1. Karel Šula 03 19,21  
         
Vrh koulí 6 kg – junioři
1. Karel Šula 03 17,34 PB
         
Hod diskem 1,5 kg – dorostenci
1. Karel Šula 03 48,09  

 

200 m – atletická přípravka – hoši
1. Patrik Eliáš 12 49,4
2. Luboš Tvrdík 14 51,7
3. Radovan Kubánek 15 77,8
       
200 m – atletická přípravka – dívky
1. Julie Špatná 10 42,7
2. Michaela Libosvárová 10 43,6
3. Leona Zímová 11 44,4
4. Katka Chudobová 11 44,5
5. Adéla Ducháčková 12 46,9
6. Julie Machálková 11 47,3
7. Elen Stará 11 47,9
8. Veronika Kubánková 11 48,0
9. Julie Kolesová 11 49,4
10. Anna Kubánková 13 50,5
11. Nella Kirchnerová 11 52,6
12. Anežka Vybralová 14 54,9
       
300 m – atletická přípravka – hoši
1. Jakub Pospíchal 12 68,8
2. Tobiáš Kříž 11 69,3
3. Tomáš Libosvár 12 71,8
4. Daniel Tvrdík 12 75,4
5. Jan Holoubek 11 77,8
       
300 m – atletická přípravka – dívky
1. Terezie Špatná 08 78,4
2. Terezie Machálková 09 89,0
       
Hod kriketovým míčkem – atletická přípravka – hoši
1. Tobiáš Kříž 11 19,23
2. Tomáš Libosvár 12 16,47
3. Patrik Eliáš 12 16,20
4. Daniel Tvrdík 12 14,95
5. Jakub Pospíchal 12 11,50
6. Jan Holoubek 11 11,00
7. Luboš Tvrdík 14 8,64
8. Radovan Kubánek 15 4,50
       
Hod kriketovým míčkem – atletická přípravka – dívky
1. Terezie Špatná 08 17,90
2. Michaela Libosvárová 10 17,03
3. Terezie Machálková 09 14,90
4. Katka Chudobová 11 14,32
5. Julie Špatná 10 13,96
6. Nella Kirchnerová 11 13,75
7. Leona Zímová 11 13,44
8. Adéla Ducháčková 12 11,69
9. Elen Stará 11 11,64
10. Veronika Kubánková 11 10,47
11. Julie Kolesová 11 10,08
12. Julie Machálková 11 10,02
13. Anna Kubánková 13 9,16

 

150 m – žáci
1. Vojtěch Žlůva 07 23,2
2. Michal Kotek 06 23,4
3. Matouš Novák 06 23,6
4. Adam Schneider 04 24,9
5. Marek Tomášek 07 25,0
6. Martin Hanulics 07 25,1
7. Jan Špalek 07 25,6
8. David Schneider 07 31,2
       
150 m – žákyně
1. Sofie Hiadlovská 09 23,1
2. Barbora Špalková 05 23,3
3. Ema Danielová 07 24,2
4. Kamila Mikulová 06 24,5
5. Barbora Dvořáková 06 24,8
6. Veronika Ščudlová 06 29,2
7. Natálie Kreuzigerová 08 29,3
       
150 m – atletická přípravka – hoši
1. Jan Malý 10 24,7
2. David Šimko 09 24,9
3. Matyáš Kreuziger 10 26,5
4. Adam Trtílek 09 27,1
5. Filip Dovrtěl 09 28,2
6. Richard Weigner 09 28,5
7. Jiří Tichák 10 29,0
8. Vojtěch Seidl 09 32,7
9. Eduard Víšek 14 33,8
       
150 m – atletická přípravka – dívky
1. Zoe Rozwalka 09 26,0
2. Anežka Buchtová 09 26,2
3. Barbora Šťastná 10 26,4
4. Ema Burgerová 09 26,7
5. Dominika Kopalová 11 27,8
6. Aurélie Špačková 10 28,4
7. Kateřina Schneiderová 11 28,7
8. Zuzana Buchtová 11 29,6
9. Hana Pecníková 10 30,4
10. Barbora Fousková 10 30,7
11. Julie Seidlová 12 34,4
       
Vrh koulí 2kg – mladší žákyně
1. Sofie Hiadlovská 09 6,88
2. Ema Danielová 07 6,07
3. Natálie Kreuzigerová 08 5,77
       
Vrh koulí 3 kg – mladší žáci
1. Martin Hanulics 07 7,53
2. Vojtěch Žlůva 07 6,06
3. Marek Tomášek 07 5,72
4. Jan Špalek 07 5,46
5. David Schneider 07 4,72
       
Vrh koulí 3 kg – žákyně
1. Barbora Špalková 05 6,96
2. Barbora Dvořáková 06 6,73
3. Kamila Mikulová 06 6,19
4. Veronika Ščudlová 06 5,32
       
Vrh koulí 4 kg – žáci
1. Michal Kotek 06 5,31
2. Matouš Novák 06 5,10
       
Vrh koulí 5 kg – dorostenci
1. Adam Schneider 04 4,83
       
Hod kriketovým míčkem – atletická přípravka – hoši
1. Jan Malý 10 32,49
2. Adam Trtílek 09 31,38
3. David Šimko 09 26,32
4. Richard Weigner 09 25,38
5. Filip Dovrtěl 09 23,33
6. Vojtěch Seidl 09 19,81
7. Matyáš Kreuziger 10 15,28
8. Jiří Tichák 10 13,10
9. Eduard Víšek 14 11,38
       
Hod kriketovým míčkem – atletická přípravka – dívky
1. Zoe Rozwalka 09 23,53
2. Dominika Kopalová 11 20,65
3. Hana Pecníková 10 18,18
4. Kateřina Schneiderová 11 16,02
5. Barbora Šťastná 10 15,99
6. Barbora Fousková 10 14,59
7. Aurélie Špačková 10 13,52
8. Anežka Buchtová 09 12,63
9. Ema Burgerová 09 12,37
10. Zuzana Buchtová 11 11,72
11. Julie Seidlová 12 9,09

 

Vrh koulí 5 kg – dorostenci
1. Karel Šula 03 18,53
       
Vrh koulí 6 kg – junioři
1. Karel Šula 03 16,68

 

2 km – mladší žáci
5. v běhu B (32. celk.) Hynek Žlůva 07 7:41
       
4 km – muži mílaři
43. Pavel Poduška 99 15:24

 

Ženy – 6,1 km
27. v kat. (88. celk.) Adéla Kelblová 01 0:41:14

 

60 m – muži      
4. v 1. běhu (4. celk.) Ondřej Habr 99 7,70
       
60 m – muži – finále      
4. Ondřej Habr 99 7,65
       
60 m – junioři      
3. v 2. běhu (6. celk.) Tomáš Bogner 01 7,73
       
60 m – junioři – finále B    
2. Tomáš Bogner 01 7,75
       
60 m – dorostenci      
2. ve 4. běhu (12. celk.) Matěj Šulc 02 7,88
       
60 m – dorostenci – finále C    
3. Matěj Šulc 02 7,89
       
60 m – juniorky      
2. Adéla Kelblová 01 9,24
       
60 m – juniorky – finále    
2. Adéla Kelblová 01 9,26
       
Skok daleký – muži      
2. Ondřej Habr 99 575
       
Skok daleký – junioři      
3. Matěj Šulc 02 556
4. Tomáš Bogner 01 504
       
Skok daleký – dorostenci    
5. Matěj Šulc 02 534
       
Vrh koulí 4 kg – juniorky    
4. Adéla Kelblová 01 8,31
       
Vrh koulí 7,26 kg – muži    
3. Miroslav Šlapota 54 9,75

 

Muži MV1 – 10,5 km    
2. v kat. (10. celk.) Martin Pohanka 73 0:38:56
60 m – muži      
2. v 2. běhu (7. celk.) Ondřej Habr 99 7,81
       
60 m – ženy      
1. v 2. běhu (4. celk.) Dagmar Poláčková 96 8,80
       
60 m – ženy – finále B      
1. Dagmar Poláčková 96 8,94
       
Skok daleký – muži      
3. Ondřej Habr 99 558
       
Skok daleký – ženy      
4. Dagmar Poláčková 96 401
       
Vrh koulí 7,26 kg – muži    
1. Miroslav Šlapota 54 10,59

 

60 m – mladší žáci      
5. ve 4. běhu (26. celk.) Hynek Žlůva 07 9,32
       
800 m – mladší žáci      
2. v 2. běhu (7. celk.) Hynek Žlůva 07 2:46,64

 

60 m – atletická přípravka – dívky    
1. v 8. běhu (5. celk.) Barbora Šťastná 10 11,22
2. ve 3. běhu (12. celk.) Adéla Škrdlová 10 11,99
1. v 7. běhu (14. celk.) Zuzana Buchtová 11 12,45
1. v 11. běhu (19. celk.) Pavlína Mikšová 11 12,78
       
400 m – atletická přípravka – dívky     
4. ve 3. běhu (5. celk.) Barbora Šťastná 10 1:34,66
3. v 1. běhu (9. celk.) Adéla Škrdlová 10 1:37,45
6. v 6. běhu (18. celk.) Pavlína Mikšová 11 2:25,83
       
Skok daleký – atletická přípravka – dívky    
3. Barbora Šťastná 10 290
10. Adéla Škrdlová 10 260
16. Zuzana Buchtová 11 220

 

60 m – muži      
6. ve 4. běhu (28. celk.) Vojtěch Brachtl 94 7,68
5. v 5. běhu (28. celk.) Ondřej Habr 99 7,68
       
60 m – ženy      
6. v 2. běhu (14. celk.) Dagmar Poláčková 96 8,88
       
200 m – dorostenci      
3. v 7. běhu (28. celk.) Matěj Šulc 02 25,18
       
Skok daleký – muži      
12. Ondřej Habr 99 579
       
Skok daleký – dorostenci    
18. Matěj Šulc 02 522

 

60 m – mladší žáci      
1. v 7. běhu (12. celk.) David Březina 06 9,95
       
60 m – mladší žákyně      
1. v 7. běhu (14. celk.) Barbora Dvořáková 06 9,92
2. v 8. běhu (22. celk.) Anna Muchová 07 10,30
2. v 9. běhu (26. celk.) Marie Carvánová 07 10,43
       
60 m – atletická přípravka starší – dívky    
1. v 8. běhu (23. celk.) Eliška Mikšová 09 11,14
       
600 m – mladší žáci      
5. v 2. běhu (8. celk.) David Březina 06 2:21,2
       
600 m – mladší žákyně      
4. v 3. běhu (11. celk.) Barbora Dvořáková 06 2:18,7
7. v 3. běhu (14. celk.) Anna Muchová 07 2:20,9
       
600 m – atletická přípravka starší – dívky    
5. v 3. běhu (16. celk.) Eliška Mikšová 09 2:38,3
       
Skok daleký – mladší žáci    
12. David Březina 06 341
       
Skok daleký – mladší žákyně    
10. Barbora Dvořáková 06 363
25. Anna Muchová 07 301

 

Juniorky – 4,8 km      
7. Adéla Kelblová 01 0:32:33
       
Muži MV1 – 8,8 km      
2. v kat. (7. celk.) Martin Pohanka 73 0:36:23

 

60 m – muži      
1. v 2. běhu (5. celk.) Ondřej Habr 99 7,98
2. v 2. běhu (8. celk.) Matěj Šulc 02 8,14
       
Skok daleký – muži      
4. Ondřej Habr 99 522
5. Matěj Šulc 02 519
       
60 m – starší žákyně      
2. v 9. běhu (14. celk.) Barbora Špalková 05 9,99
       
800 m – starší žákyně      
5. Barbora Špalková 05 3:21,59
       
60 m – starší žáci      
2. v 8. běhu (14. celk.) Tomáš Chlup 04 9,74
       
800 m – starší žáci      
5. Tomáš Chlup 04 3:16,89

 

60 m - muži

7. v 1. běhu (19. celk.)              Vojtěch Brachtl                    94                    7,64

7. v 3. běhu (20. celk.)              Ondřej Habr                          99                    7,65

 

60 m - junioři

5. v 4. běhu (20. celk.)               Tomáš Bogner                    01                     7,74

 

60 m - juniorky

8. v 1. běhu (16. celk.)              Adéla Kelblová                     01                     9,18

 

200 m - junioři

4. v 1. běhu (14. celk.)              Tomáš Bogner                     01                     24,36

 

200 m - dorostenci

1. v 8. běhu (30. celk.)              Matěj Šulc                             02                   24,81

 

Skok daleký - muži

8.                                                  Ondřej Habr                          99                     5,73

 

Skok daleký - dorostenci

16.                                                Matěj Šulc                            02                     5,27

 

Vrh koulí (4 kg) - juniorky 

10.                                               Adéla Kelblová                      01                     7,15

800 m – mladší žáci      
5. ve 2. běhu (16. celk.) Hynek Žlůva 07 2:45,42
Vrh koulí 5 kg – muži (kat. 55 – 60)    
9. Miroslav Šlapota 54 12,31
7775 m – muži      
14. (12. v kat.) Michal Kříž 81 0:29:34
148. (95. v kat.) Ondřej Habr 99 0:39:42
156. (102. v kat.) Mihály Hanulics 81 0:40:29
183. (121. v kat.) Jakub Jeřábek 91 0:42:37
       
6220 m – ženy      
18. (6. v kat.) Lucie Mádrová 75 0:28:59
       
3110 m – junioři      
4. Tomáš Bogner 01 0:12:02
       
3110 m – juniorky      
4. Adéla Kelblová 01 0:17:27
       
3110 m – dorostenci      
  Matěj Šulc 02 DNF
       
1555 m – starší žáci      
11. Adam Schneider 04 0:06:43
       
750 m – mladší žáci      
8. David Schneider 07 0:03:24
9. Martin Hanulics 07 0:03:30
       
750 m – mladší žákyně      
6. Marie Carvánová 07 0:02:40
       
450 m – atletická přípravka starší – hoši    
9. Viktor Horák 09 0:02:10
12. Matěj Horák 11 0:02:14
22. Samuel Pavlíček 09 0:02:27
       
450 m – atletická přípravka starší – dívky    
9. Sofie Hiadlovská 09 0:02:05
11. Anežka Buchtová 09 0:02:07
18. Zoe Rozwalka 09 0:02:13
       
150 m – atletická přípravka mladší – hoši    
6. Matěj Horák 11 0:00:21
14. Bedřich Trávníček 11 0:00:23
16. Samuel Pavlíček 11 0:00:24
19. Jakub Trojánek 10 0:00:24
       
150 m – atletická přípravka mladší – dívky    
3. Barbora Šťastná 10 0:00:19
7. Zuzana Buchtová 11 0:00:21
10. Kateřina Schneiderová 11 0:00:22

 

Ženy ŽV1 – 5 km      
7. v kat. (65. celk.) Lucie Mádrová 75 0:28:16
       
Juniorky – 5 km      
11. v kat. (129. celk.) Adéla Kelblová 01 0:35:35
       
Atletická přípravka starší – dívky – 0,8 km    
16. Sofie Hiadlovská 09 0:03:44

 

Muži MV1 – 10 km      
8. v kat. (15. celk.) Martin Pohanka 73 0:34:26
       
Ženy ŽV1 – 5 km      
8. v kat. (69. celk.) Lucie Mádrová 75 0:22:10
       
Juniorky – 5 km      
7. v kat. (146. celk.) Adéla Kelblová 01 0:28:33

 

60 m – ženy      
2. v 1. běhu (25. celk.) Anežka Buchtová 09 10,14
8. v 1. běhu (34. celk.) Zuzana Buchtová 11 11,68
600 m – atletická přípravka – dívky    
2. v 2. běhu (10. celk.) Sofie Hiadlovská 09 2:09,95
       
Skok daleký – atletická přípravka – dívky    
10. ve finále A (18. celk.) Sofie Hiadlovská 09 375
       
60 m – atletická minipřípravka – hoši    
6. v 7. běhu (42. celk.) Gabriel Šebela 12 14,55
       
Skok daleký – atletická minipřípravka – hoši
   
19. ve finále B (34. celk.) Gabriel Šebela 12 224
Muži – 6 km      
3. v kat. (5. celk.) Martin Pohanka 73 0:20:42
       
Ženy – 6 km      
4. v kat. (10. celk.) Lucie Mádrová 75 0:27:14

 

Muži – 5 km      
1. v kat. (7. celk.) Martin Pohanka 73 0:16:42
       
Ženy – 5 km      
3. v kat. (4. celk.) Lucie Mádrová 75 0:22:11
Ženy – 10,5 km      
6. Lucie Mádrová 75 0:51:34

 

Muži – 21,1 km      
5. v kat. (18. celk.) Stephane Denoual 78 1:20:33

 

Chůze 10 km – muži      
39. (22. v kat.) Jozef Baďura 55 1:04:32
49. (31. v kat.) Roman Gazárek 68 1:15:21

 

Muži MV1 – 10 km      
3. v kat. (7. celk.) Martin Pohanka 73 0:38:32
       
Ženy ŽV1 – 5 km      
8. v kat. (43. celk.) Lucie Mádrová 75 0:27:43
       
Juniorky – 5 km      
5. v kat. (78. celk.) Adéla Kelblová 01 0:32:52

 

300 m – mladší žáci      
1. David Březina 06 57,7
2. Jan Špalek 07 61,2
3. David Šimko 09 65,1
4. Martin Hanulics 07 80,7
       
300 m – žákyně      
1. Barbora Špalková 05 57,6
2. Anna Muchová 07 58,3
3. Tereza Weignerová 07 58,6
4. Sofie Hiadlovská 09 59,0
5. Kateřina Schneiderová 11 69,0
       
Hod kriketovým míčkem – mix    
1. Jan Špalek 07 31,75
2. David Březina 06 30,17
3. Barbora Špalková 05 28,52
4. Martin Hanulics 07 24,22
5. David Šimko 09 22,55
6. Anna Muchová 07 21,94
7. Tereza Weignerová 07 20,15
8. Sofie Hiadlovská 09 16,45
9. Kateřina Schneiderová 11 11,59

 

11 km – muži      
1. v kat. (3. celk.) Martin Pohanka 73 0:39:11
       
11 km – ženy      
5. v kat. (17. celk.) Lucie Mádrová 75 0:53:03

 

10 km chůze – muži      
2. pro 2. ligu (23. celk.) Ján Záhončík 65 1:04:03

 

Hod kriketovým míčkem – přípravka starší    
1. Ondřej Čep 08 25,91
2. Barbora Vodáková 09 25,90
3. Viktor Horák 09 25,56
4. Ondřej Štěpánek 08 25,07
5. Matěj Horák 11 23,75
6. Lukáš Zahradník 09 23,74
7. Ondřej Doležil 08 22,22
8. Alžběta Hanušová 08 16,58
9. Andrej Tichý 08 13,70
10. Eduard Dobrovodský 09 12,60
       
Hod kriketovým míčkem – přípravka mladší    
1. Bedřich Trávníček 11 22,33
2. Antonín Madron 11 21,27
3. Jakub Brunclík 10 20,78
4. Samuel Pavlíček 11 18,75
5. Jakub Rejda 10 13,78
6. Ellen Doležilová 10 13,21
7. Matyáš Folta 11 11,88
8. Tobiáš Pacal 11 10,58
9. Eduard Horák 11 9,21
10. Hana Lišková 11 6,90
11. Amélie Chauveau 11 6,67

 

8,8 km – muži      
1. v kat. (4. celk.) Martin Pohanka 73 0:30:19
       
8,8 km – ženy      
6. v kat. (16. celk.) Lucie Mádrová 75 0:40:31

 

300 m – atletická přípravka – dívky    
10. ve 3. běhu (41. celk.) Sofie Hiadlovská 09 57,13

 

60 m – hoši      
2. v 2. běhu (9. celk.) Viktor Horák 09 10,14
5. v 5. běhu (13. celk.) Matěj Horák 11 10,35
4. ve 4. běhu (21. celk.) Vojtěch Vejslík 09 11,00
6. ve 3. běhu (25. celk.) Ondřej Štěpánek 08 11,18
6. ve 4. běhu (27. celk.) Samuel Pavlíček 11 11,37
7. ve 4. běhu (29. celk.) Jakub Brunclík 10 11,38
7. v 2. běhu (30. celk.) Ondřej Doležil 08 11,39
5. v 1. běhu (32. celk.) Eduard Dobrovodský 09 11,67
       
300 m – hoši      
7. v 2. běhu (13. celk.) Viktor Horák 09 58,65
7. v 1. běhu (15. celk.) Ondřej Štěpánek 08 59,69
10. v 2. běhu (21. celk.) Matěj Horák 11 63,08
12. v 2. běhu (24. celk.) Vojtěch Vejslík 09 65,31
13. v 2. běhu (25. celk.) Ondřej Doležil 08 66,11
14. v 2. běhu (27. celk.) Samuel Pavlíček 11 67,27
15. v 2. běhu (28. celk.) Jakub Brunclík 10 68,04
14. v 1. běhu (29. celk.) Eduard Dobrovodský 09 72,00
       
Skok daleký – hoši      
12. Viktor Horák 09 344
19. Matěj Horák 11 331
25. Eduard Dobrovodský 09 310
26. Samuel Pavlíček 11 308
27. Jakub Brunclík 10 302
29. Vojtech Vejslík 09 298
35. Ondřej Doležil 08 282
36. Ondřej Štěpánek 08 280
       
Hod kriketovým míčkem – hoši    
14. Viktor Horák 09 26,68
16. Ondřej Štěpánek 08 26,36
20. Ondřej Doležil 08 24,32
21. Vojtěch Vejslík 09 24,25
24. Matěj Horák 11 23,34
30. Samuel Pavlíček 11 19,23
31. Jakub Brunclík 10 16,46
32. Eduard Dobrovodský 09 16,12
       
60 m – dívky      
1. ve 3. běhu (5. celk.) Sofie Hiadlovská 09 9,98
3. ve 3. běhu (21. celk.) Anežka Buchtová 09 10,56
4. ve 4. běhu (25. celk.) Barbora Vodáková 09 10,65
4. v 1. běhu (29. celk.) Barbora Šťastná 10 10,82
4. ve 3. běhu (30. celk.) Zoe Rozwalka 09 11,00
7. v 2. běhu (36. celk.) Alžběta Hanušová 08 11,38
6. ve 4. běhu (38. celk.) Ellen Doležilová 10 12,04
7. v 6. běhu (39. celk.) Adéla Škrdlová 10 12,07
MS Kateřina Schneiderová 11 12,25
       
300 m – dívky      
4. v 5. běhu (12. celk.) Sofie Hiadlovská 09 58,51
4. ve 3. běhu (24. celk.) Zoe Rozwalka 09 62,87
6. ve 3. běhu (26. celk.) Barbora Vodáková 09 65,95
3. ve 4. běhu (27. celk.) Anežka Buchtová 09 66,60
4. ve 4. běhu (28. celk.) Barbora Šťastná 10 66,78
6. ve 4. běhu (30. celk.) Alžběta Hanušová 08 68,18
8. v 2. běhu (32. celk.) Ellen Doležilová 10 70,88
7. v 1. běhu (34. celk.) Adéla Škrdlová 10 73,67
MS Kateřina Schneiderová 11 71,13
       
Skok daleký – dívky      
7. Sofie Hiadlovská 09 366
14. Anežka Buchtová 09 353
26. Zoe Rozwalka 09 335
36. Barbora Vodáková 09 307
39. Barbora Šťastná 10 282
41. Adéla Škrdlová 10 272
42. Ellen Doležilová 10 266
MS Kateřina Schneierová 11 251
       
Hod kriketovým míčkem – dívky    
5. Barbora Vodáková 09 24,63
8. Zoe Rozwalka 09 21,06
14. Sofie Hiadlovská 09 17,86
18. Ellen Doležilová 10 16,91
25. Anežka Buchtová 09 14,20
27. Alžběta Hanušová 08 13,74
28. Adéla Škrdlová 10 13,18
29. Barbora Šťastná 10 10,53
MS Kateřina Schneiderová 11 13,00
       
4 x 60 m – mix      
4. v 1. běhu (4. celk.) Buchtová, Hiadlovská, Horák, Horák 39,47
2. v 2. běhu (6. celk.) Rozwalka, Šťastná, Vejslík, Štěpánek 42,35

 

100 m – muži      
6. v 2. běhu (17. celk.) Vojtěch Brachtl 94 12,02
       
200 m – muži      
4. v 2. běhu (12. celk.) Tomáš Bogner 01 24,22
1. v 3. běhu (14. celk.) Vojtěch Brachtl 94 24,31
       
400 m – muži      
5. v 1. běhu (5. celk.) Tomáš Bogner 01 54,58
6. v 1. běhu (6. celk.) Matěj Šulc 02 54,66
3. v 2. běhu (11. celk.) Ondřej Habr 99 57,20
       
800 m – muži      
MS Jáchym Badin 02 3:08,57
       
3000 m – muži      
  Michael Pozdenkov 94 DNS
       
110 m př. – muži      
6. Jakub Jeřábek 91 23,31
       
400 m př. – muži      
4. v 2. běhu (9. celk.) Vincenc Skoumal 03 65,59
       
Skok o tyči – muži      
5. Karel Walter 75 258
6. Vincenc Skoumal 03 258
       
Skok daleký – muži      
8. Ondřej Habr 99 587
       
Hod diskem – muži      
11. Libor Novotný 63 28,72
17. Roman Weiter 75 25,36
       
Hod kladivem – muži      
3. Libor Novotný 63 40,37
8. David Vlasák 68 30,30
10. Roman Weiter 75 27,11
       
Vrh koulí 7,26 kg – muži    
8. Miroslav Šlapota 54 10,10
12. Roman Weiter 75 8,62
       
4 x 100 m – muži      
5. v 1. běhu (8. celk.) Bogner, Habr, Šulc, Brachtl 47,57
       
100 m – ženy      
6. v 2. běhu (19. celk.) Helena Vacková 02 13,90
6. v 3. běhu (23. celk.) Dagmar Poláčková 96 14,15
       
200 m – ženy      
7. v 3. běhu (24. celk.) Helena Vacková 02 29,06
       
5000 m – ženy      
7. Lucie Mádrová 75 22:56,17
12. Adéla Kelblová 01 30:33,15
       
100 m př. – ženy      
2. v 2. běhu (6. celk.) Barbora Jelínková 03 17,40
       
400 m př. – ženy      
1. v 2. běhu (4. celk.) Barbora Jelínková 03 75,74
       
Skok vysoký – ženy      
15. Monika Navrátilová 00 132
       
Vrh koulí 4 kg – ženy      
10. Dagmar Poláčková 96 7,86
15. Adéla Kelblová 01 7,56
       
4 x 100 m – ženy      
6. v 2. běhu (10. celk.) Vacková, Navrátilová, Poláčková, Jelínková 55,76

 

60 m – mix      
1. Sofie Hiadlovská 09 9,5
2. Anna Muchová 07 9,6
3. Issa Sidiki Diallo 07 10,2
4. Jan Špalek 07 10,4
5. Zoe Rozwalka 09 10,8
6. Martin Hanulics 07 11,1
7. Filip Viščor 11 11,3
8. Eliška Kalašová 08 12,6
       
Skok daleký – mix      
1. Jan Špalek 07 334
2. Sofie Hiadlovská 09 319
3. Zoe Rozwalka 09 297
4. Issa Sidiki Diallo 07 294
5. Martin Hanulics 07 269
6. Filip Viščor 11 226
7. Eliška Kalašová 08 203
3,6 km – muži      
1. v kat. (3. celk.) Martin Pohanka 73 0:12:26
       
3,6 km – ženy      
4. v kat. (9. celk.) Lucie Mádrová 75 0:16:21

 

10 km chůze – muži      
45. (30. v kat.) Jozef Baďura 55 1:02:26
61. (39. v kat.) Ján Záhončík 65 1:07:59

 

60 m – mladší žáci      
1. v 2. běhu (6. celk.) Hynek Žlůva 07 9,29
       
600 m – mladší žáci      
1. Hynek Žlůva 07 1:57,88
       
800 m – starší žáci      
3. Tomáš Chlup 04 2:52,49
       
Skok daleký – starší žáci    
7. Tomáš Chlup 04 378
       
Skok daleký – mladší žáci    
9. Hynek Žlůva 07 321

 

100 m – muži      
7. v 2. běhu (13. celk.) Ondřej Habr 99 12,45
       
100 m – juniorky      
5. v 1. běhu (10. celk.) Adéla Kelblová 01 15,53
       
400 m – junioři      
3. v 3. běhu (15. celk.) Tomáš Bogner 01 55,41
       
Skok daleký – muži      
3. Ondřej Habr 99 587
       
Vrh koulí 7,26 kg – muži      
7. Miroslav Šlapota 54 9,89
       
Vrh koulí 4 kg – juniorky      
6. Adéla Kelblová 01 6,85
100 m – muži      
7. v 1. běhu (23. celk.) Ondřej Habr 99 12,55
6. ve 4. běhu (24. celk.) Vojtěch Brachtl 94 12,56
7. v 2. běhu (28. celk.) Tomáš Bogner 01 12,73
       
200 m – muži      
4. ve 3. běhu (19. celk.) Tomáš Bogner 01 25,20
5. ve 3. běhu (20. celk.) Vojtěch Brachtl 94 25,50
6. ve 3. běhu (21. celk.) Ondřej Habr 99 25,73
       
Skok daleký – muži      
9. Ondřej Habr 99 612
1500 m – starší žáci      
10. Tomáš Chlup 04 5:49,99
       
Skok daleký – starší žáci      
26. Tomáš Chlup 04 332
       
60 m – mladší žáci      
4. v 1. běhu (14. celk.) Hynek Žlůva 07 9,47
5. ve 4. běhu (24. celk.) David Březina 06 9,90
8. v 1. běhu (28. celk.) Issa Sidiki Diallo 07 9,99
       
300 m – mladší žáci      
4. v 1. běhu (7. celk.) Issa Sidiki Diallo 07 1:01,50
       
800 m – mladší žáci      
7. Hynek Žlůva 07 2:41,79
       
Skok daleký – mladší žáci    
18. Hynek Žlůva 07 361
19. David Březina 06 349
22. Issa Sidiki Diallo 07 319
       
Hod kriketovým míčkem – mladší žáci    
12. David Březina 06 35,34
       
150 m – mladší žákyně      
3. v 5. běhu (32. celk.) Barbora Dvořáková 06 24,61
       
800 m – mladší žákyně      
13. Anna Muchová 07 3:08,81
       
60 m př. – mladší žákyně      
5. v 2. běhu (15. celk.) Anna Muchová 07 14,14
       
Skok daleký – mladší žákyně    
25. Barbora Dvořáková 06 351
30. Anna Muchová 07 316
       
Hod kriketovým míčkem – mladší žákyně    
8. Barbora Dvořáková 06 29,14
Vrh koulí 5 kg – muži      
4. Miroslav Šlapota 54 12,20

 

60 m – muži        
2. ve 3. běhu (14. celk.) Vojtěch Brachtl 94 7,84 607 b.
         
60 m – ženy        
5. v 2. běhu (15. celk.) Dagmar Poláčková 96 8,97 574 b.
         
100 m – muži        
8. v 2. běhu (18. celk.) Vojtěch Brachtl 94 12,58 541 b.
         
100 m – ženy        
3. v 3. běhu (15. celk.) Dagmar Poláčková 96 14,29 559 b.
         
200 m – muži        
6. v 3. běhu (21. celk.) Vojtěch Brachtl 94 26,91 454 b.
         
200 m – ženy        
  Dagmar Poláčková 96 DNS  
         
Sprintérský trojboj – muži      
18. Vojtěch Brachtl 94 1602  
         
Sprintérský trojboj – ženy      
  Dagmar Poláčková 96 DNF  
Skok daleký – muži        
6. Jakub Jeřábek 91 491 365 b.
         
200 m – muži        
1. v 2. běhu (5. celk.) Jakub Jeřábek 91 28,19 364 b.
         
Hod diskem 2 kg – muži        
6. Jakub Jeřábek 91 20,64 284 b.
         
Hod oštěpem 800 g – muži      
7. Jakub Jeřábek 91 21,09 176 b.
         
1500 m – muži        
5. Jakub Jeřábek 91 6:08,74 230 b.
         
Klasický pětiboj – muži        
5. Jakub Jeřábek 91 1419  

10000 m - muži

2.                    Ondřej Blaha                    86                    38:59,90

Vrh koulí 5 kg – muži      
2. Miroslav Šlapota 54 12,50
       
Hod diskem 1 kg – muži      
3. Miroslav Šlapota 54 34,17

 

6 km – muži      
2. v kat. (4. celk.) Martin Pohanka 73 0:20:58
       
6 km – ženy      
5. v kat. (14. celk.) Lucie Mádrová 75 0:29:10

 

100 m – muži      
5. ve 3. běhu (12. celk.) Ondřej Habr 99 11,89
5. v 2. běhu (13. celk.) Tomáš Bogner 01 11,91
       
200 m – muži      
4. v 2. běhu (11. celk.) Tomáš Bogner 01 24,15
2. ve 3. běhu (12. celk.) Ondřej Habr 99 24,34
3. ve 3. běhu (14. celk.) Matěj Šulc 02 24,51
       
400 m – muži      
1. v 2. běhu (4. celk.) Tomáš Bogner 01 53,23
4. v 1. běhu (6. celk.) Matěj Šulc 02 54,32
MS Jáchym Badin 02 75,61
       
1500 m – muži      
8. Milan Adamec 77 5:11,57
       
5000 m – muži      
6. Michael Pozdenkov 94 17:04,30
9. Milan Adamec 77 18:51,03
       
400 m př. – muži      
4. v 2. běhu (9. celk.) Vincenc Skoumal 03 68,07
       
Skok daleký – muži      
10. Ondřej Habr 99 576
       
Skok o tyči – muži      
5. Karel Walter 75 276
6. Vincenc Skoumal 03 246
       
Hod diskem – muži      
10. Libor Novotný 63 30,39
15. David Vlasák 68 26,81
17. Roman Weiter 75 24,87
       
Hod kladivem – muži      
6. Libor Novotný 63 36,78
10. David Vlasák 68 30,07
15. Roman Weiter 75 26,28
       
Vrh koulí – muži      
8. Miroslav Šlapota 54 10,33
10. Karel Walter 75 9,94
15. Roman Weiter 75 8,39
       
4 x 100 m – muži      
2. v 2. běhu (5. celk.) Bogner, Habr, Šulc, Skoumal 46,65
       
100 m – ženy      
6. ve 3. běhu (13. celk.) Helena Vacková 02 13,90
6. v 2. běhu (17. celk.) Dagmar Poláčková 96 14,14
8. ve 3. běhu (21. celk.) Adéla Kelblová 01 15,15
       
200 m – ženy      
5. ve 4. běhu (18. celk.) Helena Vacková 02 29,02
       
400 m – ženy      
6. ve 3. běhu (16. celk.) Adéla Kelblová 01 81,18
       
1500 m – ženy      
11. Lucie Mádrová 75 5:56,30
       
5000 m – ženy      
6. Lucie Mádrová 75 22:32,68
       
100 m př. – ženy      
4. v 2. běhu (8. celk.) Barbora Jelínková 03 17,83
       
400 m př. – ženy      
1. v 2. běhu (7. celk.) Barbora Jelínková 03 75,69
       
Hod oštěpem – ženy      
11. Kateřina Tajovská 76 22,08
       
Hod diskem – ženy      
19. Kateřina Tajovská 76 20,44
       
Hod kladivem – ženy      
10. Kateřina Tajovská 76 27,48
       
Vrh koulí – ženy      
15. Adéla Kelblová 01 7,91
17. Dagmar Poláčková 96 7,81
20. Oleksandra Prytulyak 02 6,75
       
4 x 100 m – ženy      
2. ve 3. běhu (10. celk.) Vacková, Kelblová, Poláčková, Jelínková 54,82

 

60 m – mladší žáci      
6. Issa Sidiki Diallo 07 10,3
       
800 m – mladší žáci      
  Issa Sidiki Diallo 07 DNS
       
60 m př. – mladší žáci      
  Issa Sidiki Diallo 07 DNS
       
Skok daleký – mladší žáci    
  Issa Sidiki Diallo 07 DNS
       
Hod kriketovým míčkem – mladší žáci    
9. Issa Sidiki Diallo 07 29,77
       
Pětiboj – mladší žáci      
  Issa Sidiki Diallo 07 DNF

 

10 km – muži (dráha)      
1. v kat. (5. celk.) Martin Pohanka 73 0:35:06
       
10 km – ženy (dráha)      
6. v kat. (10. celk.) Lucie Mádrová 75 0:48:30
50 m – mladší žáci      
8. Issa Sidiki Diallo 07 8,7

 

Vrh koulí 5 kg – muži (kat. 60+)    
4. Miroslav Šlapota 54 12,32
Vrh koulí 3 kg – dorostenky    
5. Oleksandra Prytulyak 02 7,37
       
Vrh koulí 4 kg – ženy + juniorky    
2. v kat. (4. celk.) Dagmar Poláčková 96 8,10
3. v kat. (5. celk.) Adéla Kelblová 01 7,89
       
Vrh koulí 5 kg – muži      
1. Miroslav Šlapota 54 11,90

 

7,9 km – muži      
1. v kat. (3. celk.) Martin Pohanka 73 0:29:43
       
7,9 km – ženy      
6. v kat. (14. celk.) Lucie Mádrová 75 0:42,39

 

100 m – muži      
4. v 2. běhu (15. celk.) Ondřej Habr 99 12,08
       
200 m – muži      
3. v 2. běhu (9. celk.) Tomáš Bogner 01 23,83
3. ve 3. běhu (14. celk.) Ondřej Habr 99 25,00
       
400 m – muži      
6. v 1. běhu (6. celk.) Matěj Šulc 02 53,24
1. v 2. běhu (7. celk.) Tomáš Bogner 01 54,08
MS Jáchym Badin 02 71,90
       
10 000 m – muži      
5. Milan Adamec 77 38:50,46
       
400 m př. – muži      
4. v 2. běhu (10. celk.) Vincenc Skoumal 03 65,04
       
Skok daleký – muži      
7. Ondřej Habr 99 596
       
Skok o tyči – muži      
5. Karel Walter 75 297
8. Vincenc Skoumal 03 247
       
Hod oštěpem – muži      
  Karel Walter 75 DNS
       
Hod diskem – muži      
13. Libor Novotný 63 27,85
MS Roman Weiter 75 26,45
       
Hod kladivem – muži      
4. Libor Novotný 63 37,95
9. David Vlasák 68 29,84
MS Roman Weiter 75 26,42
       
Vrh koulí – muži      
9. Miroslav Šlapota 54 9,97
MS Roman Weiter 75 8,57
  Karel Walter 75 DNS
       
4 x 400 m – muži      
3. v 2. běhu (7. celk.) Bogner, Šulc, Habr, Skoumal 3:45,27
       
100 m – ženy      
5. v 2. běhu (20. celk.) Dagmar Poláčková 96 14,18
6. v 3. běhu (21. celk.) Adéla Kelblová 01 15,34
       
1500 m – ženy      
11. Lucie Mádrová 75 6:03,29
       
3000 m – ženy      
5. Lucie Mádrová 75 12:58,00
       
100 m př. – ženy      
5. v 2. běhu (12. celk.) Barbora Jelínková 03 17,66
       
400 m př. – ženy      
  Barbora Jelínková 03 DNS
       
Hod oštěpem – ženy      
18. Kateřina Tajovská 76 21,45
       
Hod kladivem – ženy      
9. Kateřina Tajovská 76 25,69
       
Vrh koulí – ženy      
12. Dagmar Poláčková 96 7,99
17. Adéla Kelblová 01 7,50
       
4 x 400 m – ženy      
5. v 2. běhu (11. celk.) Poláčková, Kelblová, Mádrová, Tajovská 5:15,63
Vrh koulí 4 kg – ženy      
2. Dagmar Poláčková 96 8,37
       
Vrh koulí 5 kg – muži      
2. Miroslav Šlapota 54 12,22

 

7,1 km – muži      
1. v kat. (5. celk.) Martin Pohanka 73 0:26:11

 

Hod kriketovým míčkem – atletická minipřípravka – hoši  
1. Lukáš Kvarda 09 21,13
2. Jiří Báca 09 16,51
3. Tomáš Trojan 09 14,48
4. Matěj Skládal 10 13,43
5. Richard Topinka 10 9,82
       
Hod kriketovým míčkem – atletická přípravka – hoši    
1. Vojtěch Vejslík 09 19,86
       
Hod kriketovým míčkem – atletická minipřípravka – dívky  
1. Izabela Mikšová 09 20,33
2. Klára Černá 10 15,03
3. Denisa Horová 10 11,41
4. Pavlína Mikšová 11 9,76
       
Hod kriketovým míčkem – atletická přípravka – dívky    
1. Markéta Volejníková 09 16,39
2. Zuzana Zemanová 08 12,85
3. Laura Dufková 09 10,99
4. Eliška Mikšová 09 8,30

 

60 m – atletická minipřípravka – hoši    
1. ve 3. běhu (6. celk.) Viktor Horák 09 9,83
1. ve 4. běhu (13. celk.) Matěj Horák 11 10,19
2. ve 4. běhu (18. celk.) Ondřej Čep 08 10,42
5. ve 3. běhu (21. celk.) Jakub Brunclík 10 10,77
3. ve 4. běhu (23. celk.) Ondřej Štěpánek 08 10,85
6. ve 3. běhu (28. celk.) Ondřej Doležil 08 11,33
4. v 5. běhu (29. celk.) Jakub Trojánek 10 11,67
5. ve 4. běhu (31. celk.) Lukáš Zahradník 09 11,79
MS Eduard Dobrovodský 09 11,64
       
300 m – atletická minipřípravka – hoši    
2. ve 3. běhu (7. celk.) Viktor Horák 09 55,94
1. ve 4. běhu (8. celk.) Ondřej Štěpánek 08 56,21
3. ve 4. běhu (18. celk.) Matěj Horák 11 60,49
4. ve 4. běhu (20. celk.) Ondřej Čep 08 61,97
5. ve 4. běhu (22. celk.) Jakub Brunclík 10 62,93
6. ve 4. běhu (25. celk.) Ondřej Doležil 08 65,74
7. ve 4. běhu (26. celk.) Jakub Trojánek 10 66,26
8. ve 4. běhu (27. celk.) Lukáš Zahradník 09 66,28
MS Eduard Dobrovodský 09 69,44
       
Skok daleký – atletická minipřípravka – hoši    
8. Ondřej Čep 08 365
11. Viktor Horák 09 357
12. Matěj Horák 11 356
24. Jakub Brunclík 10 321
28. Ondřej Štěpánek 08 305
34. Ondřej Doležil 09 291
35. Lukáš Zahradník 09 275
36. Jakub Trojánek 10 271
MS Eduard Dobrovodský 9 315
       
Hod kriketovým míčkem – atletická minipřípravka – hoši  
12. Ondřej Čep 08 31,00
18. Matěj Horák 11 28,29
20. Ondřej Doležil 08 27,31
23. Viktor Horák 09 25,88
24. Ondřej Štěpánek 08 25,27
25. Jakub Trojánek 10 24,61
26. Jakub Brunclík 10 24,29
28. Lukáš Zahradník 09 23,65
MS Eduard Dobrovodský 09 18,68
       
60 m – atletická minipřípravka – dívky    
1. v 5. běhu (2. celk.) Sofie Hiadlovská 09 9,36
3. v 5. běhu (14. celk.) Anežka Buchtová 09 10,18
4. v 5. běhu (26. celk.) Zoe Rozwalka 09 10,54
5. ve 4. běhu (27. celk.) Barbora Vodáková 09 10,56
5. v 5. běhu (28. celk.) Barbora Šťastná 10 10,59
6. ve 4. běhu (29. celk.) Alžběta Hanušová 12 10,72
6. v 5. běhu (37. celk.) Adéla Škrdlová 10 11,47
6. v 5. běhu (37. celk.) Zuzana Buchtová 11 11,47
MS Kateřina Schneiderová 11 11,98
       
300 m – atletická minipřípravka – dívky    
2. ve 4. běhu (6. celk.) Sofie Hiadlovská 09 54,03
2. v 5. běhu (25. celk.) Zoe Rozwalka 09 62,72
3. v 5. běhu (29. celk.) Barbora Vodáková 09 64,98
4. ve 4. běhu (30. celk.) Anežka Buchtová 09 65,98
4. v 5. běhu (31. celk.) Barbora Šťastná 10 67,41
5. ve 4. běhu (32. celk.) Alžběta Hanušová 12 67,54
5. v 5. běhu (33. celk.) Adéla Škrdlová 10 68,07
6. ve 4. běhu (35. celk.) Zuzana Buchtová 11 71,21
MS Kateřina Schneiderová 11 69,45
       
Skok daleký – atletická minipřípravka – dívky    
6. Sofie Hiadlovská 09 400
18. Zoe Rozwalka 09 352
21. Anežka Buchtová 09 350
30. Barbora Vodáková 09 329
31. Alžběta Hanušová 12 322
36. Barbora Šťastná 10 310
40. Adéla Škrdlová 10 291
44. Zuzana Buchtová 11 245
MS Kateřina Schneiderová 11 270
       
Hod kritekovým míčkem – atletická minipřípravka – dívky  
11. Zoe Rozwalka 09 21,88
13. Barbora Vodáková 09 20,58
22. Sofie Hiadlovská 09 18,07
27. Anežka Buchtová 09 16,92
29. Alžběta Hanušová 12 16,18
32. Adéla Škrdlová 10 14,25
34. Zuzana Buchtová 11 11,58
35. Barbora Šťastná 10 10,72
MS Kateřina Schneiderová 11 14,03
       
4 x 60 m – mix      
3. v 1. běhu (3. celk.) Horák, Horák, Buchtová, Hiadlovská 39,07
4. v 2. běhu (9. celk.) Štěpánek, Čep, Šťastná, Rozwalka 41,85

 

100 m – muži + junioři – rozběh    
1. v kat. (4. celk.) Ondřej Habr 99 12,08
       
100 m – muži + junioři – finále    
1. v kat. (5. celk.) Ondřej Habr 99 12,23
       
100 m – ženy + juniorky – rozběh    
4. v kat. (6. celk.) Adéla Kelblová 01 15,06
       
100 m – juniorky – finále      
3. Adéla Kelblová 01 15,33
       
200 m – muži      
3. Ondřej Habr 99 24,87
       
200 m – junioři      
  Tomáš Bogner 01 DNS
       
200 m – dorostenci      
4. v 2. běhu (7. celk.) Matěj Šulc 02 24,78
       
400 m – junioři      
3. Tomáš Bogner 01 55,35
       
400 m – dorostenci      
2. Matěj Šulc 02 54,16
       
400 m – ženy      
5. Adéla Kelblová 01 85,36
       
Skok daleký – muži      
2. Jakub Jeřábek 91 547
3. Ondřej Habr 99 544
       
Vrh koulí 4 kg – juniorky      
5. Adéla Kelblová 01 7,04

 

7,9 km – ženy      
8. v kat. (18. celk.) Lucie Mádrová 75 0:41:12
Vrh koulí 7,26 kg – muži      
4. Karel Walter 75 10,50
11 km – muži      
1. v kat. (5. celk.) Martin Pohanka 73 0:40:41
       
11 km – ženy      
5. v kat. (14. celk.) Lucie Mádrová 75 0:57:19
7,1 km – muži      
1. v kat. (6. celk.) Martin Pohanka 73 0:26:21
       
7,1 km – ženy      
5. v kat. (12. celk.) Lucie Mádrová 75 0:35:21
3000 m chůze – muži      
4. Ján Záhončík 65 17:41,16
5. Jozef Baďura 55 18:24,89
60 m – muži      
1. v 1. běhu (1. celk.) Ondřej Habr 99 7,67
6. ve 4. běhu (23. celk.) Stanislav Chlup 07 11,54
       
60 m – ženy      
2. ve 4. běhu (14. celk.) Sofie Hiadlovská 09 9,53
       
500 m – muži      
8. v 1. běhu (12. celk.) Adam Leuchter 09 1:48,95
       
1 anglická míle – muži      
9. Tomáš Chlup 04 6:31,30
       
Skok daleký – muži      
5. Ondřej Habr 99 569
19. Tomáš Chlup 04 373
22. Stanislav Chlup 07 297
       
Skok daleký – ženy      
8. Sofie Hiadlovská 09 406
60 m – muži      
4. v 2. běhu (11. celk.) Matěj Šulc 02 7,82
       
150 m – muži      
3. v 1. běhu (5. celk.) Matěj Šulc 02 18,44
       
3000 m chůze – muži      
7. Jozef Baďura 55 18:27,44
       
Skok daleký – muži      
3. Matěj Šulc 02 593
7 km – ženy      
4. v kat. (14. celk.) Lucie Mádrová 75 0:40:05
8,8 km – ženy      
4. v kat. (8. celk.) Lucie Mádrová 75 0:41:05
8,8 km – ženy      
4. v kat. (11. celk.) Lucie Mádrová 75 0:42:05

 

100 m – muži      
5. v 2. běhu (14. celk.) Ondřej Habr 99 12,30
       
200 m – muži      
3. v 2. běhu (7. celk.) Tomáš Bogner 01 23,99
6. v 2. běhu (13. celk.) Ondřej Habr 99 25,32
MS Jáchym Badin 02 30,02
       
400 m – muži      
4. v 1. běhu (4. celk.) Tomáš Bogner 01 52,93
1. v 2. běhu (5. celk.) Matěj Šulc 02 54,49
       
400 m př. – muži      
  Vincenc Skoumal 03 DNF
       
Skok daleký – muži      
7. Ondřej Habr 99 564
13. Matěj Šulc 02 544
       
Skok o tyči – muži      
5. Karel Walter 75 272
9. Vincenc Skoumal 03 232
       
Hod diskem – muži      
10. Libor Novotný 63 27,52
15. David Vlasák 68 24,44
MS Roman Weiter 75 26,15
       
Hod kladivem – muži      
8. Libor Novotný 63 32,94
10. David Vlasák 68 30,84
12. Milan Cigánek 59 29,84
MS Roman Weiter 75 27,13
       
Vrh koulí – muži      
10. Miroslav Šlapota 54 9,74
11. Karel Walter 75 9,50
  Libor Novotný 63 MS
       
4 x 400 m – muži      
1. v 2. běhu (1. celk.) Bogner, Šulc, Habr, Skoumal 3:42,77
       
100 m – ženy      
6. v 2. běhu (13. celk.) Helena Vacková 02 14,32
       
100 m – ženy – finále B      
5. Helena Vacková 02 14,30
       
200 m – ženy      
  Helena Vacková 02 DNS
       
400 m př. – ženy      
4. v 2. běhu (11. celk.) Barbora Jelínková 03 78,82
       
3000 m př. – ženy      
5. Marcela Musílková 86 14:56,35
       
Hod oštěpem – ženy      
9. Barbora Jelínková 03 27,83
       
Vrh koulí – ženy      
11. Adéla Kelblová 01 8,65
Hodinovka – ženy      
2. v kat. (5. celk.) Lucie Mádrová 75 12 623 m

 

200 m – muži      
1. v 2. běhu (5. celk.) Tomáš Bogner 01 24,34
1. v 3. běhu (11. celk.) Matěj Šulc 02 24,68
4. v 2. běhu (12. celk.) Ondřej Habr 99 24,95
       
2000 m – muži      
4. Robert Pařenica 91 6:19,79
       
2000 m – ženy      
4. Marcela Musílková 86 8:55,16
       
Vrh koulí 4 kg – ženy      
1. Adéla Kelblová 01 8,38
100 m – muži      
  Tomáš Bogner 01 DNS

 

200 m – muži      
  Matěj Šulc 02 DNS
       
400 m – muži      
6. Matěj Šulc 02 54,81
7,1 km – muži      
1. v kat. (4. celk.) Martin Pohanka 73 0:25:23
       
7,1 km – ženy      
6. v kat. (14. celk.) Lucie Mádrová 75 0:35:03
7 km – muži      
1. v kat. (5. celk.) Martin Pohanka 73 0:28:46
100 m – muži      
1. v 1. běhu (15. celk.) Vojtěch Brachtl 94 12,59
       
100 m – ženy      
3. v 5. běhu (19. celk.) Sofie Hiadlovská 09 15,29
60 m – mladší žáci
3. v 5. běhu (24. celk.) Hynek Žlůva 07 9,48
       
1500 m – mladší žáci
9. Hynek Žlůva 07 5:20,85

 

400 m – dorostenci
1. v 1. běhu (1. celk.) Tomáš Bogner 01 53,5
       
Skok daleký – dorostenci
2. Tomáš Bogner 01 540

 

Vrh koulí 3 kg – dorostenky    
1. Oleksandra Prytulyak 02 8,43
       
Vrh koulí 5 kg – muži      
2. Miroslav Šlapota 54 11,84
6 km – muži      
2. v kat. (5. celk.) Martin Pohanka 73 0:20:46
       
6 km – ženy      
1. v kat. (7. celk.) Lucie Mádrová 75 0:27:08
Vrh koulí 5 kg – muži      
2. Miroslav Šlapota 54 12,08
       
Hod diskem 1 kg – muži      
3. Miroslav Šlapota 54 27,37

 

7 km – muži      
4. v kat. (10. celk.) Martin Pohanka 73 0:28:59
       
7 km – ženy      
3. v kat. (8. celk.) Lucie Mádrová 75 0:38:29
9 km – ženy
5. v kat. (8. celk.) Lucie Mádrová 75 0:48:47

 

Půlmaraton – muži (CZ a SK účastníci)
1. Michal Pozdenkov 94 1:17:40

 

Vrh koulí 5 kg – muži (M65) + dorostenci
1. v kat. (2. celk.) Miroslav Šlapota 54 12,11
       
Vrh koulí z místa – 4 kg; 5 kg; 6 kg; 7,26 kg; 10 kg – muži
1. Miroslav Šlapota 54 52,69
  Dílčí výsledky: 4 kg 12,46
    5 kg 11,81
    6 kg 10,60
    7,26 kg 9,82
    10 kg 8,00
       
Hod diskem z místa – 1 kg; 1,5 kg; 2 kg – muži
2. Miroslav Šlapota 54 72,97
  Dílčí výsledky: 1 kg 29,71
    1,5 kg 24,09
    2 kg 19,17

 

60 m – atletická přípravka – hoši
1. Daniel Tvrdík 12 11,7
2. Patrik Eliáš 12 12,0
3. Dominik Minaříček 13 14,1
4. Alexandr Buchta 12 14,9
       
60 m – atletická přípravka – dívky
1. Kateřina Chudobová 11 11,7
2. Leona Zímová 11 11,8
3. Anna Kubánková 13 12,0
4. Elen Stará 11 12,7
5. Veronika Kubánková 11 12,8
6. Beáta Vyroubalová 12 13,5
       
Skok daleký – atletická přípravka – hoši
1. Daniel Tvrdík 12 247
2. Patrik Eliáš 12 228
3. Alexandr Buchta 12 188
4. Dominik Minaříček 13 140
       
Skok daleký – atletická přípravka – dívky
1. Veronika Kubánková 11 246
2. Leona Zímová 11 234
3. Katka Chudobová 11 232
4. Anna Kubánková 13 226
5. Elen Stará 11 213
6. Beáta Vyroubalová 12 194

 

60 m – žáci
1. Hynek Žlůva 07 8,4
2. Tomáš Chlup 04 9,2
3. Jan Špalek 07 9,8
4. Adam Schneider 04 10,1
5. Martin Hanulics 07 10,2
6. David Schneider 07 11,6
       
60 m – atletická přípravka – hoši
1. David Šimko 09 9,8
2. Dominik Matula 08 9,9
3. Eliáš Špaček 08 10,2
       
60 m – žákyně + atletická přípravka – dívky
1. Sofie Hiadlovská 09 9,2
2. Barbora Dvořáková 06 9,4
3. Anežka Buchtová 09 9,8
4. Aurélie Špačková 10 10,1
5. Tereza Tušlová 10 10,9
6. Zuzana Buchtová 11 11,5
7. Kateřina Schneiderová 11 11,6
8. Johana Vávrová 12 13,0
       
Skok daleký – žáci
1. Hynek Žlůva 07 397
2. Tomáš Chlup 04 394
3. Jan Špalek 07 342
4. Adam Schneider 04 301
5. David Schneider 07 245
6. Martin Hanulics 07 225
       
Skok daleký – žákyně
1. Barbora Dvořáková 06 349
       
Skok daleký – atletická přípravka – hoši (měření z místa odrazu)
1. Eliáš Špaček 08 340 (333)
2. David Šimko 09 340 (290)
       
Skok daleký – atletická přípravka – dívky (měření z místa odrazu)
1. Sofie Hiadlovská 09 367
2. Anežka Buchtová 09 324
3. Aurélie Špačková 10 286
4. Tereza Tušlová 10 283
5. Johana Vávrová 12 254 (250)
6. Zuzana Buchtová 11 254 (236)
7. Kateřina Schneiderová 11 247

 

600 m – žactvo
1. Hynek Žlůva 07 1:57,7
2. Adam Schneider 04 2:04,9
3. Barbora Dvořáková 06 2:11,0
4. Barbora Špalková 05 2:13,7
5. Jan Špalek 07 2:24,2
6. Stanislav Chlup 07 2:35,8
7. David Schneider 07 2:39,5
8. Jiří Dostál 07 2:44,5
       
600 m – přípravka
1. David Šimko 09 2:17,3
2. Zoe Rozwalka 09 2:17,8
3. Jan Malý 10 2:25,2
4. Kateřina Schneiderová 11 2:36,6
5. Jiří Tichák 10 2:44,7
6. Adéla Škrdlová 10 3:06,1
7. Eliška Kalašová 08 3:40,0
       
Skok daleký – žactvo
1. Hynek Žlůva 07 386
2. Barbora Dvořáková 06 375
3. Barbora Špalková 05 350
4. Jan Špalek 07 340
5. Adam Schneider 04 325
6. Stanislav Chlup 07 280
7. Jiří Dostál 07 276
8. David Schneider 07 268
       
Skok daleký – přípravka
1. Zoe Rozwalka 09 358
2. David Šimko 09 344
3. Jan Malý 10 342
4. Adéla Škrdlová 10 297
5. Kateřina Schneiderová 11 276
6. Jiří Tichák 10 273
7. Eliška Kalašová 08 268
8. Barbora Lajdová 11 238

 

Vrh koulí 7,26 kg – muži
3. Ondřej Habr 99 8,25
       
Hod diskem 2 kg – muži
5. Ondřej Habr 99 20,36
       
Hod oštěpem 800 g – muži
2. Ondřej Habr 99 33,62

 

Půlmaraton – ženy
5. v kat. (18. celk.) Lucie Mádrová 75 1:39:57

 

14,1 km – muži
5. v kat. (21. celk.) Martin Pohanka 73 0:51:51
       
14,1 km – ženy
13. v kat. (40. celk.) Lucie Mádrová 75 1:07:06

 

Základní okruh 800 m, okruh na školním hřišti 150 m
Nejmladší dívky (2013)
7. Anna Kubánková 13 0:35
       
Nejmladší chlapci (2012)
3. Jakub Pospíchal 12 0:30
8. Daniel Tvrdík 12 0:34
       
Žákyně (2010-2011)
18. Veronika Kubánková 11 1:10
25. Leona Zímová 11 1:16
26. Elen Stará 11 1:17

 

Vrh koulí 7,26 kg – muži
1. Karel Walter 75 9,80
2. Ondřej Habr 99 8,10
       
Vrh koulí 4 kg – ženy
1. Lucie Špičková 98 6,72
       
Vrh koulí 4 kg – juniorky
1. Adéla Kelblová 01 7,49
       
Vrh koulí 3 kg – dorostenky
1. Oleksandra Prytulyak 02 8,69

 

0,5 km – atletická přípravka mladší – dívky
24. Aurélie Špačková 10 0:03:36
27. Kateřina Schneiderová 11 0:03:40
       
1 km – atletická přípravka – hoši
29. Eliáš Špaček 08 0:05:11
       
1 km – mladší žákyně
12. Barbora Dvořáková 06 0:04:22
       
1 km – mladší žáci
5. Hynek Žlůva 07 0:03:56
13. David Schneider 07 0:04:53

 

Vrh koulí 7,26 kg – muži
1. Ondřej Habr 99 8,14
       
Hod diskem 2 kg – muži
3. Ondřej Habr 99 21,20
       
Hod oštěpem 800 g – muži
1. Ondřej Habr 99 31,13

 

8,6 km – muži
2. v kat. (10. celk.) Martin Pohanka 73 0:33:01
       
4,6 km – ženy
4. v kat. (23. celk.) Lucie Mádrová 75 0:24:08

 

Hod plným míčem 1 kg – atletická minipřípravka – hoši
1. Daniel Tvrdík 12 4,14
2. Jakub Pospíchal 12 3,94
3. Tomáš Libosvár 12 3,57
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická minipřípravka – dívky
1. Katka Chudobová 11 4,44
2. Leona Zímová 11 4,22
3. Veronika Kubánková 11 3,86
4. Anna Kubánková 13 3,68
5. Elen Stará 11 3,22
6. Beáta Vyroubalová 12 2,09

 

Skok daleký z místa – atletická přípravka – hoši
1. Eduard Dobrovodský 09 174
       
Skok daleký z místa – atletická přípravka – dívky
1. Darina Janatová 11 156
2. Johanka Hanušová 10 149
3. Diana Lankočí 08 145
4. Amélie Chaveau 11 125
5. Barbora Coufalová 11 109
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická minipřípravka – hoši
1. Šimon Konečný 12 5,26
2. Šimon Kožuský 11 4,89
3. Tobiáš Pácal 12 4,42
4. Mikuláš Hanousek 12 4,13
5. Eduard Horák 12 3,91
6. Matyáš Folta 11 3,56
7. Antonín Loup 13 3,13
8. Daniel Tichý 13 3,08
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická přípravka – hoši
1. Eduard Dobrovodský 09 6,55
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická minipřípravka – dívky
1. Nela Hanousková 11 3,88
2. Anna Hosová 12 2,51
3. Emma Repková 12 2,42
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická přípravka – dívky
1. Diana Lankočí 08 5,52
2. Johanka Hanušová 10 4,88
3. Darina Janatová 11 4,57
4. Barbora Coufalová 11 4,25
5. Amélie Chaveau 11 3,80

 

10 km – muži
4. v kat. (16. celk.) Martin Pohanka 73 0:39:59
       
5 km – ženy
14. v kat. (57. celk.) Lucie Mádrová 75 0:31:26
1400 m – mladší žáci
2. Hynek Žlůva 07 5:09,00

 

4,7 km – ženy
9. v kat. (128. celk.) Adéla Kelblová 01 0:30:35

 

9,8 km – muži
2. v kat. (11. celk.) Martin Pohanka 73 0:34:04

 

Vrh koulí 7,26 kg – muži
12. Miroslav Šlapota 54 10,12
       
Vrh koulí 4 kg – ženy
3. Adéla Kelblová 01 9,12

 

60 m – mladší žáci
2. v 5. běhu (32. celk.) Hynek Žlůva 07 9,10
       
1500 m – mladší žáci
4. Hynek Žlůva 07 5:02,55

 

Skok daleký – atletická minipřípravka – hoši
1. Tomáš Libosvár 12 121
2. Patrik Eliáš 12 112
3. Jakub Pospíchal 12 104
4. Dominik Minaříček 13 81
       
Skok daleký – atletická minipřípravka – dívky
1. Kateřina Chudobová 11 129
2. Leona Zímová 11 124
3. Elen Stará 11 104
4. Beáta Vyroubalová 12 86
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická minipřípravka – hoši
1. Patrik Eliáš 12 4,73
2. Jakub Pospíchal 12 4,48
3. Tomáš Libosvár 12 3,73
4. Dominik Minaříček 13 2,60
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická minipřípravka – dívky
1. Leona Zímová 11 4,85
2. Kateřina Chudobová 11 4,74
3. Elen Stará 11 4,14
4. Beáta Vyroubalová 12 2,12

 

Skok daleký – žáci
1. Adam Schneider 04 206
2. Jan Špalek 07 200
3. Marek Tomášek 07 171
4. Martin Hanulics 07 168
5. David Schneider 07 158
       
Skok daleký – žákyně
1. Sofie Hiadlovská 09 206
2. Barbora Špalková 05 203
3. Barbora Dvořáková 06 200
4. Kamila Mikulová 06 182
5. Tereza Weignerová 07 170
       
Hod plným míčem 1 kg – žáci
1. Martin Hanulics 07 9,43
2. Jan Špalek 07 8,43
3. Adam Schneider 04 7,24
4. Marek Tomášek 07 6,71
5. David Schneider 07 5,83
       
Hod plným míčem 1 kg – žákyně
1. Kamila Mikulová 06 8,99
2. Barbora Špalková 05 8,54
3. Barbora Dvořáková 06 8,48
4. Sofie Hiadlovská 09 6,62
5. Tereza Weignerová 07 5,56

 

Skok daleký – atletická přípravka – hoši
1. Jan Malý 10 194
2. David Šimko 09 185
3. Matyáš Kreuziger 10 130
       
Skok daleký – atletická přípravka – dívky
1. Zoe Rozwalka 09 174
2. Kateřina Schneiderová 11 152
3. Tereza Tušlová 10 145
4. Natálie Kreuzigerová 08 145
5. Barbora Lajdová 11 120
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická přípravka – hoši
1. David Šimko 09 6,23
2. Jan Malý 10 6,08
3. Matyáš Kreuziger 10 4,78
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická přípravka – dívky
1. Natálie Kreuzigerová 08 5,74
2. Zoe Rozwalka 09 5,42
3. Tereza Tušlová 10 4,70
4. Kateřina Schneiderová 11 4,51
5. Barbora Lajdová 11 4,16

 

Skok daleký – žáci
1. Jan Špalek 07 210
2. Hynek Žlůva 07 208
3. Adam Schneider 04 206
4. Marek Tomášek 07 185
5. Stanislav Chlup 07 181
6. David Schneider 07 162
       
Skok daleký – žákyně
1. Nikola Beránková 05 209
2. Barbora Špalková 05 200
3. Sofie Hiadlovská 09 198
4. Barbora Dvořáková 06 187
       
Hod plným míčem 1 kg – žáci
1. Jan Špalek 07 8,21
2. Adam Schneider 04 7,92
3. Stanislav Chlup 07 7,43
4. Marek Tomášek 07 7,14
5. Hynek Žlůva 07 7,00
6. David Schneider 07 6,19
       
Hod plným míčem 1 kg – žákyně
1. Barbora Špalková 05 8,64
2. Barbora Dvořáková 06 8,62
3. Nikola Beránková 05 7,22
4. Sofie Hiadlovská 09 7,01

 

Skok daleký – atletická minipřípravka – hoši
1. Patrik Eliáš 12 200
2. Tomáš Libosvár 12 192
       
Skok daleký – atletická minipřípravka – dívky
1. Katka Chudobová 11 200
2. Beáta Vyroubalová 12 192
3. Leona Zímová 11 141

 

Hod plným míčem 1 kg – atletická přípravka – hoši
1. David Šimko 09 4,96
2. Jiří Tichák 10 4,72
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická přípravka – dívky
1. Barbora Šťastná 10 4,47
2. Zuzana Buchtová 11 4,36
3. Kateřina Schneiderová 11 4,32
4. Barbora Lajdová 11 4,09

 

Skok daleký – atletická minipřípravka – hoši
1. Daniel Čoupek 11 153
2. Antonín Juráček 11 145
3. Ondřej Jelínek 13 118
4. Matěj Vajdiš 12 115
       
Skok daleký – atletická minipřípravka – dívky
1. Kamila Němcová 13 100
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická minipřípravka – hoši
1. Antonín Juráček 11 4,12
2. Daniel Čoupek 11 3,92
3. Ondřej Jelínek 13 3,77
4. Matěj Vajdiš 12 3,15
       
Hod plným míčem 1 kg – atletická minipřípravka – dívky
1. Kamila Němcová 13 2,97

 

NOVINKY Z KLUBU

Archiv

PARTNEŘI

Brno
MŠMT
 Český atletický svaz
Jihomoravský kraj
ZON
Kříž
Kam za sportem v Brně
Sulov
logo

AC TRACK & FIELD BRNO 2015 ©



TOPlist