logo
BRNĚNSKÝ ATLETICKÝ KLUB
Dívky přípravka mladší 0,6km
4.       Sofie Hiadlovská (2009)     03:00min
 
Muži veteráni (MV1) 9,6km
2. (12.celk.)      Martin Pohanka   39:14min
 
 
800m Dívky do 10 let
1. (5.celkově)    Sofie Hiadlovská (2009)      2:53:41min
10,5 km Muži MV1
1. (7. celk.)  Martin Pohanka          39:42min
6. (16.celk.) Stéphane Denoual      41:31min
 
60m muži
26.    Ondřej Habr           7,83s
29.   Matouš Jemelka   7,90s

 

60m ženy
15.   Monika Navrátilová   9,03s
 
200m muži
19.   Matouš Jemelka     25,24s
21.    Ondřej Habr            25,67s
 
Dálka  muži
15.   Ondřej Habr           5,36m
18.   Matouš Jemelka   4,50m
 
Dálka juniorky
10.   Monika Navrátilová    4,13m

8,8 km - veteráni (MV1)

2. (12.celkově)     Martin Pohanka         36:51min
5. (18.celkově)     Stéphane  Denoual    37:50min

 

60 metrů  MUŽI

9.    Ondřej Habr              8.00s

12.   Matouš Jemelka    8.13s

 

60 metrů ŽENY

12.     Eliška Kleiberová   11.19s

 

Skok daleký  MUŽI

7.   Ondřej Habr               5.17m

Muži MV1 - 10km
       
2.  (12.celk.)   Martin Pohanka   33:54min
7. (24.)   Stéphane Denoual   35:16min
         
60m  muži
     
14. (6. v rozběhu) Matouš Jemelka (1996) 7,88s
       
60m juniorky
     
13. (5. v rozběhu) Monika Navrátilová (2000) 9,04s
       
dálka muži + junioři
     
19. (11.junior) Ondřej Habr (1999) 5,24m
       
dálka ženy + juniorky
     
12. (7.juniorka) Monika Navrátilová (2000) 3,79m
10 km chůze muži
                         
                   39.   Jozef Baďura 1955   62:44
                   50.   Roman Gazárek 1968   71:10



Nejmladší žákyně, 450m : 5.Burianová Tereza 02:19
  6.Hiadlovská Sofie 02:21
  8.Šťastná Anna 02:27
  11. Jiranová Tereza 02:39
Nejmladší žáci, 450m:   7. Komárek Dominik 02:11
  10. Vávra Ondřej 02:16
  12. Horák Viktor 02:19
  16. Beránek Martin 02:29
Mladší žáci 750m: 11. Březina David             02:58
Juniorky 3110m:  3. Kleiberová Eliška 16:20
Junioři  3110m: 4. Habr Ondřej  13:02
Ženy 6220m: 22. (11. Ž1) Mádrová Lucie 29:59
Muži 7775m: 15. Kříž Michal 29:23
  35. Brachtl Vojtěch 32:46
  53. Jemelka Matouš 34:01
  90. Hanulics Mihály 36:03
Přípravka (bez pořadí) 2.Hiadlovská Sofie  
     Komárková Beáta
 
     Rozwalka Zoe  
     Šťastná Bára  
     Druhan Matyáš
 
     Skládal Matěj  
     Trojánek Jakub  
     Vičar Vašek
 

    

                                       

                                                      

                                                   

                                                       

500m ženy
         
6.
 
 Anežka Langhammerová
 
1:29,74
 
           
800m ženy
         
3.
 
 Anežka Langhammerová     
 
2:33,18
 
5000m muži B
         
2.
   
Martin Pohanka
 
17:15
           
5000m ženy B
         
5.
   
Lucie Mádrová
 
23:22
10km ženy
 
 
 
 
 
6. (113.celk.)
 
 
Lucie Mádrová
 
54:34
 
 
 
 
 
 
 Půlmaraton muži
 
 
 
 
 
 5. (25.cellk.)
 
 
Stephane Denoual
 
 1:25:43
 
 
 
 
 
 
2,1km ml.žákyně
         
 3.
 
 
 Anna Šťastná
 
 09:44
2,5km juniorky
       
3. (23.celk.)   
 
Eliška Kleiberová
 
10:42
         
5,5km ženy
       
3. (17.celk.)
 
Anežka Langhammerová
 
24:25
1.třída chlapci 300m
         
1.
   
Matěj Horák
 
0:51,11
4.
   
Petr Drozd
   
5.
   
Jakub Štěrbáček
   
6.
   
Samuel Pavlíček
   
2.třída chlapci 600m
         
6.
   
Jan Horák
   
2.třída dívky 600m
         
1.
   
Beáta Komárková
 
1:27,12
2.
   
Natálie Křivínková
 
1:34,25
3.třída chlapci 800m
         
3.
   
Viktor Horák
 
2:36,10
4.
   
Ondřej Pásek
   
4.třída chlapci 1000m
         
1.
   
Richard Štěrbáček
 
2:46,80
2.
   
Adam Trčka
 
3:33,60
6.
   
Jan Zerák
   
5.třída chlapci 1200m
         
3.
   
Dominik Komárek
 
4:33,74
           

10km chůze

         
32.
 
Jozef Baďura
 
1955
1:05:34
44.
 
Roman Gazárek
 
1968
1:14:32
10km 
         
17. Michal Kříž 1981   41:08  
           
400m
         
8. Anna Šťastná 2007   01:34  
11km muži              
4.   Martin Pohanka   73     40:08  
               
11km ženy              
25.   Lucie Mádrová   75   55:10  
Děti 10-14let 2,5km
           
18.
 
Šťastná Anna
   
14:13,90
 
             
Muži 5km
           
49.
 
Habr Ondřej
   
26:10,20
 
             
Ženy 5km
           
2.
 
Langhammerová Anežka
   
22:53,8
 
37.
 
Kleiberová Eliška
   
30:23,45
 
             

Celkové výsledky zde

Koule 5kg - muži              
3.    Miroslav Šlapota   54       12,10m  
               
8,8km muži              
4.   Martin Pohanka   73     30:56  
               
8,8km ženy              
32.   Lucie Mádrová   75   43:18  
7,1km muži              
9.   Martin Pohanka   73   25:56  
               
7,1km ženy              
24.    Lucie Mádrová   75       35:29  
Koule 7,26 - muži              
4.    Miroslav Šlapota    54        10,16m    
               
7,9km muži
         
5.
 
Martin Pohanka
 
29:21
 
           
7,9km ženy
         
20.
 
Lucie Mádrová
 
40:28
 
800m muži
         
           
8.   Martin Klvaňa   2:05,81  
7km muži
         
5.
 
Martin Pohanka
 
28:45
 
           
7km ženy
         
30.
 
Lucie Mádrová
 
41:59
 
Koule 5kg - muži              
1.   Miroslav Šlapota   54        11,85m      
               
7,9km muži              
5.   Martin Pohanka   73      29:05  
58.   Karel Míček   69   33:55  
               
7,9km ženy              
21.   Lucie Mádrová   75   40:04  
               
800m muži              
 6.    Martin Klvaňa   81         2:05,71    
               
1/2 maraton muži              
181.   Stephane Denoual    78         1:22:06   (1:26:52)  
               
Vrh koulí 5kg -veteráni muži              
2. (3.celk.)
   Miroslav Šlapota   54       11,94  
               
Koule 5kg - muži              
1.    Miroslav Šlapota   54     12,43m  
               
7,1km muži              
3.   Martin Pohanka   73      25:42   
               
7,1km ženy              
26.   Lucie Mádrová   75   36:42  
1500m Muži              
5.   Martin Klvaňa   81     4:16,81  
               
800m Ženy              
2.   Anežka Langhammerová   94   2:40,33  
               
400m Muži              
10. (3. v 2.běhu)   Matouš Jemelka   96   57,94  
               
400m Junioři              
7.   Ondřej Habr   99   57,65  
               
10.000m muži              
4.    Martin Pohanka  73      35:37    
               
10.000m ženy              
27.   Lucie Mádrová 75   47:53    
6km muži              
8.    Martin Pohanka   73      20:52  
               
6km ženy              
31.   Lucie Mádrová   75   28:50  
Koule 5kg - muži              
1.    Miroslav Šlapota     54        12,43m  
               
100m - muži              
2. ve 2. běhu      Vojtěch Brachtl     94                   12,02  
               
400m - muži              
1. ve 2. běhu   Ondřej Habr   99   56,70  
2. ve 3. běhu   Vojtěch Brachtl   94   59,39  
               
400m - ženy              
1. ve 2. běhu   Anežka Langhammerová   94   65,15  
11km - muži              
6.  (2. v kat.)        Martin Pohanka      73                40:27  
               
11km - ženy              
14.  (4. v kat.)   Lucie Mádrová   75   53:14  
               
150m - muži              
4. v 1.běhu       Ondřej Habr        99                         18,79  
               
300m - muži              
3. v 2. běhu   Ondřej Habr   99   41,76  
               
skok vysoký              
4.   Richard Herzog   91   160  
8.   Ondřej Habr   99   150  
               

 

 

1500m - muži              
25. (11. ve 2. běhu)      Martin Klvaňa      81                      4:18.07  
               
8,8km - muži              
185.  (24. v kat.)       Petr Kučínský       59                    50:56  
               
60m - muži              
5.  (2. ve 4.běhu)          Matouš Jemelka     96                     07.74  
7.  (4. ve 4.běhu)   Ondřej Habr   99   07.85  
               
60m - ženy              
15. (6. ve 3.běhu)   Eliška Kleiberová   99   11.40  
               
500m - muži              
4. (1. v 1.běhu)   Matouš Jemelka   96   1:14.71  
               
2000m - ženy              
7.   Eliška Kleiberová   99   9:05.40  
               
skok daleký - muži              
5.   Ondřej Habr   99   5.46  
1500m - muži              
8.       Martin Klvaňa      81             4:20,34  
               
7km - muži              
176. (15. v kat.)           Petr Kučínský          59            48:26  
               
7km - ženy              
28. (4. v kat.)   Lucie Mádrová   75   40:32  
               

 

800m Muži

             

5.

      

Martin Klvaňa

    

81

              

2:03,63

 
               
Hodinovka - muži          
15. (173. celk.)   Petr Kučínský 59   10363m
7,1km - muži      
1. (5.celk.) Martin Pohanka 73   25:50
18. (184.celk.) Petr Kučínský 59   43:10
         
7,1km - ženy      
5. (18.celk.) Lucie Mádrová 75   35:56
Koule 5 kg – muži    
1. Miroslav Šlapota 54 11,75
       
Koule 7,26 kg – muži    
3. Vojtěch Kocáb 85 9,97
       
Disk 2 kg – muži    
5. Vojtěch Kocáb 85 30,41
1500m - muži    
11. Martin Klvaňa 81 4:18,01
1000m - muži    
3. Martin Klvaňa 81 2:41,22
7,9km - muži      
1. (8.celk.) Martin Pohanka 73   29:18
         
7,9km - ženy      
6. (22. celk.) Lucie Mádrová 75   40:38
100 m – muži          
7. v 1. běhu (9. celk.) Tomáš Bogner 01   12,41 H (Mor. Kr.)
5. v 2. běhu (12. celk.) Matěj Šulc 02   13,10 H (Mor. Kr.)
           
200 m – muži          
2. v 2. běhu (6. celk.) Ondřej Habr 99   25,14  
3. v 2. běhu (7. celk.) Tomáš Bogner 01   25,43 H (Mor. Kr.)
4. v 2. běhu (8. celk.) Matěj Šulc 02   26,26 H (Mor. Kr.)
           
Skok daleký – muži          
7. Ondřej Habr 99   554  
8. Matěj Šulc 02   513 H (Mor. Kr.)
9. Tomáš Bogner 01   482 H (Mor. Kr.)

 

200m - muži          
1. v 1. běhu (4.celk.) 94 Vojtěch Brachtl   24,27  
           
200m - ženy          
2. v 1. běhu (9.celk.) 94 Anežka Langhammerová   29,69  
           
1 míle - ženy          
5. 99 Eliška Kleiberová   7:36,37  
           
skok daleký          
7. 94 Anežka Langhammerová   3.87  
           
60m -muži              
1. v 1. běhu    Vojtěch Brachtl     94                    7,64  
2. v 1. běhu   Richard Herzog   91   7,80  
               

 

10km chůze

         
8.  (1.)
 
Ján Záhončík
 
1965
1:04:26
9.  (2.)
 
Jozef Baďura
 
1955
1:05:25
6km - ženy              
5. (18.celk.)     Lucie Mádrová     75               29:16  
               
60 m – muži      
5. v 1. běhu (7. celk.) Ondřej Habr 99 7,80
6. v 1. běhu (8. celk.) Tomáš Bogner 01 7,85
       
100 m – muži      
5. v 1. běhu (7. celk.) Ondřej Habr 99 12,31
6. v 1. běhu (8. celk.) Tomáš Bogner 01 12,34
       
200 m – muži      
5. v 1. běhu (7. celk.) Ondřej Habr 99 25,37
6. v 1. běhu (8. celk.) Tomáš Bogner 01 25,52
       
Sprinterský trojboj – muži    
7. Ondřej Habr 99 1785
8. Tomáš Bogner 01 1753

 

150 m – ženy      
3. v 1. běhu (4. celk.) Dagmar Poláčková 96 22,04  
         
150 m – muži      
3. v 2. běhu (7. celk.) Ondřej Habr 99 18,63  
1. v 3. běhu (9. celk.) Tomáš Bogner 01 18,73 H (Mor. Kr.)
         
1 anglická míle – muži      
5. Martin Klvaňa 81 4:40,13  
         
Skok vysoký – muži        
8. Ondřej Habr 99 153  
Koule 5kg - muži      
1. Miroslav Šlapota 54 11,67  
8,8km - muži      
31. (46.celk.) Michael Pozdenkov 94 35:12  
21. (222. celk.) Petr Kučínský 59 50:15  
         
8,8km - ženy        
6. (17.celk.) Lucie Mádrová 75 42:29  
1500 m - Muži
 15.   Dvořáček Adam 4:17,71
       

 10 km - muži (M)
 12.  Dvořáček Adam  41:14
       
 10 km - veteráni (MV1)
 2. Pohanka Martin  39:59
       
 60 m přípravka mladší hoši   
 11. Alexandr Zbořil 11,93 s  
       
 60 m přípravka mladší dívky   
 22. Svobodová Anna 14,95 s  
 21. Šebelová Ema 13,04 s  
       
60 m přípravka nejmladší dívky   
 7.  Škrdlová Adéla 13,29 s  
     

 Skok daleký přípravka mladší hoši

 
 11. Alexandr Zbořil 212 cm  
       
Skok daleký přípravka mladší dívky   
 22.  Svobodová Anna 158 cm  
 16.  Šebelová Ema 214 cm  
       
Skok daleký přípravka nejmladší dívky
 
 3.  Škrdlová Adéla  221 cm  

     
 400 m přípravka mladší hoši   
 8.  Alexandr Zbořil 1:44,2  
       
 400 m přípravka mladší dívky
 
 16.  Svobodová Anna 1:57,4  
 17.   Šebelová Ema 1:59,1  
       
 200 m přípravka nejmladší dívky   
 4.  Škrdlová Adéla 47,0 s  

 10 km - veteráni (MV1)
 3.   Pohanka Martin 36:26
       

 

 60 m muži    
 5. Adam Dvořáček  7.80 s  
       
 60 m ženy    
 4.  Klára Ročková  8.98 s  
       
60 m ženy - finále B    
 2.  Klára Ročková  9.11 s  

 

 

 10 km - muži (M)
 10.  Dvořáček Adam 39:07
       
 10 km - veteráni (MV1)
 3. Pohanka Martin  38:52
       

 6,3 km
1. Pohanka Martin  0:24:22
       

 10 km - muži (M)
 6.  Dvořáček Adam 38:19
       
Muži vytrvalci (8000 m)  
7. Dvořáček Adam 00:26:15  
16.  Kříž Michal 00:29:37  
       
Juniorky (3200 m)    
5. Kleiberová Eliška 00:15:14  
       
Mladší žákyně (700 m)  
1. Křížová Viktorie 00:02:32  
4. Mynářová Jana 00:02:55  
       
Nejmladší žáci (400 m)  
3. Leuchter Jan 00:02:32  
4. Leuchter Adam 00:02:32  
     
Nejmladší žákyně (400 m)  
3.         Lucie Šumanová 00:02:15  
6.         Šťastná Anna 00:02:25  
     
Přípravka - dívky (150 m)    
2.         Sofie Hiadlovská    
3.         Karolína Bednářová    
Muži B (6 km)  
1. Pohanka Martin 21:05  
       
Ženy B (6 km)    
9. Mádrová Lucie 30:16  
       
60 m          
Hiadlovská Sofie   10.34    
Špalková Barbora   10.42    
Bartošovský Pavel   10.45    
Chytil Marek   10.93    
Modlitba Jakub   11.14    
Špalek Jan   11.38    
Beránek Martin   11.47    
Šťastná Anna   11.60    
Rozwalka Zoe   11.73    
           
300 m          
Orsechová Monika   66.63    
           
600 m          
Hiadlovská Sofie   2:27.02    
Šťastná Anna   2:42.08    
Beránek Martin   2:44.05    
           
Skok daleký         Umístění
Bartošovský Pavel   3.12   25.
Špalková Barbora   2.95   33.
Hiadlovská Sofie   2.92   11.
Modlitba Jakub   2.84   9.
Orsechová Monika   2.78   34.
Beránek Martin   2.73   13.
Špalek Jan   2.73   34.
Rozwalka Zoe   2.63   28.
Chytil Marek   2.58   35.
           
Vrh koulí, 2 kg         Umístění
Bartošovský Pavel   5.97   9.
Chytil Marek   4.23   18.

 

Výsledky

 10 km

 ženy B 35 - 44
 16.         Mádrová Lucie                  56:40
Hoši 300 m (2007-2006)  
20.    Sedlář Jakub 58,25  
29. Helia Ruben 61,97  
39. Bartošovský Pavel 68,12  
       
Hoši 200 m (2009-2008)  
21. Zbořil Alexandr 38,42  
30. Modlitba Jakub 40,22  
42. Beránek Martin 43,16  
44. Lees Samuel 44,34  
       
Hoši 100 m (2010-2011)  
20. Klepárník Karel 21,41  
34.  Štourač David 24,89  
       
Dívky 300 m (2007-2006)  
30. Volná Valerie 59,66  
55. Krejsková Ella 67,20  
57. Štouračová Zuzana 67,84  
58. Sedlářová Anna 67,92  
       
Dívky 200 m (2009-2008)  
15. Hiadlovská Sofie 37,89  
39. Rozwalka Zoe 42,86  
46. Lančová Klára 43,50  
       
Dívky 100 m (2010-2011)  
23. Škrdlová Adéla 22,27  
       



 10 km
 16. Kříž Michal  39:56
 10 km - veteráni (MV1)
 3. Pohanka Martin  39:18
       

Muži C (11 km)  
22. Kucínský Petr
58:21
 
       
Ženy B (11 km)    
9. Mádrová Lucie 58:43  
     
Muži B ( 8,8 km)  
1. Pohanka Martin
31:05
 
       
Ženy B (8,8 km)    
9. Mádrová Lucie
44:21
 
     

 

  50m - běh 1      
3. Hiadlovská Sofie 2009 8,7
4. Orsechová Monika 2005 9,0
         
  50m - běh 2      
2. Helia Ruben 2006 8,9
3. Modlitba Jakub 2008 9,3
4. Beránek Martin 2008 9,7
         
  50m - běh 3      
2. Zbořil Alexandr 2009 9,4
         
  50m - běh 4      
1. Krejsková Ella 2007 9,0
2. Šťastná Anna 2007 10,0
3. Kalašová Eliška 2008 11,0
         
  50m - běh 5      
2. Rozwalka Zoe 2009 9,7
         
  50m - běh 6      
4. Bartošovský Jan 2009 11,9
         
  50m - běh 7      
1. Bartošovský Pavel 2006 8,9
2. Bartošovská Iva 2009 9,4
         
  skok daleký       
4. Hiadlovská Sofie 2009 307
10. Modlitba Jakub 2008 291
11. Bartošovský Pavel 2006 288
12. Šťastná Anna 2007 285
13. Krejsková Ella 2007 280
14. Beránek Martin 2008 279
15. Orsechová Monika 2005 277
19. Rozwalka Zoe 2009 260
20.-21. Bartošovský Jan   244
25. Zbořil Alexandr 2009 214
30. Kalašová Eliška 2008 197
         
  hod raketkou      
3. Bartošovský Pavel 2006 24,20
6. Orsechová Monika 2005 21,00
9. Rozwalka Zoe 2009 17,20
11. Modlitba Jakub 2008 16,50
18.-19. Beránek Martin 2008 10,50
23.-25. Bartošovská Iva 2009 9,60
23.-25. Bartošovský Jan 2009 9,60
26.-29. Zbořil Alexandr 2009 9,20
26.-29. Hiadlovská Sofie 2009 9,20
33.-34. Kalašová Eliška 2008 7,60

 

Kompletní výsledky:

ikona Atletický trojboj žactva a přípravky - Brno 20.5.2017 (PDF 60.43 kB)

 

skok vysoký

10.    Tereza Ježková       RN 2002       127cm


MUŽI 10km kros

2.    Michal Kříž          39:42,47


ŽENY 5km kros

45.    Eliška Kleiberová         31:55,67


Junior 2,5 km Krpole Run

5. Anna Šťastná               15:36,27

Muži B (7,9 km)  
1. Pohanka Martin 28:58  
       
Ženy B (7,9 km)    
8. Mádrová Lucie 43:02  
     

 

Věk 4 - 7  
 1.  Mihalisko Radek  2,04  
 13.  Bureš František  3,24  
       
Věk 8 - 12    
2. Křížová Viktorie 6,22  
9. Štouračová Zuzana 7,01  
10.. Binková Nikola 7,12  
11. Desová Jůlie 7,14  
       
Věk 37 až senioři  
3. Štourač Libor 5,28  


Rybnik_2017 (PDF 281.05 kB)

Muži B (7 km)  
1. Pohanka Martin 28:05  
       
Ženy B (7 km)    
8. Mádrová Lucie 43:59  
     
Muži B (8,8 km)  
1. Pohanka Martin 31:38  
       
Muži C (8,8 km)  
22. Kučínský Petr 47:17  
       
Ženy B (8,8 km)    
7. Mádrová Lucie
47:21

MUŽI 1500m

2.    Adam Dvořáček          4:04,00

MUŽI 800m

5.    Martin Klvaňa          2:05,11

Muži B (7,1 km)
1. Pohanka Martin 25:42
     
Ženy B (7,1 km)  
6. Mádrová Lucie
39:33
     

MUŽI 1500m

3.    Adam Dvořáček          4:05,01

MUŽI 1500m

2.    Martin Klvaňa          4:20,77


MUŽI 1500m

3.    Adam Dvořáček          4:08,58


Muži B (7,9 km)  
1. Pohanka Martin 29:24  
       
Muži C (7,9 km)  
17. Kucínský Petr 43:25  
       
Ženy B (7,9 km)    
6. Mádrová Lucie
43:13
 
     
Muži A (6 km)  
8. Pozdenkov Michael 20:40  
       
Ženy B (6 km)    
10. Mádrová Lucie 29:31  
     

MUŽI 1500m

1.    Adam Dvořáček          4:04,31


ŽENY 100m

běh 5
4.    Eliška Kleiberová          19,28s

běh 6
4.    Monika Navrátilová      14,76s


MUŽI 1500m

11.    Martin Klvaňa          4:14,70

ŽENY 60m

běh 1
6.    Monika Navrátilová      9,13s
8.    Eliška Kleiberová          11,70s


ŽENY 100m

běh 2
1.    Monika Navrátilová      14,65s
8.    Eliška Kleiberová          18,93s


ŽENY 200m

běh 2
4.    Monika Navrátilová      31,26s

běh 3
6.    Eliška Kleiberová          40,67s

 

Muži B (7,1 km)  
2. Pohanka Martin 25:37  
       
Muži C (7,1 km)  
18. Kucínský Petr 39:08  
       

ŽENY 1500m

9.    Eliška Kleiberová                 7:29,67

Muži B (6,0 km)  
1. Pohanka Martin 20:48  
       
Muži C (6,0 km)  
21. Kučínský Petr 31:43  
       

MUŽI 1500m

6.    Martin Klvaňa                  4:12,47

MUŽI 200m

3.     Lukáš Bělák                     24,66s
13.   Andrés Ceballos             28,21s


ŽENY 200m

10.    Monika Navrátilová      31,26s
17.    Eliška Kleiberová          41,00s

Muži C (10 km)  
22. Kucínský Petr 56:35  
       
Ženy B (10 km)    
9. Mádrová Lucie
51:36

MUŽI vrh koulí 7,26kg
2.   Michal Muller               9,82m
3.   Karel Walter                 9,80m
5.   Richard Herzog           8,36m

JUNIOŘI vrh koulí
6kg 
1.   Ondřej Habr                  8,27m

MUŽI hod oštěpem 800g
1.   Karel Walter                 38,97m
2.   Richard Herzog           28,35m
4.   Václav Hanuška          23,13m

JUNIOŘI hod oštělem 800g
1.   Ondřej Habr                 25,98m

MUŽI 1000

5.   Martin Klvaňa                2:42,08

Muži C (5 km)  
25. Kučínský Petr 27:12  
       
Ženy B (5 km)    
9. Mádrová Lucie
24:01
Ženy B (7,9 km)    
7. Mádrová Lucie
43:34

MUŽI 1 míle

3.   Martin Klvaňa                4:34,51
9.   Michael Pozdenkov      4:54,52

MUŽI vrh koulí 7,26kg
5.   Michal Muller               9,20m
6.   Robin Němec               7,99m
7.   Richard Herzog           7,67m

JUNIOŘI vrh koulí
6kg 
1.   Ondřej Habr                  8,65m

MUŽI hod diskem 2kg
5.   Richard Herzog            24,66m
6.   Robin Němec               20,52m
7.   Václav Hanuška          20,40m  

JUNIOŘI hod diskem 1,75
kg 
1.   Ondřej Habr                  21,00m 

MUŽI hod kladivem 7,26kg
3.   Václav Hanuška          16,58m 

MUŽI 1 míle

3.    Martin Klvaňa          4:36,74

Muži B (8,8 km)  
1. Pohanka Martin 30:41  
       
Muži C (8,8 km)  
22. Kučínský Petr 50:51  
       
Ženy B (8,8 km)    
6. Mádrová Lucie
44:17


MUŽI 800m

7.    Martin Klvaňa          2:06,60

Muži B (7 km)  
2. Pohanka Martin 28:34  
       
Ženy B (7 km)    
8. Mádrová Lucie
45:10
Muži B (11 km)  
1. Pohanka Martin 39:46  
       
Muži C (11 km)  
19. Kučínský Petr 64:28  
       
Ženy B (11 km)    
8. Mádrová Lucie
59:53

MUŽI kladivo 7,26kg
1.   Václav Hanuška                     21,60m

DOROSTENCI 400m
7. Ondřej Habr                                   57,67s  R3  (C7)

MUŽI vrh koulí 7,26kg
1.   Vojtěch Kocáb                            10,03m
2.   Karel Walter                                   9,82m
3.   Michal Muller                                9,62m
4.   Richard Herzog                             8,55m

JUNIOŘI vrh koulí
6kg 
2.   Ondřej Habr                                   8,43m

JUNIOŘI hod diskem 1,75kg 
2.   Ondřej Habr                                 19,68m 

Muži B (6,0 km)  
2. Pohanka Martin 20:52  
       
Muži A  (6,0km)    
6. Pozdenkov Michael 21:00  
       
Ženy B  (6km)    
7. Mádrová Lucie 29:02  
       

Míle 1609 m - muži
6. Michael Pozdenkov          4:49,27


150m - ženy
4. Monika Navrátilová           23,05s
7. Eliška Kleiberová               29,74s

MUŽI vrh koulí 7,26kg
3.   Michal Muller               9,68m
4.   Karel Walter                  9,55m

JUNIOŘI vrh koulí
6kg 
2.   Ondřej Habr                  8,11m

MUŽI hod diskem 2kg
4.   Vojtěch Kocáb             29,60m    

JUNIOŘI hod diskem 1,75
kg 
2.   Ondřej Habr                  21,35m 

MUŽI hod kladivem 7,26kg
2.   Václav Hanuška          18,57m

Muži B (11 km)  
2. Pohanka Martin 40:07  
       
Ženy B (11 km)    
5. Mádrová Lucie 55:10

Přípravka nejmladší 500m
dívky    9. Škrdlová Adéla         3:41,5
hoši      21. Vičar Václav           3:52,5

Přípravka mladší 500m
dívky   4. Hiadlovská Sofie       3:07,5
hoši     3. Vávra Ondřej              2:59,6
            16. Čep Ondřej               3:30,0   

Muži 6000m
1. Dvořáček Adam                    22:19,6


Slatinský kros 2017 (PDF 543.88 kB)

Muži B (14,1 km)  
3. Pohanka Martin 52:41  
       
Ženy B (14,1 km)    
27. Mádrová Lucie         
1:14:16  

 

Muži A (14,1km)

   
36. Kříž Michal 56:01

MUŽI vrh koulí 7,26kg
3.   Karel Walter                             10,23m
4.   Michal Muller                             9,39m

MUŽI 7775m /400 atletů/


 
6. Adam Dvořáček,  AC TRACK & FIELD Brno       27:22
8. Martin Pohanka,  AC TRACK & FIELD Brno       27:51

9. Ondřej Blaha,  AC TRACK & FIELD Brno            

27:54
ŽENY 6220m /234 atletek/
  

34. Lucie Mádrová,   AC TRACK & FIELD Brno      

30:37
MLADŠÍ ŽÁCI 700M /10 atletů/  
8. Václav Starý,   AC TRACK & FIELD Brno     02:53
   
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ  700m /15 atletek/
  

5. Alena Pavlasová,   AC TRACK & FIELD Brno      

02:41
NEMLADŠÍ ŽÁCI   400m  /23 atletů/
            
11. Michael Petráš  AC TRACK & FIELD Brno 02:12
13. Daniel Mejzlík,   AC TRACK & FIELD Brno        02:13
21. Daniel Belajev,   AC TRACK & FIELD Brno        02:43

22. Pavel Bartošovský,   AC TRACK & FIELD Brno  

02:49
NEMLADŠÍ ŽÁKYNĚ 400m  /27 atletů/
  
1. Viktorie Křížová,  AC TRACK & FIELD Brno         02:03
3. Jana Mynářová,   AC TRACK & FIELD Brno         02:08
14. Lucie Šumanová,   AC TRACK & FIELD Brno      02:24
16. Volná Valerie,   AC TRACK & FIELD Brno             02:25
23. Lucie Kováříková,    AC TRACK & FIELD Brno      02:38
24. Petra Soustružníková,    AC TRACK & FIELD Brno  02:40
25. Eliška Stratilová,    AC TRACK & FIELD Brno         02:42
27. Barbora Stratilová,    AC TRACK & FIELD Brno     03:00

Chlapci 300 m

 
49. Pavel Bartošovský,  AC TRACK & FIELD Brno       78,48
   
Dívky 300 m            
34. Volná Valerie,   AC TRACK & FIELD Brno        62,57
53. Holubová Sabina  69,38
   
Dívky 200 m
 
30. Anna Šťastná,  AC TRACK & FIELD Brno         42,00

 

Dívky 100 m
 
18. Lančová Klára 20,51
28. Adéla Škrdlová,  AC TRACK & FIELD Brno             22,92
   
Chlapci 100 m  
10. Holub Aleš 19,70

Muži 7,65 km

 
5. Jakub Vacovský,  AC TRACK & FIELD Brno             26:23

Muži 21,1 km

 
52. Ondřej Blaha, AC TRACK & FIELD Brno               1:30:10
 
   

Muži 6 km

 
2. Adam Dvořáček,  AC TRACK & FIELD Brno                      

   
20:53,8

60 m      
  Alena Pavlasová 8,99
  Jan Bartošovský 12,37
  Pavel Bartošovský 11,56
  Klára Lančová 13,02
  Iva Bartošovská 12,2
  Adéla Škrdlová 14,46
  Valerie Volná 10,91
       
300 m      
10. Tomáš Michálek 56,81
       
800 m      
13. Pavel Bartošovský 04:09,8
16. Iva Bartošovská 03:45,2
10. Anna Šťastná 03:24,6
       
dálka      
16. Tomáš Michálek 325
33. Alena Pavlasová 337
39. Jan Bartošovský 224
24. Pavel Bartošovský 286
35. Iva Bartošovská 230
38. Klára Lančová 224
39. Anna Šťastná 223
42. Valerie Volná 289
       
koule      
7. Tomáš Michálek 6,68
Muži 1000 m  
4. Martin Klvaňa                                                 2:42,10  

Muži oštěp 800g

 
5. Karel Walter  AC TRACK & FIELD Brno                                          

   
39,93m

Muži 3km přek

 
3. Adam Dvořáček,  AC TRACK & FIELD Brno            10:36

Dívky 150m

 
12.Anna Šťastná                                             

   
40,4s

Muži 800m

 

11. Martin Klvaňa

2:04,93

 Disciplína

  Jméno Výkon Umístění
60m Tereza Ježková 9,05 7.
výška Tereza Ježková 130 6.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Daniela Mullerová                8,85  celkově 5.(2. R)
dálka Daniela Mullerová 353  12.
600m Kateřina Mullerová 2:00,90  celkově 5. (3.R)
dálka Kateřina Mullerová 376  9.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
100m Lukáš Bělák 12,90 4. v běhu 4
100m Patrik Hřebíček  13,06 5. v běhu 4
200m Lukáš Bělák 26,16 3. v běhu 4
200m Patrik Hřebíček 26,70 4. v běhu 4
1500m Adam Dvořáček 4:35,88 6.
5000m Adam Dvořáček 16:53,98 5.
dálka Vojtěch Kocáb 564 8.
trojskok. Vojtěch Kocáb 12,55 3.
tyč Karel Walter 251 7.
oštěp Karel Walter 37,30 12.
4x100 Kocáb, Bělák, Hřebíček, Dvořáček 48,13 8.

Muži 1500m

 

9. Martin Klvaňa                                  

     4:16,75

 Disciplína

  Jméno Výkon Umístění
60m Natálie Šlesingerová 9,89 30.
dálka Natálie Šlesingerová 355 12.
kriket Natálie Šlesingerová 40,46 3.
  hod kriketovým míčkem        
  Příjmení Jméno RN klub hod /m/
1. Michálek Tomáš 2002 TRFBR 35,5
9. Pavlasová Alena 2003 TRFBR 18,0.
10. Mejzlík Daniel 2006 TRFBR 18,0.
14. Volná Valerie 2006 TRFBR 10,0.
16. Škrdlová Klára 2006 TRFBR 9,0.
18. Kalašová Eliška 2008 TRFBR 9,0.
19. Šťastná Anna 2007 TRFBR 9,0.
20. Klaváček Tomáš 2008 TRFBR 9,0.
21. Śkrdlová Adéla 2010 TRFBR 6,0.
           
  50m - běh 1        
  Příjmení Jméno RN klub čas /s/
1. Pavlasová Alena 2003 TRFBR 7,5
2. Michálek Tomáš 2002 TRFBR 8,2
3. Mejzlík Daniel 2006 TFRBR 8,6
4. Volná Valerie 2006 TRFBR 8,6
           
  50m - běh 2        
1. Šťastná Anna 2007 TRFBR 9,7
2. Kalašová Eliška 2008 TRFBR 11,0.
3. Škrdlová Adéla 2010 TRFBR 11,2
4. Škrdlová Klárka 2006 TRFBR 11,2
           
  50m - běh 12        
1. Fanta Aleš 2006   9,1
2. Hrubša Tobiáš 2007   9,6
3. Fanta Adam 2008   10,5
4. Klaváček Tomáš 2008 TRFBR 11,6

 

Celkové výsledky ke stažení (XLS 59 kB)

Disciplína Jméno Umístění Výkon
60 m Rozběh 2 Pavlasová Alena 1. 9.02
60 m Finále A Pavlasová Alena 4. 9.26
150 m Běh 3 Pavlasová Alena 2. 23.66
Dálka Finále Pavlasová Alena 6. 3.79
Disciplína Jméno Výkon Umístění
100m Lukáš Bělák 12,53 1. v běhu 3 (w -1,8m/s)
100m Patrik Hřebíček  12,88 4. v běhu 3 (w -1,8m/s)
200m Lukáš Bělák 25,30 4. v běhu 2 (w -1,8m/s)
200m Patrik Hřebíček 26,51 3. v běhu 3 (w -2,1m/s)
1500m Adam Dvořáček 4:28,48 8.
3km přek. Adam Dvořáček 10:36,54 7.
dálka Patrik Hřebíček 511 9.
dálka Lukáš Bělák 469 11.
tyč Karel Walter 292 2.
oštěp Karel Walter 37,29 12.

Muží 800m

 

9. Martin Klvaňa

 2:05,47 

Disciplína

  Jméno Výkon Umístění
1500m Martin Klvaňa 4:15,00 8.
200m Lukáš Bělák 24,76 2. v běhu 3 (12.)
200m Patrik Hřebíček  26,38 4. v běhu 4 (15.)
400m Lukáš Bělák 54,81 3. v běhu 2 (8.)
800m Adam Dvořáček 2:02,49 2.
1500m Adam Dvořáček 4:21,62 1.
400m přek. Vojtěch Kocáb 63,80 2. v běhu 2 (6.)
dálka Vojtěch Kocáb 588 4.
dálka Patrik Hřebíček 468 11.
tyč Karel Walter 273 6.
trojskok Vojtěch Kocáb 12,24 4.
4 x 100   49,12 1. v běhu 2 (7.)
       
  Jméno Výkon Umístění
800m Martin Klvaňa 2:03,21  12.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
200m Lukáš Bělák 24,71 2. v běhu 4
1500m Adam Dvořáček 4:17,59 6.

Disciplína

  Jméno Výkon Umístění
60m Gréta Klimková 9,39s 4. (20.)
100m Gréta Klimková 15,09s 3. (19.)
200m Gréta Klimková 32,09s 2. (20.)

Disciplína

  Jméno Výkon Umístění
150m Lukáš Bělák 17,3s  
4.

Disciplína

  Jméno Výkon Umístění
půlmaratón 21km Michal Kříž 1:32:13 54.

Disciplína

  Jméno Výkon Umístění
1609m Adam Dvořáček 4:44 2.

Disciplína

  Jméno Výkon Umístění
150m Lukáš Bělák 18,2s 4.
tyč Karel Walter 287cm 4.

Disciplína

  Jméno Výkon Umístění
koule Karel Walter 9,24m 1.

Disciplína

  Jméno Výkon Umístění
300m Lukáš Bělák 38,4s 1. (5.)
vrh koulí 4 kg Klára Ročková 6,86m 3.
 Disciplína Jméno Výkon Umístění
800m Adam Dvořáček 2:03,40 1.

800m Martin Klvaňa 2:04,89 2.

 Disciplína

  Jméno Výkon Umístění
1500m Martin Klvaňa 4:09,25 7.

 

 Disciplína Jméno Výkon Umístění
800m Adam Dvořáček 2:02,50 1.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
100 m Patrik Hřebíček 12,92    5. v běhu 3 (20)
200 m Lukáš Bělák 24,34 2. v běhu 3 (13)
200 m Patrik Hřebíček 26,47 3. v běhu 4 (22)
400 m Lukáš Bělák 54,16 1. v běhu 2 (6)
800 m Adam Dvořáček 2:02,19 2. v běhu 1 (2)
800 m Martin Klvaňa    2:03,14 4. v běhu 1 (4)
1500 m Adam Dvořáček 4:25,03 1.
10000 m Michal Kříž 38:53,22 7.
10000 m Libor Štourač 43:22,59 10.
110 m překážek    Vojtěch Kocáb    20,94 5.
400 m překážek Vojtěch Kocáb 65,95 6.
400 m překážek Libor Štourač 83,01 11.
skok o tyči    Karel Walter    2,44 4.
trojskok Vojtěch Kocáb 11,90 3.
4 x 400 m    Bělák, Hřebíček, Kocáb, Kříž 4:02,28 5.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
5000 m Adam Dvořáček 0:15:40 2.
PŘÍPRAVKA NEJMLADŠÍ DÍVKY (2009-2010) - 500 m
5. Hiadlovská Sofie 02:33,0    
14. Rozwalka Zoe 02:43,0    
PŘÍPRAVKA NEJMLADŠÍ CHLAPCI (2009-2010) - 500 m
4. Zbořil Alexandr 02:24,0    
PŘÍPRAVKA MLADŠÍ CHLAPCI (2007-2008) - 500 m
23. Modlitba Jakub 02:35,9    
PŘÍPRAVKA DÍVKY (2005-2006) - 1000 m
19. Orsechová Monika 05:05,0    
25. Sedlářová Anna 05:24,0    
VETERÁNKY (1976 A STARŠÍ) - 4000 m
9. Mádrová Lucie 21:36,0    

Benjamínci (2012 a mladší) - 150 m

3. Němcová Sofie                                   0:47

Nejmladší dívky (2011-2009) - 150 m

16. Vučenovičová Šárka                        0:48

Nejmladší chlapci (2011-2009) - 150 m

2. Zbořil Alexandr                                   0:28

4. Mihalisko Radek                              0:29,5

8. Vítězslav Mikeš                                   0:32

15. Kříž Marek                                      0:36,2

17. Klepárník Karel                              0:36,4

20. Frýbort Štěpán                                  0:40

23. Štourač David                                   0:47

Žáci (2008-2007) - 450 m

6. Macalka Sebastian                            1:48

10. Nábilek Lukáš                                   1:52

12. Martin Beránek                                 2:13

Žákyně (2008-2007) - 300 m

10. Štouračová Zuzana                          1:07

11. Kovaříková Lucie                               1:10

17. Soustružníková Petra                       1:17

Žákyně (2006-2005) - 450 m

2. Křížová Viktorie                                   1:27

11. Monika Orsechová                           1:45

12. Mynářová Jana                                1:50

Malé děti (2011 a mladší) - 150 m

6. Jílková Adéla                                 0:45,0

7. Brodecká Adéla                             0:46,7

8. Štourač David                                0:49,2

10. Lukáš Šimon                                0:57:8

14. Jílek Matěj                                    1:34,5

15. Hanák Tomáš                               1:49,2

Nejmladší žactvo D (2009-2010) - 400 m

2. Jílková Kristýna                              1:43,4

3. Kurthová Julie                                 1:50,9

7. Cvanová Barbora                            1:56,6

8. Brodecká Zuzana                           2:07,3

10. Vučenovičová Šárka                    2:21,7

Nejmladší žactvo H (2009-2010) - 400 m

4. Zbořil Alexandr                              1:34,0

5. Mihalisko Radek                            1:34,5

7. Weber Vilém                                   1:41,7

8. Hlaváček Tomáš                            1:42,2

9. Jeřábek Tobiáš                              1:42,4

11. Lukáš František                           1:46,9

15. Kříž Marek                                    1:53,5

16. Mareš Sebastian                         1:53,7

17. Mikeš Vítěslav                             1:57,4

18. Frýbort Štěpán                             2:06,7

Přípravka mladší D (2007-2008) - 600 m

8. Hanáková Tereza                           2:34,9

10. Štouračová Zuzana                     2:37,6

11. Soustružníková Petra                 2:50,0

14. Kurthová Amélie                          2:53,8

Přípravka mladší H (2007-2008) - 600 m

5. Macálka Sebastian                        2:26,3

8. Nabílek Lukáš                                 2:38,8

Přípravka starší D (2005-2006) - 1070 m

2. Křížová Viktorie                             3:50,8

5. Orsechová Monika                        4:35,8

6. Stýblová Sára                                 4:56,8

7. Sedlářová Anna                             5:00,6

Přípravka starší H (2005-2006) - 1070 m

6. Sedlář Jakub                                  4:20,2

Dospělí - muži (2000 a starší) - 5350 m

4. Štourač Libor                               19:33,2

Disciplína

  Jméno Výkon Umístění
2 km Kateřina Mullerová 10:48,4 4.
2 km Daniela Mullerová 10:54,8 5.

Disciplína

  Jméno Výkon Umístění
4000 m Adam Dvořáček 0:15:11 51.

Disciplína

  Jméno Výkon Umístění
4000 m Adam Dvořáček 0:15:30 4.

Disciplína

  Jméno Výkon Umístění
10000 m Martin Pohanka 0:33:04 10.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Marek Bělák 8.16 16.
vrh koulí (6kg) Václav Mikauš 11.18 5.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
vrh koulí (6kg) Václav Mikauš 11.40 5.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
půlmaraton Radek Kunovský 1:20:20 5.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
800m Monika Navrátilová 3:03.53 4.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
8 km muži
Martin Klvaňa 28:01 18.
  Michal Martiník 30:29 43.
  Libor Štourač 32:13 84.
3.2 km junioři
Adam Dvořáček 10:15 2.
0.7 km ml. žákyně Karolína Vrbová 3:18 17.
0.4 km nejml. žáci Omar Dubec 2:06 14.
  Jan Fiala 2:08 15.
  Vojta Dolejš 2:20 22.
  Maxim Veličko 2:39 31.
0.4 km nejml. žákyně Viktorie Křížová 2:07 11.
  Julie Desová 2:36 25.
  Eliška Dolejšová 2:43 29.
  Natalie Němcová 3:04 30.

Disciplína Jméno Výkon Umístění
300m Kateřina Müllerová 50.86 9.
  Daniela Müllerová 51.21 10.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
maratón Radek Kunovský 3:02:41 144.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Tereza Ingrová 9.21 11.
  Monika Slugeňová 9.65 21.
300m Monika Slugeňová 52.17 10.
skok daleký Tereza Ingrová 414 4.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
100m Lukáš Bělák 12.51 7.
300m Michal Martiník 40.32 5.
  Lukáš Bělák 43.33 6.
500m Michal Martiník 76.43 3.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
1000m Martin Klvaňa 2:41,07 6.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Tereza Ingrová  8,9  
  Denisa Plášková 9,1 10.
dálka Tereza Ingrová  433 1.
  Natálie Šlesingerová  299 28
výška Denisa Plášková 133 3.
kriket Natálie Šlesingerová  36,77 7.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
150m Tereza Ingrová  22,91 12.
  Daniela Müllerová 23,40 18.
800m Kateřina Müllerová 2:52,8 10.
výška Denisa Plášková 135 3.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Daniela Müllerová 9,0 7.
600m Kateřina Müllerová 1:54 2.
dálka Kateřina Müllerová 384 2.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Denisa Plášková  9,00 6.
  Tereza Ingrová  9,05 9.
dálka Natálie Šlesingerová  432 2.
  Tereza Ingrová  427 4.
výška Denisa Plášková  130 6.
  Tereza Ježková  126 15.
  Monika Slugeňová  118 19.
kriket Tereza Ježková  30,05 15.
  Natálie Šlesingerová  34,85 12.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Tereza Ingrová 9,31 4.
  Tereza Ingrová 9,49 5.
150m Daniela Müllerová 22,84 2.
800m Kateřina Müllerová 2:49,51 11.
dálka Tereza Ingrová 427 3.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
100m Vojtěch Kocáb  11,96 4.
200m Vojtěch Kocáb  24,64 7.
  Michal Martiník  24,88 5.
400m Michal Martiník  55,67 6.
1500m Libor Štourač 4:50,76 11.
dálka Vojtěch Kocáb  596 4.
tyč Karel Walter 263 1.
koule Tomáš Helán  11,28 6.
oštěp Tomáš Helán  50,13 1.
  Karel Walter 40,85 6.
disk Tomáš Helán  22,73 14.
4x100m Martiník, Helán, Štourač, Kocáb 49,25 5.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Tereza Ingrová  9,46 5.
dálka Tereza Ingrová  420 6.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Tereza Ingrová  8,96 5.
  Tereza Ingrová  9,49 4.
  Alena Pavlasová  9,75 13.
  Karolína Mejzlíková  10,21 15.
150m Alena Pavlasová  24,91 10.
dálka Tereza Ingrová  405 3.
  Karolína Mejzlíková  355 9.
  Alena Pavlasová  318 16.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
100m Lukáš Bělák 12,66 1.
200m Vojtěch Kocáb  24,91 3.
  Lukáš Bělák 25,73 4.
400m Michal Martiník  56,87 3.
800m Libor Štourač 2:29,82 7.
1500m Libor Štourač 5:04.23 10.
  Adam Dvořáček 4:39.70 4.
3km přek. Libor Štourač 12:28.60  4.
  Adam Dvořáček 11:36.16 3.
dálka Vojtěch Kocáb  609 3.
trojskok Vojtěch Kocáb  12,72 1.
koule Tomáš Helán  11.07 11.
disk Tomáš Helán  23.21 19.
oštěp Tomáš Helán  48.86 3.
  Karel Walter  36,36 11.
4 x 400m Martiník,Bělák,Dvořáček,Kocáb  3:50.49 4.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
300m Tereza Ingrová  52,87 16.
60m př. Tereza Ingrová  12,55 9.
výška Denisa Plášková 135 3.
kriket Denisa Plášková 31,66 6.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
200m Lukáš Bělák 25.99 2.
400m M. Martiník 58.28 4.
  Lukáš Bělák 58.38 4.
800m M. Martiník 2:19.15 8.
dálka Vojtěch Kocáb 554 5.
výška Karel Walter 157 9.
tyč Karel Walter 275 3.
koule Tomáš Helán 11,67 6.
oštěp Karel Walter 38.92 11.
  Tomáš Helán 49.28 1.

Muži do 40 let

1. Tomáš Lichý         24:53
2. Petr Pechek          25:02

3. Pavel Dvořák        26:21
4. Vít Otevřel             27:09
5. Jakub Sikora        27:12
6. Tomáš Blaha        27:24

7. Jakub Vacovský   27:51   /11. celkově/

Disciplína Jméno Výkon Umístění
koule Helán Tomáš 11,39 3.
oštěp Helán Tomáš 49,27 2.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Tereza Ingrová  9,25 2.
  Daniela Müllerová 9,54 3.
  Denisa Plášková 8,95 1.
  Denisa Plášková 9,08 6.
300m Daniela Müllerová 51,46 2.
800m Kateřina Müllerová 2:47,98 2.
dálka Tereza Ingrová 4,29 5.
výška Denisa Plášková 1,30 5.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
100m Tomáš Bui 12,66 4.
dálka Tomáš Bui 5,14 11.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Tereza Ingrová  9,44 4.
dálka Tereza Ingrová  4,02 22.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
400m Vojtěch Kocáb 54,45 1.
  Michal Martiník 59,08 6.
  Lukáš Bělák 55,93 3.
800m Adam Dvořáček 2:10,20 7.
  Michal Martiník 2:18, 86 9.
1500m Adam Dvořáček 4:30,86 3.
dálka Vojtěch Kocáb 588 5.
trojskok Vojtěch Kocáb 12,08 2.
oštěp Tomáš Helán 53,55 1.
koule Tomáš Helán 12:31 2.
       
4 x 400m Kocáb, Helán, Martiník, Dvořáček 3:54,72 3.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Tereza Ingrová  9,56 6.
dálka Tereza Ingrová  3,89 9.

Přípravka nejmladší dívky (2008-2009) - 500 m

8. Iva Bartošovská                2:37,1

20. Klára Lančová                 3:00,8

Přípravka nejmladší chlapci (2008-2009) - 500 m

17. Jan Bartošovský             2:46,4

Přípravka mladší chlapci (2006-2007) - 500 m

32. Pavel Bartošovský          2:54,7

Junioři - celkové pořadí

7. Matěj Ingršt                       1:04:09

Muži - celkové pořadí

134. Radek Kunovský            3:02:27

 

Malé děti (2010 a mladší) - 150 m

3. Vítěslav Mikeš                     40,6

5. Václav Švec                          43,2

7. Adéla Jílkova                        48,3

9. Sedrik Palát                           50,3

12. David Štourač                     54,4

13. Šárka Vučenovičová          54,9

14. Matyáš Zavřel                     55,8

Nejmladší žactvo (2008.2009) - 400 m

4. Sebastian Macálka             1:45,6

7. Lukáš Nabílek                      1:47,6

11. Tobiáš Jeřábek                  1:53,1

12. Daniel Belajev                    1:55,1

13. Lucie Kovaříková               1:59,1

14. Kristýna Jílková                 2:02,0

15. Veronika Voralová             2:39,3
 

Přípravka mladší dívky  (2006-2007) - 600 m

5. Zuzana Štouračová             2:39,2

7. Madla Švecová                     3:00,3

Přípravka starší dívky (2004-2005) - 1070 m

7. Jana Mynářová                     5:07,5

Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Tereza Ježková 9.81 24.
  Terezie Ingrová 9.85 27.
  Monika Slugeňová 10.37 39.
  Antonie Račanská 11.08 41.
  Zuzana Drábková 11.50 42.
  Stella Hermannová 11.99 44.
800m Monika Navrátilová 3:13.35 15.
skok vysoký Monika Slugeňová 1.20 7.
skok daleký Terezie Ingrová 3.62 13.
  Monika Slugeňová 3.30 18.
  Tereza Ježková 3.05 28.
  Antonie Račanská 2.90 30.
  Zuzana Drábková 2.87 31.
  Stella Hermannová 2.70 33.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Saša Havránková 8.88 11.
3000m Adam Dvořáček 10:49.39 1.
vrh koulí Karel Walter 9.95 5.
  Tomáš Helán 9.34 7.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Saša Havránková 9.05 6.
3000m Adam Dvořáček 10:10.69 12.
skok daleký Saša Havránková 4.27 6.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
půlmaratón Radek Kunovský 1:24:13 19.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
8 km Jakub Vacovský 28:43 14.
  Adam Dvořáček 28:50 16.
  Radek Kunovský 30:02 23.
  Libor Štourač 30:48 36.
1.6 km Matěj Ingršt 6:11 6.
0.7 km Kateřina Müllerová 2:37 6.
  Daniela Müllerová 2:42 7.
  Monika Slugeňová 2:53 9.
  Terezie Ingrová 3:01 11.
0.4 km Viktorie Křížová 2:12 9.
  Zuzana Štouračová 2:54 18.
  Petr Klíma 2:11 10.
  Daniel Košec 2:15 11.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
půlmaratón Libor Štourač 1:33:06 28.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
hod oštěpem Tomáš Helán 45.04 1.
  Karel Walter 39.49 2.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Denisa Plášková 9.0 2.
  Tereza Ježková 9.3 6.
  Monika Slugeňová 9.9 9.
  Tomáš Bui 8.2 3.
100m Tereza Ježková 15.2 2.
  Denisa Plášková 15.3 3.
  Monika Slugeňová 16.3 5.
  Tomáš Bui 13.2 3.
200m Daniela Müllerová 31.2 1.
  Kateřina Müllerová 32.6 2.
800m Kateřina Müllerová 2:43.4 1.
  Daniela Müllerová 2:58.5 2.
skok daleký Denisa Plášková 4.00 1.
  Tereza Ježková 3.59 7.
  Tomáš Bui 4.92 3.
hod oštěpem Tomáš Helán 44.32 1.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
hod oštěpem Tomáš Helán 46.61 1.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
800m Martin Klvaňa 2:05.6 13.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
150m Monika Navrátilová 23.71 7.
300m Monika Navrátilová 51.56 5.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
150m Daniela Müllerová 22.7 11.
  Kateřina Müllerová 24.4 30.
800m Kateřina Müllerová 2:52.4 10.
  Daniela Müllerová 3:03.5 19.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Denisa Plášková 9.0 5.
  Terezie Ingrová 9.3 14.
600m Natálie Šlesingerová 2:15.8 13.
skok daleký Terezie Ingrová 3.86 4.
skok vysoký Monika Slugeňová 1.16 15.
  Stella Hermannová 1.08 21.
hod kriket. míčkem Denisa Plášková 40.50 6.
  Natálie Šlesingerová 31.00 21.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
600m Martin Klvaňa 1:27.07 12.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
100m Tomáš Bui 13.23 25.
  Saša Havránková 14.26 16.
200m Saša Havránková 30.69 22.
skok daleký Saša Havránková 4.22 19.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
800m Monika Navrátilová 2:52.15 10.
skok daleký Monika Navrátilová 2.46 21.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Daniela Müllerová 9.09 MB
150m Daniela Müllerová 22.72 10.
  Kateřina Müllerová 25.91 36.
800m Kateřina Müllerová 2:46.93 6.

MB - mimo bodování;

Disciplína Jméno Výkon Umístění
100m - rozběhy Vojtěch Kocáb 11.65 11.
100m - finále Vojtěch Kocáb 11.74 11.
200m Vojtěch Kocáb 23.58 8.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
hod oštěpem Tomáš Helán 44.05 4.
  Karel Walter 40.43 8.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
hod oštěpem Tomáš Helán 44.69 1.
hod oštěpem (700g) Tomáš Bui 23.49 2.
vrh koulí Karel Walter 10.00 1.
vrh koulí (5 kg) Tomáš Bui 7.86 2.
vrh koulí (4 kg) Lukáš Bělák 7.55 1.
hod diskem (1 kg) Lukáš Bělák 18.27 1.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
300m (ml. žákyně) Daniela Müllerová 50.11 1.
  Kateřina Müllerová 51.29 2.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
800m Martin Klvaňa 2:01.48 14.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
100m Tomáš Bui 13.29 26.
  Lukáš Bělák 13.50 MB
  Saša Havránková 14.50 11.
  Kateřina Vespalcová 14.92 12.
200m Tomáš Bui 27.64 20.
  Lukáš Bělák 27.90 MB
  Saša Havránková 30.49 16.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Daniela Müllerová 9.14 2.
  Kateřina Müllerová 9.94 8.
150m Daniela Müllerová 22.40 3.
  Kateřina Müllerová 24.05 8.
300m Daniela Müllerová 51.58 3.
  Kateřina Müllerová 52.53 6.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
100m - rozběhy Vojtěch Kocáb 11.78 9.
100m - finále Vojtěch Kocáb 11.94 10.
400m Vojtěch Kocáb 53.52 14.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
1500m Martin Klvaňa 4:04.84 9.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
100m Richard Mazúr 12.68 15.
hod oštěpem Tomáš Helán 45.70 2.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
hod oštěpem Tomáš Helán 44.86 8.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Tereza Ježková 9.2  
  Karolína Mejzlíková 10.0  
  Antonie Račanská 10.1  
  Karolína Schrieblová 11.3  
skok daleký Tereza Ježková 3.77  
  Antonie Račanská 3.23  
Disciplína Jméno Výkon Umístění
vrh koulí Karel Walter 9.98 4.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
hod oštěpem Tomáš Helán 47.00 4.
  Karel Walter 39.06 10.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Lukáš Bělák 8.01 17.
300m Lukáš Bělák 42.08 13.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
1500m Martin Klvaňa 4:22.67 15.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
hod oštěpem Tomáš Helán 44.96 3.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
200m Lukáš Bělák 26.5 2.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
1000m Martin Klvaňa 2:41.39 3.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
hod oštěpem Tomáš Helán 49.30 1.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
150m Lukáš Bělák 19.2 1.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
300m Lukáš Bělák 40.8 3.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
hod oštěpem Tomáš Helán 48.07 1.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
1000m Lukáš Bělák 3:20.1 14.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Daniela Müllerová 9.34 14.
100m Daniela Müllerová 15.01 23.
400m Daniela Müllerová 74.84 12.
  Kateřina Müllerová 76.53 13.
1000m Kateřina Müllerová 3:41.10 13.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
hod oštěpem Tomáš Helán 46.14 3.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
100m - rozběhy Vojtěch Kocáb 11.91 9.
100m - finále Vojtěch Kocáb 12.55 11.
400m Vojtěch Kocáb 53.06 12.
200m Vojtěch Kocáb 24.11 9.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
100m Richard Mazúr 12.58 2.
200m Richard Mazúr 26.72 15.
800m Martin Klvaňa 2:03.84 1.
hod oštěpem Karel Walter 40.19 5.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
150m Daniela Müllerová 23.35 19.
300m Daniela Müllerová 50.40 15.
800m Kateřina Müllerová 2:44.75 9.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
1000m Martin Klvaňa 2:36.42 6.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
1500m Adam Dvořáček 4:34.36 8.
200m Saša Havránková 30.63 15.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
1000m Martin Klvaňa 2:39.57 2.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
1 míle Martin Klvaňa 4:33.1 2.
Disciplína Jméno Výkon Umístění
60m Tomáš Bui 8.08 65.
vrh koulí (6kg) Václav Mikauš 11.80 5.
60m Terezie Ingrová 9.24 90.
skok daleký Terezie Ingrová 4.19 18.

NOVINKY Z KLUBU

Archiv

PARTNEŘI

Brno
MŠMT
Kříž
 Český atletický svaz
Jihomoravský kraj
Sulov
logo

AC TRACK & FIELD BRNO 2015 ©



TOPlist